Fandom World
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translation-Language
English French German Spain Italian DutchRussian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

Πρόσφατα Θέματα
» Elite
Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:21 από DeathView*

»  Gotham
Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:17 από DeathView*

» New Girl
Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:16 από DeathView*

» Suits
Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:16 από DeathView*

» La casa de papel
Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 3 EmptyΤετ 13 Ιαν 2021, 22:49 από DeathView*

» THE ROOKIE
Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 3 EmptyΤετ 13 Ιαν 2021, 22:42 από DeathView*

» …ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (GIA PANTA) (2020)
Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:51 από DeathView*

» The Magicians
Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:43 από DeathView*

» ShadowHunters
Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:42 από DeathView*

» BODYGUARD
Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:39 από DeathView*

Εικονοθήκη


Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 3 Empty
Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 545, στις Πεμ 01 Ιαν 2015, 15:59
Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 3 418afec4-819c-4713-9a94-595f02c65c61_zpsf167a6cb



Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

+21
mariettoula
Dalia
Maria Colden
RosalieVamp
ctella
Jimmy Cullen...
LilitCa
sandy forever
Pia1996
eirini28
ntina
kassi
Leah Clearwater
Tania_Re
Arg Winchester
Marzaki Cullen
Celest Volturi
Rosemarie Hathaway
Alice-Bella Cullen
Kornilia PattinsonCullen
Nemesis of Love
25 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από Nemesis of Love Τρι 03 Απρ 2012, 14:52

maria99cool έγραψε:
Lizzy Cullen έγραψε:η πρώτη ταινία που ειδα εγω που επαιζε ο Rob ηταν το Λυκοφως.

Δεν ημουν φαν του Χαρι Ποττερ. Μικρη τον φοβομουν shy . Μετά μπήκα σε φόρουμ Λυκοφως,



Το λυκοφως δεν το δημιουργισες εσυ, δικο σου δεν ειναι???

Πρωτα εγγραφτηκα σε ενα αλλο φορουμ. Εκει με βρηκε η Τανια και απο τοτε δεν εχω ξεκολησει απο εδω. Δεν ειναι δικο μου το φορουμ. Δεν ειναι κανενος. Ειναι ολων μας. Υπάρχει επειδη υπάρχουμε ολοι εμεις. :grouphug:
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από zan Τρι 03 Απρ 2012, 15:06

we belong to ourselves σαν το φορουμ καλο δεν λεω.........
zan
zan
Fan
Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 138
Υδροχόος Ηλικία : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2012
Τόπος : Σέρρες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από maria99cool Τετ 11 Απρ 2012, 20:31

Lizzy Cullen έγραψε:
maria99cool έγραψε:
Lizzy Cullen έγραψε:η πρώτη ταινία που ειδα εγω που επαιζε ο Rob ηταν το Λυκοφως.

Δεν ημουν φαν του Χαρι Ποττερ. Μικρη τον φοβομουν shy . Μετά μπήκα σε φόρουμ Λυκοφως,



Το λυκοφως δεν το δημιουργισες εσυ, δικο σου δεν ειναι???

Πρωτα εγγραφτηκα σε ενα αλλο φορουμ. Εκει με βρηκε η Τανια και απο τοτε δεν εχω ξεκολησει απο εδω. Δεν ειναι δικο μου το φορουμ. Δεν ειναι κανενος. Ειναι ολων μας. Υπάρχει επειδη υπάρχουμε ολοι εμεις. :grouphug:
Σωστα τη ιλιθια ερωτιση εκανα : :pan: :
maria99cool
maria99cool
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 4850
Ιχθύς Ηλικία : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2012
Τόπος : Under the moonlight lost im my mind lisening to music..!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από maria99cool Τετ 11 Απρ 2012, 20:49

Λοιπον ολα αρχισαν πριν δυο χρονια οταν καναμε "σχεδιασμο" στο σχολειο. Καναμε μια κατασκευη και επρεπε να βρουμε εικονες απο ταινιες του cinema. Ειχα βρει το new moon τυχαια και το εκοψα. Οταν το ειδε η φιλη μου, αρχισε να μου λεει την ιστορια (αφου εκεινη το ειχε δει). Η ιστορία μου κινησε το ενδιαφερον αλλα δεν εδωσα και ιδιαίτερη σημασια.

Φετος ομως μια μερα πήγα μαζι με την αδελφη μου για ψωνια και αφου απεναντι ηταν το σινεμα, οταν τελιώσαμε τα ψωνια ειχε την ιδεα [η αδερφη μου] να παμε για καμια ταινια. Οταν μπήκαμε μεσα, ειχε μια αφισα με τους πρωταγωνιστές του Τwillight και αμεσως θυμηθηκα το προσωπο του Εντουαρτ (το οποιο ειναι αξεχαστο!! inlove ). Ετσι ειδαμε το πρωτο μερος της χαραυγης και μολις επέστρεψα σπιτι "κολλησα" και εβαζα στο youtube βιντεακια με σκηνες απο το twilight.

Μετα αποφασισα να ψαξω για το κύριο πρόσωπο που με ενδιεφερε.... τον Εντουαρτ : :hurrah: : lovefrevr οταν εμαθα τα παντα για αυτον, ηθελα να βρω και να κατεβασω τις ταινιες που εχασα. Μετα από πολλες ώρες ψαξιματος βρήκα αυτο το υπεροχο φορουμ και απο την πρωτη στιγμη που το ειδα μου αρεσε και εκανα εγγραφη smile smile smile



Σπόιλερ:
maria99cool
maria99cool
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 4850
Ιχθύς Ηλικία : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2012
Τόπος : Under the moonlight lost im my mind lisening to music..!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από RosalieVamp Τετ 11 Απρ 2012, 21:29

maria99cool έγραψε:Λιπον ολα. αρχισαν πριν δυο χρονια
οταν καναμε σχεδιασμο. στο σχολειο.Και καναμε μια κατασκευει και επρεπε να βρουμε εικονες απο ταινιες του cinema ειχα βρει το new moon τιχεα και το εκοψα οταν το ιδε η φιλη μου μου. Αρισε να μου λεει την ιστορια αφου το ειχε δει .Οταν μου διειγιθικε την ιστορια το βρικα ενδιαφερον αλλα δεν εδοσα και ιδιεταιρη συμασια φετος ομως οταν πιγα μαζι με την αδελφη μου για ψωνια απεναντι ηταν το συνεμα οταν τελιοσαμε τα ψωνια ειχε την ιδεα να παμε συνεμα στην αρχη αρνιθικα γιατι ειχε αρχισει να νυχτονει αλλα μετα δεχτικα. Οτα μπικαμε μεσα ειχε μια αφισα με τους πρωταγονιστες του Τwillight και αμεσος θιμιθικα το πρωσοπο του Εντουαρτ(το οποιο ειναι αξεχαστο!! inlove )ιδαμε το πρωτο μερος της χαραβγης, οταν ηρθα σπιτι κολισα και εβαζα στο youtobe και εβλεπα σκινες απο το twilight και μετα αποφασισα να ψαξω για το κιριο πρωσοπο που με ενδιεφερε τον Εντουαρτ : :hurrah: : lovefrevr οταν εμαθα τα παντα για τον εντουαρτ ηθελα να βρω και να κατευασω της ταινιες που εχασα εψαχνα για πολες ωρες μεχρη που βρικα αυτο το υπεροχο φορουμ και απο την πρωτη στιγμη που το ιδα μου αρεσε και εκανα εγγραφη smile smile smile

βλεπω ο ροντ σε περισσοτερες εχει γινει σημα κατατεθεν
RosalieVamp
RosalieVamp
Ultimate Fan
Ultimate Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1441
Ταύρος Ηλικία : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2011
Τόπος : Argos

http://everythingispossibleifubelieve.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από maria99cool Τετ 11 Απρ 2012, 21:32

Ναι και εγω αφτο παρατιρω! inlove
maria99cool
maria99cool
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 4850
Ιχθύς Ηλικία : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2012
Τόπος : Under the moonlight lost im my mind lisening to music..!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από Nemesis of Love Τετ 11 Απρ 2012, 23:44

αυτο*
παρατηρω**

εννοειται!! ο εντουαρντ και το θεικο του μαλλι!
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από Rozalie Cullen Τετ 29 Αυγ 2012, 18:32

Εγώ άκουγα όλουσ να μιλάνε για το λυκόφωσ (την ταινία) τότε που είχε προτουγεί.Δεν έδωσα σημασία,αλλά μια φίλη μου είδε την ταινία και τησ άρεσε πολύ και έτσι`φώναξε εμένα και κάτι άλλεσ φίλεσ μασ να τη δούμε σπίτι τησ (την είχε νοικιάσει).δεν κόλλησα απο τότε αλλά απο όταν διάβασα τη χαραυγή (πρ'ωτα διάβασα τη χαραυγή μετά τη νέα σελήνη μετά το λυκόφωσ και μετά την έκλειψη)και είδα και τισ άλλεσ ταινίεσ.
Rozalie Cullen
Rozalie Cullen
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 35
Παρθένος Ηλικία : 123
Ημερομηνία εγγραφής : 29/08/2012
Τόπος : Εκεί όπου ο ουρανός ενώνεται με τη θάλασσα κι εκείπου τα βουνά ενώνονται με τα συννεφα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από elena98 Τετ 29 Αυγ 2012, 23:39

Αγάπες μου γιανα πώ όλη μου την αλήθεια είχα ακούσει για το λυκόφως και για τον Ρομπ Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 3 3293836152 που είχε τρελό κόλλημα και από κόντρα δεν καθόμουν να την δω!!! Μια μέρα όμως ο αδερφός μου είχε κατεβάσει ένα σορό ταινίες και έβαλε μια στη τύχη να δούμε!!! Ήταν το λυκόφως!!! Κατευθείαν τρελό κόλλημα και φυσικά πρήξιμο στον αδερφό να μου κατεβάσει και τις δύο επόμενες!!! (Ήταν την επόμενη μέρα που είχε βγει η έλλειψη!!)
Πέρση την περίοδο της εξεταστική ξεκίνησα να διαβάζω την χαραυγή , μετά το λυκόφως, μετά νέα σελήνη ,έκλειψη και ξανά χαραυγή (23 μέρες)!!!

Αυτό το υπέροχο φόρουμ που τόσο λατρεύουμε το βρήκα φέτος κατά τύχη όταν δεν είχα τι να κάνω στην ώρα της πληροφορικής!!! Όταν γύρισα σπίτι φυσικά έγινα μέλος!!!
elena98
elena98
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 2850
Κριός Ηλικία : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012
Τόπος : Το πρώτο αστέρι δεξιά το δεύτερο αριστερά και μετά όλο ευθεία

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από Nemesis of Love Τετ 29 Αυγ 2012, 23:47

αχ τι ωραιες και οι δικες σας... ιστοριες!! big smile


η φιλη σου Μαρια ειναι ακομα κολλημενη ή οχι; Γιατι εμενα οι φιλες που με επεισαν να το διαβασω τωρα δεν ασχολουνται καθολου. ::p

και εσυ Ελενη που βρηκες το φορουμ ψαχνοντας στο σχολειο... smile τι ωραια;!
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από elena98 Τετ 29 Αυγ 2012, 23:50

Ναι είδες τι κάνει ο ελεύθερος χρόνος??? Επειδή πάντα τελειώνω τις εργασίες μου πιο γρήγορα από όλους ο Σπύρος με αφήνει να κάθομαι στον υπολογιστή και να κάνω ότι θέλω!!!
elena98
elena98
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 2850
Κριός Ηλικία : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012
Τόπος : Το πρώτο αστέρι δεξιά το δεύτερο αριστερά και μετά όλο ευθεία

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από Nemesis of Love Πεμ 30 Αυγ 2012, 14:42

ωραια, ωραια!! big smile
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από elena98 Πεμ 30 Αυγ 2012, 19:15

Σπύρος = Καθηγητής πληροφορικής!!! Απλά είναι 28 χρονών και είναι σαν φιλαράκι μας!!!
elena98
elena98
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 2850
Κριός Ηλικία : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012
Τόπος : Το πρώτο αστέρι δεξιά το δεύτερο αριστερά και μετά όλο ευθεία

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από Nemesis of Love Πεμ 30 Αυγ 2012, 22:25

και μεις ειχαμε εναν τετοιο στο γυμνασιο. Μπαζινα τον ελεγαν νομιζω. πωω νιωθω οτι γερασα... εχουν περασει 5 χρονια απο τοτε...
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από elena98 Πεμ 30 Αυγ 2012, 23:25

Έλα βρε!!! Δεν πειράζει!!! Τουλάχιστον θα είμαστε όλα μαζί τα γερόντια!!! Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 3 2923091480
elena98
elena98
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 2850
Κριός Ηλικία : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012
Τόπος : Το πρώτο αστέρι δεξιά το δεύτερο αριστερά και μετά όλο ευθεία

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από Nemesis of Love Πεμ 30 Αυγ 2012, 23:27

και εννοειται πως θα αγαπαμε το Λυκοφως ΛΟΛ
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 3 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από elena98 Πεμ 30 Αυγ 2012, 23:29

Βέβαια!!! Μέχρι να φτάσουμε την ηλικία του Έντουαρντ!!! Μετά ίσος μας περάσει λίγο!!!
elena98
elena98
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 2850
Κριός Ηλικία : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012
Τόπος : Το πρώτο αστέρι δεξιά το δεύτερο αριστερά και μετά όλο ευθεία

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης