Fandom World
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translation-Language
English French German Spain Italian DutchRussian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

Πρόσφατα Θέματα
» Elite
Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:21 από DeathView*

»  Gotham
Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:17 από DeathView*

» New Girl
Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:16 από DeathView*

» Suits
Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:16 από DeathView*

» La casa de papel
Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? EmptyΤετ 13 Ιαν 2021, 22:49 από DeathView*

» THE ROOKIE
Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? EmptyΤετ 13 Ιαν 2021, 22:42 από DeathView*

» …ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (GIA PANTA) (2020)
Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:51 από DeathView*

» The Magicians
Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:43 από DeathView*

» ShadowHunters
Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:42 από DeathView*

» BODYGUARD
Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:39 από DeathView*

Εικονοθήκη


Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? Empty
Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 545, στις Πεμ 01 Ιαν 2015, 15:59
Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? 418afec4-819c-4713-9a94-595f02c65c61_zpsf167a6cb



Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??

+8
maria99cool
RosalieVamp
Arg Winchester
Alice-Bella Cullen
Nemesis of Love
Marzaki Cullen
EliNaKi DAmThouGht
Nantia Hale_Biers
12 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? Empty Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??

Δημοσίευση από Nantia Hale_Biers Πεμ 26 Μάης 2011, 20:25

Ανοιγω αυτο το τοπικ για να δω ποσες απο σας γνωριζετε σχετικα για αυτα τα πραγματα κ αν εχετε προσωπικες εμπειριες
Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? Manteia

Ασ ξεκινησω εγω smile
εχω μια φιλη η οποια τα ερωτικα της ειναι πολλυυυ μπερδεμενα..μια φορα καθως ημουν με μια θεια μου και πιναμε ολες μαζι καφε εκεινη της γυρισε την κουπα και μετα απο λιγο αρχισε να το διαβαζει..
εκεινη ενθουσιαστηκε τοσο πολλυ και η αληθεια ειναι οτι τα μισα μεσα στις επομενες μερες εγιναν
απο τοτε καθε βδομαδα τρεχει σε γνωστες και αγνωστες που γνωριζουν σχετικα για να πιειε καφεδες!
εγω την λεω να μην τα πιστευει αυτα και οτι ειναι ολα ψεματα και βλακιες..μου λεει για να τα λενε κατι θα υπηρχε αν οχι τωρα στο παρελθον να ηξεραν μερικες..την λεω τα εκαναν αυτα γιατι τοτε ο κοσμος δεν ειχε με την να ασχοληθει εκεινη παλι δεν με ακουει..
μετα μια αλλη μερα σε μια αλλη θεια μου επινα καφε κ μου γυρισε το φλιτζανι..αρχισε να μου το λεει και μπορω να πω οτι ξαφναιστηκα και τα βρηκα τα μισα..
δεν εδωσα και μεγαλη σημασια αλλα μετα οταν το καλοσκεφτηκα λεω ΩΠΑ!ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΔΩ!!
μετα απο λιγο καιρο ειχα μια συζητηση με την μανα μου κ μου ειπε οτι και εκεινη ξερει να λεει τον καφε..μου τον ειπε για πλακα και εκεινη το 60% τα ειχε βρει...
μια αλλη μερα την ειδα να ριχνει τα Ταρω και μου εριξε και εμενα για πλακα γιατι τα ειχε παρει με το περιοδικο τα ειχε δωρο και βγηκαν!
ελεος ειπα απο μεσα μου..μετα επειδη η μανα μου τα ψαχνει αυατ τα θεματα πο ενδιαφερον και χομπι(μαγεια ταρω διαβασμα της κουπας)ειδε στο internet οτι υπαρχει η τραπουλα της Κατινας μια μαγισσας της Σμυρνης την εποχη της Τουρκοκρατιας γνωστη και ως Deste..
βρηκε το βιβλιο που ειχε και δωρο και την τραπουλα και τα ριξαμε οσο μπορουσαμε.....ΒΓΗΚΑΝ ΟΛΑ ΜΑ ΤΟ ΘΕΟ!!
επαθα πλακα!
αργοτερα μια φιλη μου εριχνε πασιεντσες για πλακα και μου εριξε και εμενα μια και βγκαν και εκει!
Πριν απο μερικους μηνες ειχαμε επισκευτει ενα χωριο και εκει υπηρχε ενας καταυλισμος τσιγγανων...ετσι οπως πιναμε καφε σε μια θεια του μπαμπα μου ηρθε μια τσιγγανα γυναικα και εκατσε μαζι μας..μολις ειχαμε τελειωσει εμεις τους καφεδες μας και χωρις να της το ζητησω μου το γυρισε στο αψε σβησε!
δεν προλαβα να την σταματησω και αρχισε να λεει
τρομαξα λιγο γιατι λενε οτι αυτες τα βρησκουν οι τσιγγνες γιατι εχουν χαρισμα και τετοια..μου ειπε χαρακτηριστικα οτι χαρτι θα παρω για την ζωη μου και την επομενη μερα μου ηρθε το πτυχιο απο το Lower..
ξερω ολα αυτα ακουγονται τρελα κ πως ειναι τυχαια αλλα εσεις τι πιστευτε???
ειχατε κανενα παρομοιο περισαστικο?


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Nantia Hale_Biers στις Παρ 01 Ιουλ 2011, 01:53, 1 φορά
Nantia Hale_Biers
Nantia Hale_Biers
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 9307
Ζυγός Ηλικία : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2010
Τόπος : L.A.

http://www.greek-parea.net/ http://candicemorgan-accola.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? Empty Απ: Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??

Δημοσίευση από EliNaKi DAmThouGht Πεμ 26 Μάης 2011, 20:46


έχω ζήσει παρόμοια περιστατικά αλλά συνεχίζω να πιστεύω πως υπάρχουν οι πραγματικές ερμηνείες στα χαρτιά και τον καφέ και άνθρωποι που είναι έμπειροι πάνω σε άυτό, υπάρχουν κι αυτοί που είναι απατεώνες..
EliNaKi DAmThouGht
EliNaKi DAmThouGht
Fan
Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 145
Ταύρος Ηλικία : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 02/05/2011
Τόπος : Walk with my Dreams..

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? Empty Απ: Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??

Δημοσίευση από Nantia Hale_Biers Παρ 01 Ιουλ 2011, 01:53

σωστο ειναι και αυτο υπαρχουν μερικοι που ξερουν και μερικοι που ειναι απατεωνες
Nantia Hale_Biers
Nantia Hale_Biers
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 9307
Ζυγός Ηλικία : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2010
Τόπος : L.A.

http://www.greek-parea.net/ http://candicemorgan-accola.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? Empty Απ: Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??

Δημοσίευση από Marzaki Cullen Δευ 11 Ιουλ 2011, 11:24

εμενα μια φιλη μου μου εμαθε να ριχνω τα χαρτια(τραπουλα)
και τα ερι3α στην κολλητη μου για πλακα και βγηκα ΟΛΑ!
και μετα το εμαθε ολο το σχολειο και ερχονται πολλοι κα9ε μερα για να τους τα ριξω.. δεν 3ερω πως γινεται και βγαινουν ολα... λετε να εχω χαρισμα? ::p

μερικες φορες βγαινουν τοσο 3εκα9αρα που γινονται και σε 2 ωρες... και μερικες φορες με τρομαζει που ειναι τοσο 3εκα9αρα..
Marzaki Cullen
Marzaki Cullen
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 2076
Κριός Ηλικία : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Τόπος : ΚεrατciΝi Cιτy

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? Empty Απ: Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??

Δημοσίευση από Nemesis of Love Τετ 27 Ιουλ 2011, 23:26

πω πω...... επαθα την πλακα μου!!! παρολα αυτα συνεχιζω να μην τα πιστευω...... ας πουμε περσι στην τετραημερη μας ο καθηγητης που μας συνοδευε (ενας απο τους 5) μας εδειξε πώς να διαβαζουμε το χερι.
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? Empty Απ: Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??

Δημοσίευση από Alice-Bella Cullen Τετ 27 Ιουλ 2011, 23:49

Την τράπουλα της Κατίνας την είχε πάρει και μία φίλη μου 2 χρόνια πριν για να σπάσουμε πλάκα στη διήμερη. Όλο το λεωφορείο ήρθε και τους έριχνε τα χαρτιά. Παραπάνω από μία φορά. Δεν ξέρω αν έβγαιναν αληθινά, πάντως μετά την πέταξε, εφόσον κάναμε την πλάκα μας στην εκδρομή. Τώρα για όλα αυτά, χειρομαντία, διάβασμα του φλιτζανιού, ρίξιμο τράπουλας κ.λ.π δεν έχω κάποια ξεκάθαρη γνώμη. Βέβαια υπάρχουν κάποιοι που κατέχουν κάποιο "χάρισμα", όπως οι περισσότεροι Τσιγγάνοι όπως είπε και η Νάντια, αλλά και πάλι δεν τα πολυπιστεύω... : :=/: :
Alice-Bella Cullen
Alice-Bella Cullen
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 5318
Καρκίνος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 30/06/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? Empty Απ: Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??

Δημοσίευση από Nemesis of Love Τετ 27 Ιουλ 2011, 23:51

Ναι ρε σεις.... νταξει, καλη η πλακα αλλα αυτη την στιγμη εχω στο μυαλο μου ρενα βλαχοπουλου, βλαση μπονατσο σε μια ελληνικη ταινια που γυριστηκε και στην ροδο. Ελεος δλδ....
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? Empty Απ: Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??

Δημοσίευση από Arg Winchester Κυρ 14 Αυγ 2011, 06:44

Αυτοί που έχουν αυτό το χάρισμα ονομάζονται psychic και συνήθως μπορούν να ερμηνεύουν το μέλλον μέσα από πολλά πράγματα.Φυσικά θέλει προσοχή. Η χαρτομαντεία η καφεμαντεία το διάβασμα στο χέρι κ.λ.π. αυτοί οι άνθρωποι συνήθως ξέρουν από μόνοι τους πως να ερμηνεύουν τα σημάδια. Δεν είναι όμως απαραίτητο κάποιος που δεν είναι να μην μπορεί να ερμηνεύσει. Μπορεί να μάθει ανάλογα φυσικά από ποια πηγή θα μάθει. Γεγονός πάντως είναι πως τίποτα δεν είναι τυχαίο στον κόσμο αυτό και πως αυτά είναι πραγματικά αλήθεια. Αν πέσεις σε μαϊμού όμως αυτό είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο. Όσο για την τράπουλα της Κατίνας είναι πολύ έγκυρη την έχω ρίξει αρκετές φορές και όσα είδα βγήκαν. Είναι όμως δύσκολη τράπουλα για να ερμηνευτεί.
Arg Winchester
Arg Winchester
Devoted Fan
Devoted Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 929
Κριός Ηλικία : 36
Ημερομηνία εγγραφής : 12/08/2011
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? Empty Απ: Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??

Δημοσίευση από RosalieVamp Πεμ 02 Φεβ 2012, 22:19

εγω βλεπω πολλες φορες κτ ονειρα κ μετα αυτα πραγματοποιο0νται με τον ενα η με τον αλλο τροπο
RosalieVamp
RosalieVamp
Ultimate Fan
Ultimate Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1441
Ταύρος Ηλικία : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2011
Τόπος : Argos

http://everythingispossibleifubelieve.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? Empty Απ: Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??

Δημοσίευση από maria99cool Πεμ 05 Απρ 2012, 21:19

Ναι αυτο που λες το επαθα και εγω
maria99cool
maria99cool
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 4850
Ιχθύς Ηλικία : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2012
Τόπος : Under the moonlight lost im my mind lisening to music..!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? Empty Απ: Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??

Δημοσίευση από elena98 Κυρ 03 Ιουν 2012, 15:58

Εμένα μία φίλη μου έλεγε πως ξέρει τι σημαίνουν τα χαρτιά (η απλή τράπουλα) μα όμως όταν τα έριχνε τίποτα δεν έβγαινε!!! Μια μέρα της ζήτησα να μου τα μάθει και εμένα και έτσι έκανε. Βέβαια μου είπε και τα μυστικά που τις είχαν πει , δηλαδή πως για να ρήξεις τα χαρτιά πρέπει να είναι παρθένα η τράπουλα, η διαδικασία να γίνει όσο ο ήλιος είναι ψιλά στον ουρανό, δεν ρίχνουμε πάνω από μία φορά στο ίδιο σημείο τα χαρτιά και πως δεν πρέπει να ρίξουμε τα χαρτιά ποτέ πάνω από μία φορά τη μέρα για ένα άτομο γιατί κάτι κακό θα του συμβεί!!!
Το είχα πάρει εντελώς στην πλάκα και τα έριξα σε μία φίλη μου. Μέσα σε μία εβδομάδα όλα όσα της είπα βγήκαν!!! Και αυτό δεν έγινε μόνο μια φορά, ούτε μόνο σε ένα άτομο!!! Από τότε που ακούστηκε στο σχολείο αυτό όλα τα κορίτσια έχουν ξεπουληθεί στις τράπουλες για να έρχονται να τους το λέω. Το 90% από ότι λέω βγαίνει!!! Κουφό???
elena98
elena98
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 2850
Κριός Ηλικία : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012
Τόπος : Το πρώτο αστέρι δεξιά το δεύτερο αριστερά και μετά όλο ευθεία

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? Empty Απ: Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??

Δημοσίευση από Nantia Hale_Biers Κυρ 03 Ιουν 2012, 18:15

Μπορει να εχεις το χαρισμα Ελενα ΛΟΛ
κοιταξτε οσο αναφορα την τραπουλα της Κατινας ολοι νομιζουν οτι απλα την περνεις την ριχνεις και μετα την πετας
αμφιβαλω Φαιη μου αν καταλαβε πως νατα λεει τα χαρτια
οτι διαβαζε στο βιβλιαρακι τους ελεγε
πρεπει να την αφησεις να σου ¨μιλησει" γιατι αλλιως δεν καταλαβεινεις τιποτα
επισης μολις την αγοραζεις πρεπει να δεθεις μαζι της δλδ να κοιμηθεις 3 βραδια μαζι της και να την αφησεις κατω απο τα αστερια 3 νυχτες,και προς Θεου δεν την πεταμε
πρωτον γιατι την πειραμε εξαλου και δευετερον αν δεν την χρησιμοποιησεη φιλη σου ας την εβαζε καπου κρυμενη,να ην κρατησει τελως παντων.
οκ ξεφυγα απο το θεμα
απλα ειναι μερικες φορες που βγαινουν καποια πραγματα
πειτε το τυχη,δεν ξερω
δεν μπορει κανεις να το εξηγησει
Nantia Hale_Biers
Nantia Hale_Biers
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 9307
Ζυγός Ηλικία : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2010
Τόπος : L.A.

http://www.greek-parea.net/ http://candicemorgan-accola.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? Empty Απ: Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??

Δημοσίευση από mariettoula Κυρ 03 Ιουν 2012, 20:54

κορίτσια εμείς όταν πήγαμε στην Λέρο με την τάξη μου μία κοπέλα που έμενε στο ίδιο δωμάτιο με το δικό μου πήγε σε μία συμμαθήτριά μας που ήξερε λέει να ρίχνει χαρτιά όπως την έμαθε η νονά της και της είπε διάφορα πως θα συμβούν όπως πχ θα είναι στεναχωρημένη και θα την πάρει τηλέφωνο το αγόρι της και θα νιώσει καλύτερα και όντως την επόμενη μέρα μαλώσαμε όλες που ήμασταν στο δωμάτιο και στεναχωρήθηκε και μετά την πήρε το αγόρι της τηλέφωνο και αισθάνθηκε καλύτερα ..και μετά της ζητούσε συνεχώς να της πει ξανά τα χαρτιά αλλά της έλεγε πως πρέπει να περιμένουν...
mariettoula
mariettoula
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 7622
Σκορπιός Ηλικία : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2012
Τόπος : Ρόδος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? Empty Απ: Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??

Δημοσίευση από RosalieVamp Τρι 05 Ιουν 2012, 10:35

elena98 έγραψε:Εμένα μία φίλη μου έλεγε πως ξέρει τι σημαίνουν τα χαρτιά (η απλή τράπουλα) μα όμως όταν τα έριχνε τίποτα δεν έβγαινε!!! Μια μέρα της ζήτησα να μου τα μάθει και εμένα και έτσι έκανε. Βέβαια μου είπε και τα μυστικά που τις είχαν πει , δηλαδή πως για να ρήξεις τα χαρτιά πρέπει να είναι παρθένα η τράπουλα, η διαδικασία να γίνει όσο ο ήλιος είναι ψιλά στον ουρανό, δεν ρίχνουμε πάνω από μία φορά στο ίδιο σημείο τα χαρτιά και πως δεν πρέπει να ρίξουμε τα χαρτιά ποτέ πάνω από μία φορά τη μέρα για ένα άτομο γιατί κάτι κακό θα του συμβεί!!!
Το είχα πάρει εντελώς στην πλάκα και τα έριξα σε μία φίλη μου. Μέσα σε μία εβδομάδα όλα όσα της είπα βγήκαν!!! Και αυτό δεν έγινε μόνο μια φορά, ούτε μόνο σε ένα άτομο!!! Από τότε που ακούστηκε στο σχολείο αυτό όλα τα κορίτσια έχουν ξεπουληθεί στις τράπουλες για να έρχονται να τους το λέω. Το 90% από ότι λέω βγαίνει!!! Κουφό???

δεν μο0 την συστινεις αυτη την φιλη σο0 ? ΛΟΛ
RosalieVamp
RosalieVamp
Ultimate Fan
Ultimate Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1441
Ταύρος Ηλικία : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2011
Τόπος : Argos

http://everythingispossibleifubelieve.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? Empty Απ: Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??

Δημοσίευση από maria99cool Τρι 05 Ιουν 2012, 13:31

Δεν την συστινης και σε μενα; ΛΟΛ
maria99cool
maria99cool
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 4850
Ιχθύς Ηλικία : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2012
Τόπος : Under the moonlight lost im my mind lisening to music..!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? Empty Απ: Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??

Δημοσίευση από Rosemarie Hathaway Τρι 05 Ιουν 2012, 13:35

mariettoula έγραψε:κορίτσια εμείς όταν πήγαμε στην Λέρο με την τάξη μου μία κοπέλα που έμενε στο ίδιο δωμάτιο με το δικό μου πήγε σε μία συμμαθήτριά μας που ήξερε λέει να ρίχνει χαρτιά όπως την έμαθε η νονά της και της είπε διάφορα πως θα συμβούν όπως πχ θα είναι στεναχωρημένη και θα την πάρει τηλέφωνο το αγόρι της και θα νιώσει καλύτερα και όντως την επόμενη μέρα μαλώσαμε όλες που ήμασταν στο δωμάτιο και στεναχωρήθηκε και μετά την πήρε το αγόρι της τηλέφωνο και αισθάνθηκε καλύτερα ..και μετά της ζητούσε συνεχώς να της πει ξανά τα χαρτιά αλλά της έλεγε πως πρέπει να περιμένουν...

aaaaa aaaaa Θέλω κι εγώ να μου τα πει!!
Rosemarie Hathaway
Rosemarie Hathaway
Moderator
Moderator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 8732
Ταύρος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2010
Τόπος : Στον κόσμο των ονείρων....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? Empty Απ: Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??

Δημοσίευση από elena98 Τρι 05 Ιουν 2012, 21:29

RosalieVamp έγραψε:
elena98 έγραψε:Εμένα μία φίλη μου έλεγε πως ξέρει τι σημαίνουν τα χαρτιά (η απλή τράπουλα) μα όμως όταν τα έριχνε τίποτα δεν έβγαινε!!! Μια μέρα της ζήτησα να μου τα μάθει και εμένα και έτσι έκανε. Βέβαια μου είπε και τα μυστικά που τις είχαν πει , δηλαδή πως για να ρήξεις τα χαρτιά πρέπει να είναι παρθένα η τράπουλα, η διαδικασία να γίνει όσο ο ήλιος είναι ψιλά στον ουρανό, δεν ρίχνουμε πάνω από μία φορά στο ίδιο σημείο τα χαρτιά και πως δεν πρέπει να ρίξουμε τα χαρτιά ποτέ πάνω από μία φορά τη μέρα για ένα άτομο γιατί κάτι κακό θα του συμβεί!!!
Το είχα πάρει εντελώς στην πλάκα και τα έριξα σε μία φίλη μου. Μέσα σε μία εβδομάδα όλα όσα της είπα βγήκαν!!! Και αυτό δεν έγινε μόνο μια φορά, ούτε μόνο σε ένα άτομο!!! Από τότε που ακούστηκε στο σχολείο αυτό όλα τα κορίτσια έχουν ξεπουληθεί στις τράπουλες για να έρχονται να τους το λέω. Το 90% από ότι λέω βγαίνει!!! Κουφό???

δεν μο0 την συστινεις αυτη την φιλη σο0 ? ΛΟΛ

Να σου την στείλω λίγο δύσκολο αλλά μπορώ να σου τα μάθω εγώ!!! Αν θες στείλε πμ και θα σου πω!!! Αν θες απλά να στα πω πρέπει να είμαστε σε απευθείας επικοινωνία αλιός δεν πιάνει!!! (όταν λέω απευθείας επικοινωνία μπορεί να είναι και απλά να γράφουμε στον υπολογιστή αλλά να είμαστε την ίδια ώρα)
Αν σε μπέρδεψα με την πολυλογία μου ρώτα ότι θέλεις!!!
elena98
elena98
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 2850
Κριός Ηλικία : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012
Τόπος : Το πρώτο αστέρι δεξιά το δεύτερο αριστερά και μετά όλο ευθεία

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? Empty Απ: Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??

Δημοσίευση από elena98 Τρι 05 Ιουν 2012, 21:32

maria99cool έγραψε:Δεν την συστινης και σε μενα; ΛΟΛ

Μαράκι ότι είπα πριν ισχύει φυσικά και για εσένα!!!
elena98
elena98
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 2850
Κριός Ηλικία : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012
Τόπος : Το πρώτο αστέρι δεξιά το δεύτερο αριστερά και μετά όλο ευθεία

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? Empty Απ: Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??

Δημοσίευση από maria99cool Τετ 06 Ιουν 2012, 10:41

elena98 έγραψε:
maria99cool έγραψε:Δεν την συστινης και σε μενα; ΛΟΛ

Μαράκι ότι είπα πριν ισχύει φυσικά και για εσένα!!!
Eυχαριστω πολυ Ελενακι! kiss θα ηθελα πολυ να μου την μαθεις αν δεν σε πιραζη smile
maria99cool
maria99cool
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 4850
Ιχθύς Ηλικία : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2012
Τόπος : Under the moonlight lost im my mind lisening to music..!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? Empty Απ: Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??

Δημοσίευση από Nemesis of Love Τετ 06 Ιουν 2012, 12:49

εγω προβλεπω τα θεματα που θα πεσουν, μετραει; ::p
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? Empty Απ: Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??

Δημοσίευση από maria99cool Τετ 06 Ιουν 2012, 16:08

Lizzy Cullen έγραψε:εγω προβλεπω τα θεματα που θα πεσουν, μετραει; ::p
Τιχερη!!!εγω παντα π Sad Sad αιφτω εξω :what?:
maria99cool
maria99cool
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 4850
Ιχθύς Ηλικία : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2012
Τόπος : Under the moonlight lost im my mind lisening to music..!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? Empty Απ: Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??

Δημοσίευση από mariettoula Τετ 06 Ιουν 2012, 18:27

maria99cool έγραψε:
Lizzy Cullen έγραψε:εγω προβλεπω τα θεματα που θα πεσουν, μετραει; ::p
Τιχερη!!!εγω παντα π Sad Sad αιφτω εξω :what?:

ναι ..και εγώ και σε αυτό άτυχη είμαι ... Sad snif
mariettoula
mariettoula
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 7622
Σκορπιός Ηλικία : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2012
Τόπος : Ρόδος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? Empty Απ: Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??

Δημοσίευση από maria99cool Τετ 06 Ιουν 2012, 20:24

mariettoula έγραψε:
maria99cool έγραψε:
Lizzy Cullen έγραψε:εγω προβλεπω τα θεματα που θα πεσουν, μετραει; ::p
Τιχερη!!!εγω παντα π Sad Sad αιφτω εξω :what?:

ναι ..και εγώ και σε αυτό άτυχη είμαι ... Sad snif
Σε καταλαβενω και εγω ετσι ειμαι snif
maria99cool
maria99cool
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 4850
Ιχθύς Ηλικία : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2012
Τόπος : Under the moonlight lost im my mind lisening to music..!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? Empty Απ: Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??

Δημοσίευση από Alice-Bella Cullen Σαβ 07 Ιουλ 2012, 22:31

Νάντια δεν την πήρε για να μας τα ρίξει στ'αλήθεια, αλλά για να κάνουμε χαβαλέ. Αμφιβάλλω αν τίποτα από όλα αυτά βγαίνει. Δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ, αλλά δεν πιστεύω ιδιαίτερα στα χαρτιά... Για να πιστέψω σε κάτι πρέπει να έχω και αποδείξεις... Αν σε μένα τα έριχναν και έβγαιναν, τότε ίσως να τα πίστευα.
Alice-Bella Cullen
Alice-Bella Cullen
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 5318
Καρκίνος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 30/06/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ?? Empty Απ: Μελλοντικες προβλεψεις..ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ??

Δημοσίευση από maria99cool Τετ 27 Φεβ 2013, 11:59

Εγω την Κυριακη ειμουν στο χωριο μου και μια γυναικα φιλη της γιαγιας μου ηταν εκει..... και επιδη ετιχε εκεινη την ωρα να επινα καφε... ρωτισε αν φελω να μου διαβασει τον καφε... και εγω για πλακα της το εδωσα να το διαβασει ... ::p και μου ειχε πει οτι κατι θα γινοταν με καπιο πολυ δικο μου ατομο και θα στεναχωριουμουν πολυ.... . . και. δεν ξερω αν ειναι αυτο αλλα την Δευτερα μαλλωσα ασχιμα με την κολλιτη μου και ειμαι στεναχοριμενη.........τωρα το σκεφτομουν και επαθα την πλακα μου aaaaa
maria99cool
maria99cool
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 4850
Ιχθύς Ηλικία : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2012
Τόπος : Under the moonlight lost im my mind lisening to music..!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης