Fandom World
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translation-Language
English French German Spain Italian DutchRussian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

Πρόσφατα Θέματα
» Elite
Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 8 EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:21 από DeathView*

»  Gotham
Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 8 EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:17 από DeathView*

» New Girl
Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 8 EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:16 από DeathView*

» Suits
Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 8 EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:16 από DeathView*

» La casa de papel
Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 8 EmptyΤετ 13 Ιαν 2021, 22:49 από DeathView*

» THE ROOKIE
Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 8 EmptyΤετ 13 Ιαν 2021, 22:42 από DeathView*

» …ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (GIA PANTA) (2020)
Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 8 EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:51 από DeathView*

» The Magicians
Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 8 EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:43 από DeathView*

» ShadowHunters
Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 8 EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:42 από DeathView*

» BODYGUARD
Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 8 EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:39 από DeathView*

Εικονοθήκη


Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 8 Empty
Παρόντες χρήστες
25 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 25 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 545, στις Πεμ 01 Ιαν 2015, 15:59
Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 8 418afec4-819c-4713-9a94-595f02c65c61_zpsf167a6cb



Τρομακτικές Ιστορίες

+25
κατερινα καλεν
Sub-Zero
Victoria
EliNaKi DAmThouGht
Celest Volturi
gormgiannis
Ginger21
eleanna mtc
Nantia Hale_Biers
Marzaki Cullen
Elizabeth _ Cullen <3
Ginny_Weasley
thalia
Anactaciaa_Rosetta Cullen
ClaireReno
Sandra21
Kajol
DeathView*
Nemesis of Love
Izambella
Roza Cullen
Maria Louiza Cullen
Tania_Re
Rosemarie Hathaway
Alice-Bella Cullen
29 απαντήσεις

Σελίδα 8 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Πήγαινε κάτω

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 8 Empty Τρομακτικές Ιστορίες

Δημοσίευση από RosalieVamp Κυρ 23 Οκτ 2011, 18:03

LadyTaniaXd έγραψε:
Σπόιλερ:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aaaaa aaaaa aaaaa aaaaa


Bella Cullen έγραψε:οριστε μια απο μενα και αυτην την ειχα ακουσει στην κατασκηνωση να θελεις να κοιμηθεις και να μην μπορεις ειναι μεγαλη αλλα αξιζει πιστεψτε με!!!!!

Σπόιλερ:

Εχω ενα σκυλακι που το επερνα καθε μερα μαζι μου για υπνο ενω τωρα οχι και εχει λιγο αλαξει με τα χρονια τωρα μετα απο αυτη την ιστορια εχω χεστει τελειως πανω μου βαζω 20
RosalieVamp
RosalieVamp
Ultimate Fan
Ultimate Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1441
Ταύρος Ηλικία : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2011
Τόπος : Argos

http://everythingispossibleifubelieve.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 8 Empty Απ: Τρομακτικές Ιστορίες

Δημοσίευση από Maria Colden Δευ 05 Δεκ 2011, 21:44

Αυτην την βρήκα σε ένα site
μια φορα ειμουν με την φιλη μου την φλωρα και προχωραγαμε στην περιοχη του Ν.Ηρακλειου στην οδο τερτσετη…περασαμε διπλα απο ενα παλιο εγκαταλελειμενο εργοστασιο με επιπλα…ομως πηγαμε μονο και μονο απο την περιεργια μας να δουμε τι εχει πραγματικα μεσα…οταν μπηκαμε ακουσαμε μια φωνη να μας φωναζει ενα ‘ψιτ’ νομιζαμε οτι ηταν κανενα παιδι που εμενε εκει κοντα..πλησιασαμε…τον θοριβο τον ακουσαμε πισω απο μια καταστραμενη σχεδον πορτα,τοτε νομιζαμε οτι το παιδι θα κρυβοταν πισω απο την πορτα…το’ψιτ’ ακουγοταν πολυ συχνα και πιο δυνατα καθωσω πλισιαζαμε…πειγαμε πισω απο την πορτα..και τι να δουμε…μια γατα..γελασαμε πολυ ..μα μολις πιγεναμε απο τα γελια προς τα πισω ,η φιλη μου ενιωσε να την αγκηζει κατι…μου λεει..’ελα ρε Ιωαννα κοφτην πλακα…’ εγω εκεινη την ωρα αρχισα να φοβαμε λιγακι γιατι δε ειχα κανει απολυτος τιποτα…μετα απο λιγο ομως…ενιωσα και εγω σαν ενα δαχτυλο να με αγγιζει..σκεφτικα οτι η φιλη μου θα μου θα το εκανε για τον λογο οτι νομιζε οτι την αγγιξα ενω εγω δεν την ειχα αγγιξει…της λεω νευριασμενη για να το καταλαβει…’ρε Φλωρα τελειωνε εγω δεν σε αγγιξα πριν’ δεν με πιστεψε..και αναγκαστικα να τις το ορκιστω…ομως μου ορκιστηκε και αφτη οτι δεν με αγγιξε…φοβιθικαμε λιγο και ειχαμε πανικοβλιθει…μετα το καταλαβε και πιγαμε να εξερεβνισουμε λιγο το μερος για να δουμε πιος/πια η τι μας αγγιξε…εντομεταξυ φοβομασταν δυο 12χρονα κοριτσια μονα τους…αλλα μονο και μονο απο την περιεργια μας πηγαμε να δουμε…ειμασταν ηρεμες μεχρι που…ακουσαμε καπια αντρικη φωνη ν μας λεει ‘θα μετανιωσετε που ηρθατε εδω’ φοβιθικαμε και τρεξαμε…την αλλη μερα μετα απο το σχολειο ξαναπιγαμε με την φιλη μου δεν ακουσαμε απολυτως τιποτα…το βραδυ θα πηγεναμε σε ενα party ι γονεις μας τουλαχιστον αυτο πιστεβαν..αλλα εμεις πηραμε εναν φιλο μας το βραδυ και πηραμε τα εργαλεια…(κινητο ,φακους) τοτε το αγορι μπηκε μαζι μας και το εξερευνησαμε ολοι μαζοι σε μια στιγμη ακουσαμε παλυ ‘θα μετανιωσετε που ηρθατε εδω βραδιατικα’ το αγορι δεν πανικοβλιθικε τοσο οσο εμεις και πηγε πιο μεσα πισω απο εναν παλιο τοιχο…αργησε λιγο πηγαμε απο πισω και εμεις..δεν ειδαμε τιποτα μονο τα πραγματα του πεταμενα κατω…φοβιθικαμε και φυγαμε…μετα απο δυο εβδομαδες πηγαμε ξανα να δουμε αν υπαρχουν τα πραγματα του και τελικα…δεν υπηρχε τιποτα…το παιδι χαθηκε..οι γονεις του λοιποντουσαν παραπολυ μεχρι που οι εφημεριδες εγραφαν…’12χρονο αγορι βρεθικε νεκρο στο Ν.Ηρακλειο οδο τερτσετη…οταν το διαβασαμε για 1α βδομαδα δεν μπορουσαμε να το πιστεψουμε και φοβομασταν παραπολυ..
Maria Colden
Maria Colden
Ultimate Fan
Ultimate Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1048
Ζυγός Ηλικία : 94
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2011
Τόπος : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 8 Empty Απ: Τρομακτικές Ιστορίες

Δημοσίευση από Nemesis of Love Τρι 06 Δεκ 2011, 13:11

aaaaa νταξει ειναι καπως..... δεν ειμαι σιγουρη αν την πιστευω.....
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 8 Empty Απ: Τρομακτικές Ιστορίες

Δημοσίευση από Maria Colden Τρι 06 Δεκ 2011, 14:12

^ούτε εμένα με πολύπιθει.Χτες διάβασα εκείνη με το στιχιο στην καταστήνωση και την κούκλα με το κοριτσάκι και έιχα όλο το βράδυ εφιάλτες και δεν άφηνα και την υππόλοιπη οικογένεια ν ακοιμηθεί με τις τσιρίδες μου!
Τεσπα..οριστε μια
Όλα άρχισαν μια μέρα όταν έψαχνα να βρω υλικά για μία εργασία για τι τεχνολογία. Είχα πάει στο σπίτι μιας φίλης μου για να τελειώσω την εργασία και ακριβώς απέναντι είχε ένα παλιό εγκαταλειμμένο ξενοδοχείο. Η πόρτα του ξενοδοχείου ήταν ανοιχτή, εγώ μπήκα για να βρω κάποια υλικά. Μπήκα μέσα μόνη μου επειδή η φίλη μου φοβόταν. Πήγαινα μέσα σιγά σιγά λίγες πόρτες ήταν ανοιχτές! Εγώ δεν τόλμησα να μπω σε κανένα δωμάτιο το μόνο που έκανα είναι να ανέβω έως το δεύτερο όροφο μέχρι που ένιωσα ένα κρύο αεράκι, ένιωθα ότι με παρακολουθούσε κάποιος μα το θέμα είναι ποιος ήταν. Δεν άντεξα να ανέβω πιο πάνω και κατέβηκα τρέχοντας!!!!!! Πήγα στην φίλη μου και τις περιέγραψα το μέρος! Μετά από κανένα μήνα βγήκαμε βόλτα με της φιλές μου και είπαμε να πάμε μέσα σε εκείνο το ξενοδοχείο και έτσι έγινε αλλά πήραμε κάτι ξύλα για να μην μπορούμε να αμυνθούμε! Αλλά δεν προλάβαμε να μπούμε γιατί ακούσαμε έναν περίεργο ήχο και φύγαμε τρέχοντας! Μετά από λίγες ημέρες μάθαμε ότι σε αυτό το ξενοδοχείο ήταν ένας που έγραφε για τρομακτικές ιστορίες και ότι αυτός πέθανε μέσα σε ένα δωμάτιο από κάτι δαιμόνια που υπάρχουν μέσα στο ξενοδοχείο. Και από τότε όταν πήγαιναν κάποιοι εργολάβοι να δουν το ξενοδοχείο και να το γκρεμίσουν έβγαιναν έξω με προβλήματα ή και ακόμα νεκροί! Κάποιοι που επέζησαν είπαν ότι στο τρίτο όροφο υπάρχει κάτι τρομερό!!! Ίσως για αυτό και όταν μπήκα στο ξενοδοχείο δεν ανέβηκα στο τρίτο όροφο
πρέπει να έχω μεγάλη διαίσθηση πρέπει να έχω. Αλλά σας προειδοποιώ η ιστορία είναι αληθινή
Maria Colden
Maria Colden
Ultimate Fan
Ultimate Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1048
Ζυγός Ηλικία : 94
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2011
Τόπος : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 8 Empty Απ: Τρομακτικές Ιστορίες

Δημοσίευση από Rosemarie Hathaway Κυρ 24 Νοε 2013, 18:32

Μεταφέρθηκε στη "Μυστήρια Πύλη".
Rosemarie Hathaway
Rosemarie Hathaway
Moderator
Moderator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 8732
Ταύρος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2010
Τόπος : Στον κόσμο των ονείρων....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 8 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης