Fandom World
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translation-Language
English French German Spain Italian DutchRussian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

Πρόσφατα Θέματα
» Elite
Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:21 από DeathView*

»  Gotham
Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:17 από DeathView*

» New Girl
Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:16 από DeathView*

» Suits
Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:16 από DeathView*

» La casa de papel
Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 EmptyΤετ 13 Ιαν 2021, 22:49 από DeathView*

» THE ROOKIE
Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 EmptyΤετ 13 Ιαν 2021, 22:42 από DeathView*

» …ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (GIA PANTA) (2020)
Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:51 από DeathView*

» The Magicians
Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:43 από DeathView*

» ShadowHunters
Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:42 από DeathView*

» BODYGUARD
Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:39 από DeathView*

Εικονοθήκη


Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 Empty
Παρόντες χρήστες
10 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 10 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 545, στις Πεμ 01 Ιαν 2015, 15:59
Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 418afec4-819c-4713-9a94-595f02c65c61_zpsf167a6cb



Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

+21
mariettoula
Dalia
Maria Colden
RosalieVamp
ctella
Jimmy Cullen...
LilitCa
sandy forever
Pia1996
eirini28
ntina
kassi
Leah Clearwater
Tania_Re
Arg Winchester
Marzaki Cullen
Celest Volturi
Rosemarie Hathaway
Alice-Bella Cullen
Kornilia PattinsonCullen
Nemesis of Love
25 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από sandy forever Δευ 26 Σεπ 2011, 22:50

εντυποσιακα πλασματα με εντυποσιακες ικανοτητες και φυσικα ερως ανικατεν μαχαν !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
στην αρχη ειδαμε τις δυσκολιες που αντυμετωπησαν το ζευγαρακι της ιστοριας αλλα τιποτα δεν τους εμποδισε απο το να τα φτιαξουν ! μαθαμε κι εμεις κατι απο αυτη την ιστορια ! οταν θελουμε κατι να μην τα παραταμε στις δυσκολιες ,να κανουμε τα παντα για να το αποκτησουμε οπως ΟEDWARD και η BELLA !!!!!!!!!!!!!!!
sandy forever
sandy forever
Devoted Fan
Devoted Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 792
Αιγόκερως Ηλικία : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2011
Τόπος : εκει που ειναι οι ανθρωποι που αγαπαω

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από ctella Δευ 26 Σεπ 2011, 23:01

Και επισης, sandy μου, μας δειχνει να υπερασπιζομαστε με ολες μας τις δυναμεις αυτο που αγαπαμε και πιστευουμε παρα τις αντιθετες αποψεις των αλλων και να αγαπαμε αληθινα και με παθος!!>.<
ctella
ctella
Devoted Fan
Devoted Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 555
Ταύρος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από sandy forever Δευ 26 Σεπ 2011, 23:05

ακριβως !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! οταν αγαπας κατι πολυ κανεις τα παντα για να το αποκτησεις και δεν ακους τις γνωμες των αλλων , ακους μονο την καρδια σου και τιποτα αλλο !!!!!!!!!!!!!! περασα κι εγω κατι φετος με τετοιο θεμα αλλα ειμαι ευτυχισμενη ! δεν ακουσα τις γνωμες κανενος αλλου και εκανα αυτο που μου ελεγε η καρδια μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sandy forever
sandy forever
Devoted Fan
Devoted Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 792
Αιγόκερως Ηλικία : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2011
Τόπος : εκει που ειναι οι ανθρωποι που αγαπαω

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από Nemesis of Love Τρι 27 Σεπ 2011, 00:02

ειδατε? το λυκοφως εχει και διαδακτικο χαρακτηρα smile
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από sandy forever Τετ 28 Σεπ 2011, 21:46

η ταινια εχει και υπονοουμενα τα οποια τα βρηκαμε και τα καταλαβαμε ! αυτο σημαινει οτι ξερουμε καλα την ταινια !!!!!!!!!!!!!!!!! smile smile bravoo bravoo bravoo
και τα υπονοουμενα μας βοηθησαν ! τουλαχιστον εμενα ! : :respect: : : :respect: : : :respect: :
sandy forever
sandy forever
Devoted Fan
Devoted Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 792
Αιγόκερως Ηλικία : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2011
Τόπος : εκει που ειναι οι ανθρωποι που αγαπαω

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από RosalieVamp Τρι 25 Οκτ 2011, 17:05

Εγω επαθα το καλλημα τον μαιο οταν το εδειξε για πρωτη φορα η τηλεοραση
Εκεινη την μερα δεν το ειδα γιατι ειχα αγγλικα αλλα η μητερα μου το εγραψε στο ντιβιντι , ετσι το σαββατοκυριακο το ειδαμε και μπορω να πω μας αρεσε η ταινια πολυ και στις δυο , αλλα κολλημα οχι δεν ειχα παθει ακομα.
Μετα αρχισα και το εβλεπα ξανα και ξανα μεχρι που κολλησα και αποφασισα να παρω το βιβλιο. Αφου το διαβασα μεσα σε 14 μερες πηγα στο βιντεο κλαμπ(αυγουστος μηνας πια)
και νοικιασα τις αλλες δυο ταινιες. Εκει παει πια αντε να με ξεκολλησουν τωρα !!
Καθως εβλεπα την εκληψη για πρωτη φορα εγινα και φαν κλαμπ του Τζασπερ !!!!
τεσπα μετα το βραδυ ειδαμε παλι με την μητερα μου τις ταινιες και μου ειπε οτι της αρεσε ο τζεικομπ (τον εβγαλε λυκανθρωπακο και τον τζασπερ καρεδακια)
Μετα αγορασα και τα υπολοιπα βιβλια εβλεπα και αλλα βιντεακια στο γιουτιουμπ και αυτο το φιορουμ το ανακαλυψα κατα τυχη βλεποντας μια φωτο της alice και να μαι σαν μελος smile smile
RosalieVamp
RosalieVamp
Ultimate Fan
Ultimate Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1441
Ταύρος Ηλικία : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2011
Τόπος : Argos

http://everythingispossibleifubelieve.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από Jimmy Cullen... Τρι 25 Οκτ 2011, 22:04

ωραια η ιστορια σου!!!!

εγω γνωρισα το λυκοφως στα τελη του φετινου αυγουστου.... μια μερα λοιπον στο καμπινγκ (στο οποιο πηγαινω καθε καλοικαιρι.....ειμαι μαζι με τη LilitCa!.... στον πλαταμωνα....) πηγα στο μπαρακι μας το πρωι και βλεπω τη λιλα(LilitCa) να διαβαζει ενα βιβλιο...... ετσι, τη ρωτησα τι διαβαζει.....μου λεει ''ενα βιβλιο απο το λυκοφως''(το επος του λυκοφωτος: ο επισημος οδηγος)....και της λεω ''το οποιο ειναι??''....και αρχισε να μου λεει για αυτο....... θα μπορουσα να πω πως αρχισα καπως αναποδα.... διαβασα για τους βρικολακες και τους λυκανθρωπους (οτι ελεγε γενικα το βιβλιο) και μου αρεσε.....μου αρεσε η δυναμη που ειχαν....μου αρεσε γενικα το ποιοι ηταν....οχι τοσο οι λυκανθρωποι, αλλα οι βρικολακες.......μια μερα πηγα μαζι με τη λιλα σε ενα βιβλιοπωλειο στον πλαταμωνα και πηρα το λυκοφως.....εκεινο το βραδυ πηγα για υπνο πιο νωρις απ' οτι συνηθως...... διαβασα το πρωτο κεφαλαιο....... την επομενη μερα διαβασα εννια κεφαλαια!....μεσα σε 4 μερες το τελιωσα ......μετα απο δυο βδομαδες πηρα την νεα σεληνη.....και καθε βδομαδα επερνα και το επομενο.....(μεχρι την εκλειψη επερνα καθε βιβλιο καθε 1 1/2-2 βδομαδες....μετα επερνα ενα καθε εβδομαδα).... μεσα σε εναμησι περιπου μηνα ειχα τελιωσει ολα τα ΒΙΒΛΙΑ που εχουν βγει στην Ελλαδα........δεν ηθελα να σταματησω να διαβαζω!!!.......και οταν τα τελιωσα δεν ηξερα τη αλλο (απο το λυκοφως) υπαρχει να διαβασω.....και τελικα μου ειπε η λιλα να γινω μελος στο φορουμ..... και να' μαι!!!!!1 smile
Jimmy Cullen...
Jimmy Cullen...
Ultimate Fan
Ultimate Fan

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1046
Ταύρος Ηλικία : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 26/09/2011
Τόπος : Σίνδος (διπλα απο τη θεσ/νικη)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από Nemesis of Love Τετ 26 Οκτ 2011, 00:01

Εσεις δηλαδη ειστε σχετικα προσφατοι.....μαιος και αυγουστος ακουω......
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από Jimmy Cullen... Τετ 26 Οκτ 2011, 13:50

ναι......... αλλα ειδες τι καναμε μεσα σε λιγο χρονο??? ::p
διαβασαμε ολα τα βιβλια γιναμε μελη εδω κ.λ.π.!!!.....

βεβαια δεν νομιζω πως μας αρεσει το λυκοφως για τον ιδιο λογο αλλα αυτο ειναι λεπτομερια!
Jimmy Cullen...
Jimmy Cullen...
Ultimate Fan
Ultimate Fan

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1046
Ταύρος Ηλικία : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 26/09/2011
Τόπος : Σίνδος (διπλα απο τη θεσ/νικη)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από Nemesis of Love Τετ 26 Οκτ 2011, 14:15

Εγω και πολλοι αλλοι οταν διαβασαμε το λυκοφως ειμασταν πολυ μικροι. Γυρω στα 12, το πολυ 13. Το οτι μας βλεπεις ακομα εδω φανατισμενους για το Λυκοφως μετα απο 3-4 χρονια, αυτο λεει κατι......
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από Jimmy Cullen... Τετ 26 Οκτ 2011, 14:28

ναι....λεει..... οτι ειστε πορομενοι! ::p .....(για καλο ψτο λεω)....
ωστε το εχεις διαβασει τρια χρονια πριν???.... και ακομα τα θυμασαι ολα???....μπραβο ρε μαρινα!!!
Jimmy Cullen...
Jimmy Cullen...
Ultimate Fan
Ultimate Fan

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1046
Ταύρος Ηλικία : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 26/09/2011
Τόπος : Σίνδος (διπλα απο τη θεσ/νικη)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από Nemesis of Love Τετ 26 Οκτ 2011, 14:33

Εγω πιστευω οτι το λυκοφως τωρα πια εχει εισχωρησει τοσο βαθια στην καρδουλα μας που δεν προκειται να φυγει ποτε.
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από Jimmy Cullen... Τετ 26 Οκτ 2011, 14:36

ναι......το πιστευωωω....
Jimmy Cullen...
Jimmy Cullen...
Ultimate Fan
Ultimate Fan

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1046
Ταύρος Ηλικία : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 26/09/2011
Τόπος : Σίνδος (διπλα απο τη θεσ/νικη)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από RosalieVamp Τετ 26 Οκτ 2011, 14:50

παντως εμεις μεσα σε ενα μικρο χρονικο διαστημα καναμε θαυματα :groupdribble:
RosalieVamp
RosalieVamp
Ultimate Fan
Ultimate Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1441
Ταύρος Ηλικία : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2011
Τόπος : Argos

http://everythingispossibleifubelieve.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από Jimmy Cullen... Τετ 26 Οκτ 2011, 16:27

νναααιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!! :groupdribble:
Jimmy Cullen...
Jimmy Cullen...
Ultimate Fan
Ultimate Fan

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1046
Ταύρος Ηλικία : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 26/09/2011
Τόπος : Σίνδος (διπλα απο τη θεσ/νικη)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από Maria Colden Δευ 28 Νοε 2011, 16:22

Εγώ το λυκοφως το ειδα τελη του προηγουμενου μηνα.Το είχα ακουσει ξερεις και τετοια και μου αρεσε πολυ΄η υποθεση.Ετσι εψαξα και το εβαλα να κατεβαινει.Επειτα ξεχαστηκα και μαι παρασκευη βραδυ αφου γυρησα απ'τα αγγλικα ηθελα να δω μαι ταινια.Τυχαια ανοιξα το φακελο και ειδα τις 3 πρωτες σεζον.Με το που εδειξε τον Εντουαρντ ειπα:''Τελεια και παυλα,θα γινω τρελή φαν!''.Κια μετα βρηκα το forum αυτο@
Maria Colden
Maria Colden
Ultimate Fan
Ultimate Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1048
Ζυγός Ηλικία : 94
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2011
Τόπος : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από Dalia Δευ 28 Νοε 2011, 22:13

εγω κλασσικα γνωρισα το λυκοφως το 2008 οπου πηγα και στο κινηματογραφο και το δα ! στην αρχη ο εντουρντ δεν μου φαινοταν και τοσο σημαντικος ...εεε ενα ομορφο παιδακι σαν ολα τα αλλα...αλλα οταν ειδα την σκηνη οπου επαιζε πιανο στην μπελλα και οτε ολες αρχισαν να ουρλιαζουν ειπα..."τλκ δεν ειναι σημαντικος , ειναι υπεροχος !"
inlove
Dalia
Dalia
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 2146
Δίδυμος Ηλικία : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 09/10/2011
Τόπος : Caldwell, New York

http://the-lady-morgan.tumblr.com/page/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από Nemesis of Love Δευ 28 Νοε 2011, 22:38

τι γλυκο?!!?!? αρα εσυ εισαι πιο ρομαντικουλα αλλα επιφυλακτικη
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από Dalia Δευ 28 Νοε 2011, 23:22

χιχιχιχι καπως ετσι... inlove
Dalia
Dalia
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 2146
Δίδυμος Ηλικία : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 09/10/2011
Τόπος : Caldwell, New York

http://the-lady-morgan.tumblr.com/page/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από mariettoula Παρ 06 Ιαν 2012, 18:28

εγώ πρόσφατα έμπαινα σε ένα άλλο φόρουμ εντελώς άσχετο με το λυκόφως ...εκεί γνώρισα κάποια άτομα και μιλούσαμε για διάφορα θέματα ...μια μέρα λοιπόν μια κοπέλα ρώτησε για αν ξέρουμε καλές ρομαντικές ταινίες ...εγώ τις είπα κάποιες και της ζήτησα και εγώ την γνώμη της για ταινίες που μπορεί να άρεσαν εμένα αυτή μου είπε χωρίς δεύτερη σκέψη το λυκόφως ...από τότε έψαχνα απεγνωσμένα στο ίντερνετ για να το δω ...τελικά με την βοήθεια του αδερφού μου το κατέβασα ...με το που το είδα ήθελα να δω και το επόμενο και το μεθεπόμενο ...και έτσι έγινα μεγάλη φαν ...μετά έμπαινα στο wiki και έβρισκα πληροφορίες και μετά αποφάσισα να αγοράσω και τα βιβλία !!!
mariettoula
mariettoula
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 7622
Σκορπιός Ηλικία : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2012
Τόπος : Ρόδος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από zan Κυρ 22 Ιαν 2012, 13:27

o pattinson γιατι σας αρεσει; στο κυπελο της φωτιας σας αρεσε δηλαδη; εδω φτεει το μακιγιαζ και ολοι κολλησατε μαζι του! ελεος αν δεν ειχε τα γατισια ματια δεν θα ελεγε τιποτα.
zan
zan
Fan
Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 138
Υδροχόος Ηλικία : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2012
Τόπος : Σέρρες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από Nemesis of Love Κυρ 22 Ιαν 2012, 13:38

η πρώτη ταινία που ειδα εγω που επαιζε ο Rob ηταν το Λυκοφως.


Δεν ημουν φαν του Χαρι Ποττερ. Μικρη τον φοβομουν shy . Μετά μπήκα σε φόρουμ Λυκοφως, εγγραφηκα και σε φορουμ Χαρι Ποττερ και τελικα πριν απο 2 χρονια ειδα και τις ταινιες Χαρι Ποττερ.

Στην 4η ταινια, το κυπελο της φωτιας, μου αρεσε ο Ρομπ. Ηταν γλυκας. Πιο ωραιος μπορω να πω απο οτι στο Λυκοφως.
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από mariettoula Κυρ 22 Ιαν 2012, 17:33

Lizzy Cullen έγραψε:η πρώτη ταινία που ειδα εγω που επαιζε ο Rob ηταν το Λυκοφως.


Δεν ημουν φαν του Χαρι Ποττερ. Μικρη τον φοβομουν . Μετά μπήκα σε φόρουμ Λυκοφως, εγγραφηκα και σε φορουμ Χαρι Ποττερ και τελικα πριν απο 2 χρονια ειδα και τις ταινιες Χαρι Ποττερ.

Στην 4η ταινια, το κυπελο της φωτιας, μου αρεσε ο Ρομπ. Ηταν γλυκας. Πιο ωραιος μπορω να πω απο οτι στο Λυκοφως.

εγώ έβλεπα Harry Potter γιατί το έβλεπαν και τα αδέρφια μου ....εγώ είδα πρώτα τον Rοb στο Harry Potter και μετά στο Λυκόφως και μου άρεσε εξίσου και στα 2....
mariettoula
mariettoula
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 7622
Σκορπιός Ηλικία : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2012
Τόπος : Ρόδος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από zan Τρι 03 Απρ 2012, 13:45

α τοσο κολημενες με τον ρομπ............ μαλιστα!!!
zan
zan
Fan
Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 138
Υδροχόος Ηλικία : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2012
Τόπος : Σέρρες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως.... - Σελίδα 2 Empty Απ: Ο δρόμος μου συνάντησε το Λυκόφως....

Δημοσίευση από maria99cool Τρι 03 Απρ 2012, 14:45

Lizzy Cullen έγραψε:η πρώτη ταινία που ειδα εγω που επαιζε ο Rob ηταν το Λυκοφως.


Δεν ημουν φαν του Χαρι Ποττερ. Μικρη τον φοβομουν shy . Μετά μπήκα σε φόρουμ Λυκοφως,

Το λυκοφως δεν το δημιουργισες εσυ, δικο σου δεν ειναι???
maria99cool
maria99cool
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 4850
Ιχθύς Ηλικία : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2012
Τόπος : Under the moonlight lost im my mind lisening to music..!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης