Fandom World
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translation-Language
English French German Spain Italian DutchRussian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

Πρόσφατα Θέματα
» Elite
Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:21 από DeathView*

»  Gotham
Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:17 από DeathView*

» New Girl
Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:16 από DeathView*

» Suits
Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:16 από DeathView*

» La casa de papel
Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) EmptyΤετ 13 Ιαν 2021, 22:49 από DeathView*

» THE ROOKIE
Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) EmptyΤετ 13 Ιαν 2021, 22:42 από DeathView*

» …ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (GIA PANTA) (2020)
Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:51 από DeathView*

» The Magicians
Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:43 από DeathView*

» ShadowHunters
Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:42 από DeathView*

» BODYGUARD
Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:39 από DeathView*

Εικονοθήκη


Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) Empty
Παρόντες χρήστες
21 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 21 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 545, στις Πεμ 01 Ιαν 2015, 15:59
Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) 418afec4-819c-4713-9a94-595f02c65c61_zpsf167a6cb



Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

+20
Darky
Maria Colden
Celest Volturi
RosalieVamp
Dalia
SpongeBob
Nemesis of Love
ctella
Jimmy Cullen...
κατερινα καλεν
kassi
Arg Winchester
Marzaki Cullen
Alice-Bella Cullen
SaveWaterDrinkBlood
Nantia Hale_Biers
Roza Cullen
Rosemarie Hathaway
ΚonstantinaPd
Tania_Re
24 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) Empty Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Tania_Re Σαβ 25 Ιουν 2011, 21:16


Σε αυτό το τόπικ θα γράφουμε

τα όνειρα μας.. Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) 632681

Αυτά που βλέπουμε κάθε βράδυ..Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) 63151
(ή μεσημέρι!) Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) 212194

Οι άλλοι μπορείτε να σχολιάζετε το όνειρο του προηγούμενου,
να δώσετε την δική σας ερμηνεία ή να ποστάρετε το δικό σας όνειρο.

Όνειρα Γλυκά! Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) 416532
Tania_Re
Tania_Re
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 5055
Δίδυμος Ηλικία : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2010
Τόπος : Θεσσαλονίκη

http://cheapviewslikes.com http://youngwildfree.co

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από ΚonstantinaPd Τετ 29 Ιουν 2011, 18:28

ρε παιδια ν ρωτισω αν δεις καπιον δικο σου ανθτωπο ο οπιος εχει πεθανει στν υπνο σ και ν σου λει μην φοβασε τπτ εγω ειμαι εδω να σε προστατευω τ ειναι?ξερει κανενας?
ΚonstantinaPd
ΚonstantinaPd
Newbie
Newbie

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 25
Τοξότης Ηλικία : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 25/06/2011
Τόπος : forcs

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Tania_Re Τετ 29 Ιουν 2011, 18:40


Εγώ πιστεύω, πως εμηνεύετε: Αγαπούσες πολύ αυτό το άτομο και το νιώθεις δίπλα σου, πως σε ακούει σε προστατεύει και σου δίνει δύναμη..

Ερμηνείες Ονειροκρίτων δεν δίνω καθώς πιστεύω πως για όλα υπεύθηνο είναι το υποσεινήδητο..
Tania_Re
Tania_Re
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 5055
Δίδυμος Ηλικία : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2010
Τόπος : Θεσσαλονίκη

http://cheapviewslikes.com http://youngwildfree.co

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από ΚonstantinaPd Τετ 29 Ιουν 2011, 18:49

αυτο πιστευω και εγω πραγματικα τν αγαπουσα παρα πολυ. ty παντως για τν βοηθεια σου
ΚonstantinaPd
ΚonstantinaPd
Newbie
Newbie

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 25
Τοξότης Ηλικία : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 25/06/2011
Τόπος : forcs

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Rosemarie Hathaway Τετ 29 Ιουν 2011, 21:11

Κι εγώ έχω δει στον υπνο μου κάποιο αγαπημένο μου πρόσωπο που έχει πεθάνει και έχω ακούσει πως αυτό γίνεται επειδή σου λείπει και θες να το δεις. Η επιθυμία να δεις το αγαπημένο σου πρόσωπο επηρεάζει τα όνειρα σου. Κάτι τέτοιο...
Rosemarie Hathaway
Rosemarie Hathaway
Moderator
Moderator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 8732
Ταύρος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2010
Τόπος : Στον κόσμο των ονείρων....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Roza Cullen Κυρ 03 Ιουλ 2011, 15:51

Βασικα και εγω εχω δει ανθρωπο που εχει πεθανει στον υπνο μου
αλλα παιδια δεν ειχε και τοσο στενες σχεσεις για να το δω...
Μου ελεγε να παω μαζι της...και δεν μπορουσα να ξυπνησω με τιποτα
ουρλιαζα απο μεσα μου μπας και με ακουσει κανεις. Αλλα
δεν γινοταν τιποτα δεν μπορουσα να ανοιξω τα ματια μου, ηταν φριχτο snif
Οταν της ειπα οτι δεν θα παω μαζι της τα καταφερα και ανοιξα τα ματια μου
και πραγματικα ημουν πολυ ιδρωμενη. Ηταν πολυ αληθινο
Roza Cullen
Roza Cullen
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 4115
Καρκίνος Ηλικία : 32
Ημερομηνία εγγραφής : 30/06/2010
Τόπος : οπου ειναι ο Εντουαρντ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Tania_Re Κυρ 03 Ιουλ 2011, 16:18


Αυτό που έγινε σήμερα μου συνέβη για πρώτη φορά..!

Την μια έβλεπα όνειρο, το οποίο δεν θυμάμαι και ήρθε η μάνα μου στο δωμάτιο να συμμαζέψει και ξαφνικά την αισθάνθηκα ανοιξα τα μάτια μου κι έβγαλα μια τσιρίδα που ακούστηκε σε όλη την γειτονιά! Μετά ήμουν έτοιμη να κλάψω από την τρομάρα που πήρα!
Τέσπα, ξανακοιμήθηκα και είδα ένα πολύ παράξενο όνειρο: Σε ένα σπίτι, γυρνούσαν μια ταινία η οποία δεν έπρεπε να διαρρέυσει για να κερδίσουν πολλά χρήματα. Έξω υπήρχαν πολλοί λυκάνθρωποι που καραδωκούσαν προστατεύοντας τα δικαιώματα της ταινίας. Για κάποιο λόγο όμως, κάτι έκανα και έτρεξα να φύγω, λίγο πιο μετά ήρθαν και άλλες δυό κοπέλες. Μπορούσα να αιωρηθώ κάπως σαν να πετάω, όχι πάρα πολύ ψηλά αλλά αρκετά. Η μιά κοπέλα πήγαινε πιο γρήγορα από μένα και οι λυκάνθρωποι μας κυνηγούσαν. Όταν δεν μπρόρεσαν να πιάσουν αυτές κυνήγησαν εμένα. Εγώ βρέθηκα ανάμεσα σε δύο πολυκατοικίες, ψιλά, πως είναι τα εμπορικά κέντρα με τους ορόφους? Και δεν είχα διαφυγή καθώς θα πηδούσε ένας από την μια και άλλος από την άλλη και θα με έπιαναν. Κι εγώ ζήτησα να παραδοθώ με έναν όρο.Και μετά ξύπνησα.

Δεν ξέρω πως να το εξηγήσω αλλά έπειδή συνήθως δίνω ερμηνείες σχετικά με τις ψυχοσωματικές εμπειρίες,τ ις επιθυμίες και τους φόβους μου νομίζω πως σημαίνει πως βρίσκομαι ή θα βρεθώ κάπου κλεισμένη και θα νομίζω πως δεν υπάρχει διαφυγή/λύση. Στην πραγματικότητα όμως ξέχασα μια λεπτομέρεια: Θα μπορούσα να σταματήσω να πετάω και να βρεθώ κάτω στο έδαφος. ΑΡΑ υπήρχε διαφυγή. Απλώς δεν το ήξερα..
Tania_Re
Tania_Re
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 5055
Δίδυμος Ηλικία : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2010
Τόπος : Θεσσαλονίκη

http://cheapviewslikes.com http://youngwildfree.co

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Nantia Hale_Biers Πεμ 07 Ιουλ 2011, 07:44

εγω εχω δει 2 φορες μια κυρια που πεθαινει και στο τελος πεθανε στην πραγματικοτητα aaaaa aaaaa
ηταν φρικιαστικο :wow:

καπου διαβασα οτι τα ονειρα που δεν εχουν συνοχη και με αγνωστα προσωπα ειναι εικονες απο την προηγουμενη ζωη μας 🇭🇲
Nantia Hale_Biers
Nantia Hale_Biers
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 9307
Ζυγός Ηλικία : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2010
Τόπος : L.A.

http://www.greek-parea.net/ http://candicemorgan-accola.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από SaveWaterDrinkBlood Πεμ 07 Ιουλ 2011, 12:33

Εγώ πάντως δεν πιστεύω ότι τα όνειρα δείχνουν κάτι που θα γίνει στο μέλλον...απλά πιστεύω ότι είναι συνδυασμός του συνειδητού και του υποσυνείδητου μας...
SaveWaterDrinkBlood
SaveWaterDrinkBlood
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 2537
Παρθένος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010
Τόπος : εδώ, εκεί, παραπέρα

http://savewaterdrinkblood.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Tania_Re Πεμ 07 Ιουλ 2011, 13:22

+φωνώ μαζί σου Ιωάννα..
Tania_Re
Tania_Re
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 5055
Δίδυμος Ηλικία : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2010
Τόπος : Θεσσαλονίκη

http://cheapviewslikes.com http://youngwildfree.co

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Rosemarie Hathaway Πεμ 07 Ιουλ 2011, 15:51

Εγώ πιστεύω πως τα όνειρά μας επηρεάζονται απο την πραγματικότητα!
Αφού να φανταστείτε όταν διάβαζα τη Χαραυγή, το κεφάλαιο του γάμου,
μετά στον ύπνο μου είδα ότι εγώ παντρευόμουν τον Εντουαρντ! ΛΟΛ

Και σήμερα είδα στον ύπνο μου ότι είχα δώσει πανελλαδικές και πήγαινα να δω
τα αποτελέσματα. Και φέτος έδινε ο αδερφός μου. Πρέπει να έχω επηρεαστεί
από το όλο κλίμα. aaaaa
Rosemarie Hathaway
Rosemarie Hathaway
Moderator
Moderator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 8732
Ταύρος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2010
Τόπος : Στον κόσμο των ονείρων....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Tania_Re Πεμ 07 Ιουλ 2011, 16:09


Τα όνειρα είναι επιθυμίες, φόβοι από την καθημερινή ζωή..
Tania_Re
Tania_Re
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 5055
Δίδυμος Ηλικία : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2010
Τόπος : Θεσσαλονίκη

http://cheapviewslikes.com http://youngwildfree.co

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Roza Cullen Πεμ 07 Ιουλ 2011, 17:55

Ρε παιδια δεν ξερω αν ειναι μονο φοβοι απο την καθημερινη ζωη!
Εγω ειδα χθες το βραδυ κατι φριχτο. Ειδα ενα φιλο του αδερφου
μου που πεθανε λεει κοντα στο σχολειο που πηγαινα παλια...
Αυτο γιατι να το δω;;; Το παιδι μια δυο φορες το εχω δει δεν
τον γνωριζω παρα περα να φανταστειτε ουτε το ονομα του δεν θυμαμαι
δεν εχω καποια σχεση με τους φιλους του εκει θελω να καταληξω για να δω
κατι τετοιο. Να τρομαξω; snif
Roza Cullen
Roza Cullen
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 4115
Καρκίνος Ηλικία : 32
Ημερομηνία εγγραφής : 30/06/2010
Τόπος : οπου ειναι ο Εντουαρντ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Alice-Bella Cullen Τετ 20 Ιουλ 2011, 14:22

Εγώ πάντως πιστεύω πως μερικά τα βλέπουμε ως προειδοποίηση, ως κάποια μελλοντική κατάσταση. Αν και στην πλειοψηφία τους είναι όνειρα επηρεασμένα από την καθημερινότητα και από το υποσυνείδητο. Όμως έχω ακούσει ότι όλη τη διάρκεια του ύπνου μας βλέπουμε όνειρα που το καθένα κρατάει ελάχιστα. Γιατί ο εγκέφαλός μας επιλέγει να θυμάται κάποια που μπορεί μόλις ξυπνήσουμε να τα έχουμε ξεχάσει, ενώ ξέρουμε ότι ήταν κάποιο σημαντικό όνειρο-είτε ήταν τρομακτικό, είτε όχι-και σπάμε το κεφάλι μας για να το θυμηθούμε;
Alice-Bella Cullen
Alice-Bella Cullen
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 5318
Καρκίνος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 30/06/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Rosemarie Hathaway Τετ 20 Ιουλ 2011, 15:01

Δεν υπάρχει πιο σπαστικό πράγμα. Πολλές φορές μου έχει τύχει να ξυπνάω και να μην θυμάμαι τι ονειρεύτηκα και μετά το απόγευμα να το θυμηθώ και άλλες φορές να μην το θυμηθώ ούτε τότε ενώ θέλω αλλά δεν μπορώ με τίποτα.
Rosemarie Hathaway
Rosemarie Hathaway
Moderator
Moderator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 8732
Ταύρος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2010
Τόπος : Στον κόσμο των ονείρων....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Alice-Bella Cullen Τετ 20 Ιουλ 2011, 15:04

Εγώ συνήθως όσο προσπαθώ να τα θυμηθώ, τόσο περισσότερο τα ξεχνάω. Αλλά όχι πάντα.
Alice-Bella Cullen
Alice-Bella Cullen
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 5318
Καρκίνος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 30/06/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Marzaki Cullen Τετ 20 Ιουλ 2011, 15:08

Παιδια εγω ειχα δει τρεια τεσσερα ονειρα πριν αρκετο καιρο(τεσσερις πεντε μηνες) και τα θυμαμαι ακομα με κα9ε λεπτομερια...
Marzaki Cullen
Marzaki Cullen
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 2076
Κριός Ηλικία : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Τόπος : ΚεrατciΝi Cιτy

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Arg Winchester Τρι 16 Αυγ 2011, 21:33

Κοίτα είναι ένα θέμα από αυτά που πάντα λέω είναι το τι πιστεύει ο καθένας. Στο υποσυνείδητο είναι ήδη διατυπωμένο το τι μέλη γενέσθαι το οποίο σου εμφανίζεται με την μορφή ονείρου. Μα θα μου πεις αν δω το Twilight και ξαφνικά δω στον ύπνο μου πως είμαι η Bella θα μου συμβεί ότι και στην Bella; Όχι φυσικά ΛΟΛ . Το όνειρο εμφανίζει σε εμάς το μέλλον μέσα από συμβολισμούς. Γι αυτό και βγήκαν οι ονειροκρίτες (κατά την γνώμη μου οι περισσότεροι λένε χαζομάρες όμως). π.χ. είχα έναν θείο που τον αγαπούσα πάρα πολύ. Ήταν γείτονας μας και στην ουσία μεγαλώσαμε μαζί του και με την οικογένεια του. Ήμασταν πολύ δεμένοι. Μια εβδομάδα πριν πεθάνει είδα στον ύπνο μου πως τα πίσω μου δόντια πέσανε και έτρεχε πάρα πολύ αίμα (αυτό σημαίνει θάνατος). Δυο μέρες πριν πεθάνει είδα την μικρή του κόρη που είναι παντρεμένη να μου λέει πως είναι έγκυος σε αγοράκι (έγκυος σε αγόρι σημαίνει πως θα πάρεις μια πολύ άσχημη είδηση.) Μετά από δυο μέρες η κόρη του μας είπε πως πέθανε ο θείος.
Τα όνειρα πάντα μας αποκαλύπτουν πράγματα από το μέλλον.....Σκοπός είναι να ξέρουμε πως θα τα ερμηνεύσουμε.
Μόνο τα psychic βλέπουν όνειρα που βγαίνουν όπως ακριβώς τα βλέπουν.Με την διαφορά ότι αυτοί δεν βλέπουν συμβολισμούς. π.χ. αυτό που είπα με τον θείο μου ένα psychic θα έβλεπε τον θείο μου όπως ακριβώς είναι (σε χαρακτηριστικά εννοώ ) μέσα σε κάσα ή σε κηδεία ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων που να έδειχνε ρεαλιστικά πως αυτός είναι ο νεκρός.
Arg Winchester
Arg Winchester
Devoted Fan
Devoted Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 929
Κριός Ηλικία : 36
Ημερομηνία εγγραφής : 12/08/2011
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Rosemarie Hathaway Τρι 16 Αυγ 2011, 21:54

Οταν λες psychic?
Rosemarie Hathaway
Rosemarie Hathaway
Moderator
Moderator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 8732
Ταύρος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2010
Τόπος : Στον κόσμο των ονείρων....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Arg Winchester Τρι 16 Αυγ 2011, 22:18

Είναι αυτό που λέμε στα Ελληνικά μέντιουμ. Αλλά όχι με την έννοια που γνωρίζουμε. Συνήθως αυτά τα άτομα μπορούν και βλέπουν πνεύματα μπορούν να προβλέψουν το μέλλον μπορούν να κουνήσουν αντικείμενα μπορούν να στείλουν μήνυμα σε κάποιον μέσω του μυαλού μπορούν να λάβουν μηνύματα χωρίς κάποιος να τους καλέσει με τα γνωστά σε όλους μας μέσα και πολλά άλλα. Συνήθως έχουν όλες αυτές τις ικανότητες και άλλες τόσες που έχουν να κάνουν με την δύναμη του μυαλού άλλες φορές ειδικεύονται μόνο σε κάτι. Ανάλογα το χάρισμα αν θέλεις πες το. Αυτό που μ'αρέσει ποιο πολύ είναι πως μπορούν να φτάσουν σε τέτοιο επίπεδο που μπορούν να δουν την αύρα με γυμνό μάτι.Είναι άτομα με αυξημένη την τρίτη αίσθηση ή το τρίτο μάτι αν το έχεις ακούσει ποτέ. Αν σας ενδιαφέρει μπορώ να σας γράψω ένα άρθρο
Arg Winchester
Arg Winchester
Devoted Fan
Devoted Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 929
Κριός Ηλικία : 36
Ημερομηνία εγγραφής : 12/08/2011
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από SaveWaterDrinkBlood Τετ 17 Αυγ 2011, 01:20

Θα συμφωνήσω εν μέρη γιατί δεν πιστεύω ότι μπορούν τα όνειρα να προβλέψουν τι θα γίνει στο μέλλον. παρουσιάζουν φόβους ή επιθυμίες μας και βασίζονται στο υποσεινήσητό μας.

(Τα δικά μου πάντως δεν είναι φυσιολογικά...το υποσεινήδητό μου τα χει παίξει!)
SaveWaterDrinkBlood
SaveWaterDrinkBlood
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 2537
Παρθένος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010
Τόπος : εδώ, εκεί, παραπέρα

http://savewaterdrinkblood.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Arg Winchester Τετ 17 Αυγ 2011, 01:42

Μήπως γιατί το υποσυνείδητο σου προσπαθεί να σου δείξει πράγματα που εσύ δεν τα καταλαβαίνεις γιατί δεν μπορείς να τα ερμηνεύσεις; Όπως είπα και ποιο πάνω αυτά που βλέπεις είναι συμβολισμοί. Αν δεις π.χ. μια ταινία και δεις το ίδιο πράγμα στον ύπνο σου στην ουσία βλέπεις το μήνυμα μέσα από συμβολισμό.
Ένα άλλο παράδειγμα δεν ξέρω αν το ξέρεις ποιο παλιά έπαιζα ένα game που λέγεται Aion(αν ξέρεις το game εννοώ όχι αν έπαιζα ΛΟΛ ) εκεί οι παίχτες για να μετακινηθούν από το ένα μέρος στο άλλο βγάζουν φτερά. Έπαιζα με το αγόρι μου. Μια μέρα λοιπόν στον ύπνο μου είδα πως βγάζαμε φτερά να πετάξουμε και ο δικός μου δεν πετούσε και τον περίμενα εγώ στην άκρη πετώντας.Ενώ τα φτερά με πηγαίνανε μακρυά του εγώ γυρνούσα πάλι πίσω. Τότε ήμασταν έτοιμη να χωρίσουμε.το όνειρο που είδα σήμαινε πως δεν ήρθε το τέλος ακόμη. Και αν και έχουν περάσει μισός χρόνος από τότε το όνειρο έχει βγει.Είμαστε ακόμη μαζί. Άρα το υποσυνείδητο σού περνάει τα μηνύματα το θέμα είναι να μπορείς να τα αποκρυπτογραφήσεις.
Arg Winchester
Arg Winchester
Devoted Fan
Devoted Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 929
Κριός Ηλικία : 36
Ημερομηνία εγγραφής : 12/08/2011
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από SaveWaterDrinkBlood Τετ 17 Αυγ 2011, 01:49

Συνφωνώ σ αυτά που λες, αλλά δεν μπορώ να τα εξηγήσω...Αν και βαριέμαι να γράφω θα σου πω ένα ΄παράδειγμα...

Είδα ένα βράδυ ότι ήμουνα στο σχολείο του Χάρι Πότερ, αλλά ΄μέσα ήταν σαν το δικό μου σχολείο και οι τάξεις ήταν βαμμένες με πορτοκαλί και φούξια νέον χρώμα και είχε μια πτέρυγα με σβηστά φώτα και κατεστραμμένες τάξεις και πήγαμε με κάτι φίλες μου και ανεβήκαμε μια σκάλα και βρεθήκαμε κάτω και ήταν μια τραπεζαρία κιαι έτρωγε η οικογένεια της Ελίζαμπεθ από το Περηφάνεια και Προκατάληψη με την οικογένεια της Κάθριν από τα ανεμοδαρμένα ύψη και βγήκαμε από μια πόρτα, βρεθήκαμε σε ένα αμερικάνικο diner μεσημέρι(το υπόλοιπο όνειρο ήτανε βράδυ) κι απ έξω γινότανε gay parade...

Αυτό...
SaveWaterDrinkBlood
SaveWaterDrinkBlood
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 2537
Παρθένος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010
Τόπος : εδώ, εκεί, παραπέρα

http://savewaterdrinkblood.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Arg Winchester Τετ 17 Αυγ 2011, 02:01

Αυτό δεν είναι όνειρο γλυκιά μου αυτό είναι το Τόλμη και γοητεία χαχαχαχαχαχαχα

Άκου τώρα.
Το πορτοκαλί σημαίνει πως έχεις κάποιον εχθρό κοντά σου.
Το φούξια σημαίνει πως υπάρχει κάποιος που σε προστατεύει.Αν φίλη σου άγγιξε κάποιον τοίχο από τους δυο τότε το χρώμα αντιπροσωπεύει την φίλη σου.Όταν λες κατεστραμμένες εννοείς με πεσμένους τοίχους έτσι; ή αναποδογυρισμένα θρανία και γενικά ένα χάος;
Στην πρώτη περίπτωση σημαίνει αποτυχία σε κάτι μεγάλο που περιμένεις να γίνει.Στην δεύτερη περίπτωση σημαίνει πως θα πάρεις μια μικρή λαχτάρα που σύντομα θα φύγει
Το τσιμπούσι που είδες κάτω με της δυο οικογένειες σημαίνει πως δυο ίσως και παραπάνω άτομα κοιτάζουν να σε βλάψουν. Αν το φούξια αντιπροσωπεύει την φίλη σου αυτή θα σε στηρίξει.

Τα μηνύματα περνάνε aaaaa
Το υποσυνείδητο σου δεν είναι σε σύγχυση μια χαρά είναι.Απλώς δεν μπορείς να δεις τα σημάδια

Arg Winchester
Arg Winchester
Devoted Fan
Devoted Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 929
Κριός Ηλικία : 36
Ημερομηνία εγγραφής : 12/08/2011
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από SaveWaterDrinkBlood Τετ 17 Αυγ 2011, 02:04

Εγώ δεν πολυπιστεύω στα όνειρα...δηλαδή πιστεύω μόνο ότι στηρίζονται στο υποσειν'ήδητό μας και σε καμία περίπτωση ότι προβκλέπουν το μέλλον...

SaveWaterDrinkBlood
SaveWaterDrinkBlood
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 2537
Παρθένος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2010
Τόπος : εδώ, εκεί, παραπέρα

http://savewaterdrinkblood.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης