Fandom World
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translation-Language
English French German Spain Italian DutchRussian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

Πρόσφατα Θέματα
» Elite
Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:21 από DeathView*

»  Gotham
Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:17 από DeathView*

» New Girl
Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:16 από DeathView*

» Suits
Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:16 από DeathView*

» La casa de papel
Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 EmptyΤετ 13 Ιαν 2021, 22:49 από DeathView*

» THE ROOKIE
Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 EmptyΤετ 13 Ιαν 2021, 22:42 από DeathView*

» …ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (GIA PANTA) (2020)
Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:51 από DeathView*

» The Magicians
Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:43 από DeathView*

» ShadowHunters
Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:42 από DeathView*

» BODYGUARD
Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:39 από DeathView*

Εικονοθήκη


Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 Empty
Παρόντες χρήστες
27 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 27 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 545, στις Πεμ 01 Ιαν 2015, 15:59
Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 418afec4-819c-4713-9a94-595f02c65c61_zpsf167a6cb



Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

+20
Darky
Maria Colden
Celest Volturi
RosalieVamp
Dalia
SpongeBob
Nemesis of Love
ctella
Jimmy Cullen...
κατερινα καλεν
kassi
Arg Winchester
Marzaki Cullen
Alice-Bella Cullen
SaveWaterDrinkBlood
Nantia Hale_Biers
Roza Cullen
Rosemarie Hathaway
ΚonstantinaPd
Tania_Re
24 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Arg Winchester Τετ 17 Αυγ 2011, 04:14

Όπως είπα και πριν είναι το τι πιστεύει ο καθένας προσωπικά πολλές φορές μου έδειξαν πολλά πράγματα smile
Arg Winchester
Arg Winchester
Devoted Fan
Devoted Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 929
Κριός Ηλικία : 36
Ημερομηνία εγγραφής : 12/08/2011
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Nantia Hale_Biers Τετ 17 Αυγ 2011, 05:22

εγω παιδια βλεπω συνεχεια ατομα τα οποια δεν ξερω και παντα τυχαινει να εχω ειτε σχεση μαζι τους ειτε να τους αγαπαω.κυριως αγορια που δεν ξαναδει ποτε στην ζωη μου!
ειχα δει μια φορα εναν να μου λεει "εγω σε αγαπαω αλλα εσυ τωρα θα ξυπνησεις κια θα με ξεχασεις" και να μην τον εω ξαναδει ποτε στην ζωη μου! :shimy:
τι ακυρα ειναι αυτα?
Nantia Hale_Biers
Nantia Hale_Biers
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 9307
Ζυγός Ηλικία : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2010
Τόπος : L.A.

http://www.greek-parea.net/ http://candicemorgan-accola.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Rosemarie Hathaway Παρ 19 Αυγ 2011, 11:25

Επειδή σε αυτό το τόπικ είναι και για να γράφουμε τα όνειρά μας θα γράψω το κουλό όνειρο που είδα.... ::p

Είχαμε λέει τραπέζι έξω απο το σπίτι μας(στην αυλή).Οι περισσότεροι ήταν ήδη εκεί και εγώ πριν πάω ήμουν στη βεράντα του σπιτιού μου και ήταν και κάτι άλλοι εκεί ανάμεσα σ'αυτούς ο γυμναστής και ο μαθηματικός που μου έκαναν στην τρίτη γυμνασίου. Αυτοί λοιπόν μου μαθαίνανε πως να κάνω διάφορα άλματα
Σπόιλερ:
για να κατέβω και να πάω έξω που ήταν όλοι για το τραπέζι από... τη βεράντα!! :wow: Μέχρι που μετά από πολλά άλματα τους λέω εγώ κουράστηκα θα πάω από τις σκάλες... ΛΟΛ (Εν τω μεταξύ κουτουλάω πάνω στον μαθηματικό της δευτέρας γυμνασίου aaaaa ) Πάώ λοιπόν και βλέπω σε ένα τραπέζι όλες τις φίλες που είχα στο δημοτικό( 🇭🇲 )και σ'ένα άλλο τραπέζι όλους τους υπόλοιπους:οικογένοια-συγγενείς.Κάθομαι τότε δίπλα στην ξαδέρφη μου βάζω φαγητό στο πιάτο μου. Και τότε λέγαμε κάτι με την ξαδέρφη μου και μετά γυρνάω να αρχίσω να τρώω και βλέπω ότι το πιάτο μου έχει εξαφανιστεί! :huh: Τότε μια γυναίκα δίπλα μου που ούτε που την ήξερα μου λέει ότι το χε πάρει η μπροστινή της επειδή λέει δεν έτρωγα. Και τότε φωνάζω:επειδή τρώω αργά?και της αρπάζω το πιάτο... : :pan: : Μετά βάζω λίγη σαλάτα στο πιάτο μου η οποία αποτελούταν από αστακούς και αράχνες!! :fainting: και βλέπω πως έχει μια καρτελίτσα που έγραφε πάνω κέτερινγκ Χατζηγιάννης! :wtf:

Αυτό.... ::p
Rosemarie Hathaway
Rosemarie Hathaway
Moderator
Moderator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 8732
Ταύρος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2010
Τόπος : Στον κόσμο των ονείρων....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από kassi Παρ 26 Αυγ 2011, 21:40

εγω σε ενα μου ονειρο ειχα δει μια φορα ενα αγορι (δεν ειχα ιδεα ποιος ηταν) καθομασταν και μιλουσαμε στη θαλασσα παιζαμε και κατα το μεσημερακι προς απογευμα απλως εξαφανιζετε και εγω ανοιξα υσηχα τα ματια μου και δεν εδωσα καμια σημασια τα ονειρα με το αγορι συνεχηστηκαν για 4 μερες ακριβως (αυτο συνεβει περσι τον χειμωνα)
φετος το καλοκαιρι η μαμα μου ειχε κατι φιλους απο Θεσ/νικη στο σπιτι αυτη ειχαν δυο παιδια ενα κοριτσακι 5 χρονων και ενα αγορι τον Δημητρη που ηταν 15 εγω ειχα την εντυπωσει οτι τον Δημητρη τον ειχα ξανα δει μια απο εκεινες τις μερες του το ειπα και μου ειπε πως και εκεινος ειχε παθει το ιδιο πραγμα ακριβως. Μεχρι που καποια στιγμη ανακαληψαμε πως το αγορι στο ονειρο ηταν αυτος aaaaa και το πιω σοκαριστικο ηταν οτι ειχε δει ακριβως το ιδιο ονειρο :wow: μονο που εγω ειμουν το αγνοστω κοριτσι

τωρα αυτο πως γινετε???????????
kassi
kassi
Obsessed Fan
Obsessed Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 394
Τοξότης Ηλικία : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 07/08/2011
Τόπος : Reutligen

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Rosemarie Hathaway Παρ 26 Αυγ 2011, 22:03

Τέλειο;Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 409397
Rosemarie Hathaway
Rosemarie Hathaway
Moderator
Moderator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 8732
Ταύρος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2010
Τόπος : Στον κόσμο των ονείρων....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από κατερινα καλεν Σαβ 27 Αυγ 2011, 13:20

λοιπον και εωγ ειχα δει ενα ονειρο.
ημουν με εναν φιλο μου και καθομασταν σε μια καφετερια κοντα στην παραλια και καθομασταν αγκαλια(τελειος ακυρο μιλαμε). Σε καποια φαση εμφανιζετε η θεια μου απο το πουθενα και εγω σηκωνομαι και παω στο σπιτι καποιου κυριου που υποτιθεται οτι ηξερα.εκεινος ετρωγε με την γυναικα του και μου εβαλε και εμενα να φαω.συζητουσαμε για κατι και μετα ηρθε ο φιλος μου και ειχαμε κανονισει να κανουμε κατι.δεν θυμαμαι τι ειχαμε πει. βγηκαμε απο το σπιτι και ενα τσουρμο αλογα τρεχανε μπροστα μου.μετα ξυπνησα.


εντελως περιεργο.!!
κατερινα καλεν
κατερινα καλεν
Devoted Fan
Devoted Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 760
Καρκίνος Ηλικία : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 05/04/2011
Τόπος : στην πολη φορκς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Jimmy Cullen... Τετ 28 Σεπ 2011, 19:03

Χαχα!!!..... Πολύ ωραίο όνειρο!!!...... Βέβαια δεν νομίζω πως υπάρχει κάποια εξήγηση . . .!.... Αν και δεν είναι από τα πιο περίεργα..... εγώ μια φορά είχα δει ενα όνειρο με εμένα τον kyle xy τον adam beylin την jessy και την LilitCa(e;inai ki aut;h m;elow)... :-P
Jimmy Cullen...
Jimmy Cullen...
Ultimate Fan
Ultimate Fan

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1046
Ταύρος Ηλικία : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 26/09/2011
Τόπος : Σίνδος (διπλα απο τη θεσ/νικη)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Jimmy Cullen... Τετ 28 Σεπ 2011, 19:04

*(κι αυτή είναι μέλος)
Jimmy Cullen...
Jimmy Cullen...
Ultimate Fan
Ultimate Fan

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1046
Ταύρος Ηλικία : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 26/09/2011
Τόπος : Σίνδος (διπλα απο τη θεσ/νικη)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από ctella Τετ 28 Σεπ 2011, 19:57

μαλλον δημητρη βλεπεις πολυ kyle xy:P
ctella
ctella
Devoted Fan
Devoted Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 555
Ταύρος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Jimmy Cullen... Κυρ 02 Οκτ 2011, 20:51

χαχα!!!..... ναι..... εκεινη την περιοδο σιγουρα :-) .... αλλα τωρα δεν τον εχει :-P
Jimmy Cullen...
Jimmy Cullen...
Ultimate Fan
Ultimate Fan

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1046
Ταύρος Ηλικία : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 26/09/2011
Τόπος : Σίνδος (διπλα απο τη θεσ/νικη)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Tania_Re Δευ 03 Οκτ 2011, 11:02

Έγω έχω μια απορία.. Πως γίνεται κάθε φορά στο χωριό μου να βλέπω έντονα όνειρα και να τα θυμάμαι, ενώ εδώ στην πόλη να μην θυμάμαι τίποτα.. Απόλυτο σκοτάδι.. πείτε μου, πως γίνεται..~!
Tania_Re
Tania_Re
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 5055
Δίδυμος Ηλικία : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2010
Τόπος : Θεσσαλονίκη

http://cheapviewslikes.com http://youngwildfree.co

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Rosemarie Hathaway Παρ 21 Οκτ 2011, 15:12

Εγώ πριν λίγες μέρες είδα ότι πήρα το τρίτο βιβλίο του άγγελοι το πάθος.
Αλλά είχα απογοητευτεί γιατι δεν είχε...πάθος! ΛΟΛ Οτι να ναι!!
Rosemarie Hathaway
Rosemarie Hathaway
Moderator
Moderator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 8732
Ταύρος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2010
Τόπος : Στον κόσμο των ονείρων....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Jimmy Cullen... Σαβ 29 Οκτ 2011, 18:45

Τανια:''Έγω έχω μια απορία.. Πως γίνεται κάθε φορά στο χωριό μου να βλέπω έντονα όνειρα και να τα θυμάμαι, ενώ εδώ στην πόλη να μην θυμάμαι τίποτα.. Απόλυτο σκοτάδι.. πείτε μου, πως γίνεται..~!''

ισως να συμβαινει γιατι στο χωριο εχεις πιο πολυ ησυχια ή οτι κοιμασαι πιο ηρεμα...
Jimmy Cullen...
Jimmy Cullen...
Ultimate Fan
Ultimate Fan

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1046
Ταύρος Ηλικία : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 26/09/2011
Τόπος : Σίνδος (διπλα απο τη θεσ/νικη)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Nemesis of Love Κυρ 30 Οκτ 2011, 00:17

Λοιπον.... ειδα προσφατα ενα ονειρο αλλα δεν θυμαμαι ποτε. Θα ρωτησω την μαμα μου που της το αφηγηθηκα και θα σας πω.

Ημουν σε ενα σπιτι και γινοντουσαν διαφορες ετοιμασιες και οταν ειδα το καλαθι με τα μελεκουνια καταλαβα οτι ηταν κρεβατια γαμου. Και μετα ειδα την θεια μου με το φορεμα που φορουσε στον αρραβωνα της (πριν 6-7 χρονια). Το επομενο πραγμα που θυμαμαι ειναι να ειμαι στο νυφικο μαλλον δωματιο και να ειναι ολοι εκει ορθιοι και ντυμενοι με τα καλα τους και γω να νιωθω παραταιρη. Και μετα ξαφνικα βρισκομαστε στην εκκλησια και ενω παντρευται η θεια μου ειμαι διπλα της και μου λεει κατι (δεν μπορω να θυμηθω τι). Και μετα συνηδητοποιω οτι ειναι κατι φιλες της ντυμενες παρανυφες και γω τιποτα. Και στεναχωρηθηκα πολυ που παντρευοταν η θεια μου και μενα με αφησε στην απ εξω.

Να σημειωθει οτι η θεια πριν απο 6-7 χρονια ειχε παντρευτει και εναν χρονο αργοτερα χωρισε. Τον Γεναρη θα κλεισει τα 30. Και δεν ξερω αν μεσω του ονειρου μου το υποσυνειδητο μου θελει να μου πει κατι. Και αν ναι, τι? Να πω στην θεια μου το ονειρο ή να το κρατησω για τον εαυτο μου?
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Rosemarie Hathaway Δευ 31 Οκτ 2011, 15:39

Μακάρι να ξέραμε τι θέλουν να μας πουν τα όνειρα...αν θέλουν δηλαδή...
Rosemarie Hathaway
Rosemarie Hathaway
Moderator
Moderator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 8732
Ταύρος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2010
Τόπος : Στον κόσμο των ονείρων....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από SpongeBob Δευ 31 Οκτ 2011, 17:04

Λοιπόννν! χτες που λέτε είδα ένα πολύύ περίεργο όνειρο.
Είδα ότι ήμουν ντυμένη με την στολή αυτή που φοράνε τα "ματ" κοιτάχτικα σε έναν καθρέπτη και μου άρεσε αυτό που έβλεπα (ψώνιο ΛΟΛ ) και στο τέλος αφού περιπλανήθηκα σε ένα άκυρο κτήριο (σαν ανάκτορο ένα πράμα, ωραίο και μεγαλοπρεπές) πετάχτηκε μια μικρή αράχνη πάνω μου και με τσίμπησε.

αυτό σημαίνει από ότι είδα ότι θα αρρωστήσω βαριά, ότι θα πεθάνει κάποιο μέλος της οικογένειας μου καιιι θα προδοθώ από φίλη μου και το μόνο καλό είναι ότι και καλά θα έχω καλή τύχη... τώρα που κολλάει η καλή τύχη σε όλη αυτήν την κατήφεια δεν ξέρω!

δεν πολυπιστεύω στα όνειρα αλλά μια μέρα πριν πεθάνει ο παππούς μου είχα δει στο όνειρό μου να φεύγει από το σπίτι να κλείνει την πόρτα να μπαίνει σε ένα ταξί και να φεύγει οπότε δεν είναι ότι πιστεύω απεριόριστα αλλά δεν τα αποκλείω κι όλας ://
SpongeBob
SpongeBob
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 609
Αιγόκερως Ηλικία : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 30/06/2010
Τόπος : στον κοσμο μου..

http://greekyelyahechelon96.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Dalia Δευ 31 Οκτ 2011, 20:17

Tina Cullen έγραψε:Μακάρι να ξέραμε τι θέλουν να μας πουν τα όνειρα...αν θέλουν δηλαδή...

αυτο αναρωτιεμαι κι εγω συνεχεια...οταν βλεπω στον υπνο μου εναν συγκεκριμενο
συμμαθητη μου απ'το γυμνασιο και λυκειο...ξερω πως δεν προκειται να τον ξαναδω
ποτε ουτε στον δρομο , ουτε μιλαμε κτλ... δεν εχουμε επαφες καθολου...τωρα πως
εχει κολλησει στο υποσεινηδητο...αυτο ομολογω ειναι αλλουνου παπα ευαγγελιο ? :what?:
Dalia
Dalia
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 2146
Δίδυμος Ηλικία : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 09/10/2011
Τόπος : Caldwell, New York

http://the-lady-morgan.tumblr.com/page/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Rosemarie Hathaway Τρι 01 Νοε 2011, 15:28

Ασε και εγώ σήμερα έβλεπα κάτι μεταθανάτια... :what?: Ελεος...
Με μια γιαγιούλα που πέθενε και μετά ήμουν μαζί της εκεί που πήγε... :wtf:
Και μετά είδα ότι είχε κάτι η γιαγιά μου αλλά ευτυχώς δεν πέθανε...

Rosemarie Hathaway
Rosemarie Hathaway
Moderator
Moderator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 8732
Ταύρος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2010
Τόπος : Στον κόσμο των ονείρων....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από RosalieVamp Παρ 18 Νοε 2011, 22:26

εγω παλι ειδα οτι ειχαμε για καθηγητη των γερμανικων τον παπαντρεου ( mad )
και με εβριζε ΛΟΛ
και μετα το πρωι εγραψα 15 φυσικη !!
RosalieVamp
RosalieVamp
Ultimate Fan
Ultimate Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1441
Ταύρος Ηλικία : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2011
Τόπος : Argos

http://everythingispossibleifubelieve.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Celest Volturi Παρ 18 Νοε 2011, 22:34

xaxa xaxa xaxa σου εχει γινει εφιαλτης ο παπανδρεου
Celest Volturi
Celest Volturi
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 5395
Τοξότης Ηλικία : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : athens

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Nemesis of Love Παρ 18 Νοε 2011, 22:40

RosalieVamp έγραψε:εγω παλι ειδα οτι ειχαμε για καθηγητη των γερμανικων τον παπαντρεου ( mad )
και με εβριζε ΛΟΛ
και μετα το πρωι εγραψα 15 φυσικη !!

θεϊκο!!!! : :respect: : : :respect: :
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από RosalieVamp Σαβ 19 Νοε 2011, 23:41

με επυρεασε η κατασταση στην χωρα μας ΛΟΛ
RosalieVamp
RosalieVamp
Ultimate Fan
Ultimate Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1441
Ταύρος Ηλικία : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2011
Τόπος : Argos

http://everythingispossibleifubelieve.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Maria Colden Κυρ 20 Νοε 2011, 19:43

Βλεπω πολυ΄περιεργα όνειρα.Σε αυτά συμπικτωνω αγαπημενα κομμάτια από ταινιες ή εικονες.Ακούω επισης παραξενες μουσικες και ήχους καθως βλεπω επισης πολλούς αγαπημενους μου ανθρωπους να πεθαινουν.Οσο παρανοηκο και να σας φανει συχαινομμαι τα γλυκαναλατα όνειρα ενώ με συναρπαζει το δράμα και ο πονος [μιας και ειμαι ζυγος]@!
Αυτή ειναι μαι περιληψη σχετικα με τα όνειρα μου@!
Maria Colden
Maria Colden
Ultimate Fan
Ultimate Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1048
Ζυγός Ηλικία : 94
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2011
Τόπος : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Darky Τετ 11 Ιαν 2012, 18:42

Παιδιά, ακούστε κουλό όνειρο:

Ήμουνα λέει στο σχολείο μου και γινόταν γιορτή. Υπήρχαν διάφορα τραπέζια μέσα και καθόταν όποιος ήθελε και έτρωγε. Προϋπόθεση όμως για να κάτσουμε, ήταν να κάτσει μαζί μας και όλη μας η οικογένεια! Πάω λοιπόν να κάτσω και ήρθαν και: α) οι γονείς μου, β) ο αδερφός μου, γ) οι μεγαλύτερες αδερφές μου(να σημειώσω εδώ πως δεν έχω αδερφές!!!), δ) οι κολλητές μου και ε) το αγόρι που μ'αρέσει!!!!

Αυτό τώρα τι σημαίνει????? Μπορεί να το εξηγήσει κανείς?????

Α! Και κάτι άλλο. Είπα στην μαμά μου το μέρος με τις μεγαλύτερες αδελφές μου (η μία με περνούσε 2 χρόνια και η άλλη 3) και μου είπε πως το 3 παίζει. Την ρώτησα τι εννοούσε με αυτό και δεν μου απαντούσε και τότε πετάχτηκε ο μπαμπάς μου και μου είπε θα σου πει άλλη ώρα. Από ότι κατάλαβα, μάλλον η μαμά μου ήταν έγκυος πριν γεννήσει εμένα και το έχασε...

Τέσπα, αν μπορείτε να βγάλετε νόημα από αυτό το πράγμα πείτε τι καταλάβατε. Γιατί εγώ μπερδεύτηκα πολύ... 🇭🇲 :helpme: 🇭🇲
Darky
Darky
Fan
Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 243
Ζυγός Ηλικία : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2012
Τόπος : Εκεί που βρίσκονται τα όνειρά μου...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 2 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Nantia Hale_Biers Τετ 11 Ιαν 2012, 19:18

αν ηταν Σαρακοστη η τελη Απριλιου θα σου ελεγα οτι ειναι οι ψυχες που ειναι ελευθερες (οπως λες για αυτο το μωρο που εχασε η μαμα σου) και ειναι δεδομενο να τους βλεπουμε στον υπνο μας ποσο μαλλον με τραπεζι καθως καθε σαρακοστη μαζευονται οι ψυχες για το "δειπνο" που λεμε..αλλα τωρα δεν ξερω πως νατο προσδιορισω αυτο τετοια εποχη 🇭🇲
Nantia Hale_Biers
Nantia Hale_Biers
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 9307
Ζυγός Ηλικία : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2010
Τόπος : L.A.

http://www.greek-parea.net/ http://candicemorgan-accola.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης