Fandom World
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translation-Language
English French German Spain Italian DutchRussian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

Πρόσφατα Θέματα
» Elite
Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:21 από DeathView*

»  Gotham
Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:17 από DeathView*

» New Girl
Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:16 από DeathView*

» Suits
Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:16 από DeathView*

» La casa de papel
Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 EmptyΤετ 13 Ιαν 2021, 22:49 από DeathView*

» THE ROOKIE
Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 EmptyΤετ 13 Ιαν 2021, 22:42 από DeathView*

» …ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (GIA PANTA) (2020)
Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:51 από DeathView*

» The Magicians
Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:43 από DeathView*

» ShadowHunters
Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:42 από DeathView*

» BODYGUARD
Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:39 από DeathView*

Εικονοθήκη


Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 Empty
Παρόντες χρήστες
8 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 8 επισκέπτες

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 545, στις Πεμ 01 Ιαν 2015, 15:59
Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 418afec4-819c-4713-9a94-595f02c65c61_zpsf167a6cb



Παρατηρήσεις

+17
Rosemarie Hathaway
Mrs.Christina
Gamatos
thegreeks
Alice-Bella Cullen
Roza Cullen
ClaireReno
demona
VERONA PATTINSON
Nantia Hale_Biers
Kajol
Jesy_XX
Christian Ozera
Nemesis of Love
SpongeBob
Celest Volturi
Tania_Re
21 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Παρατηρήσεις

Δημοσίευση από demona Παρ 10 Σεπ 2010, 16:51

mR.Geo έγραψε:Έχετε ίδιο ip.
τι εννοεις εγω εχω toshiba αυτη δεν ξερω τι εχει γιατι παιζει ρολο?
demona
demona
Fan
Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 145
Δίδυμος Ηλικία : 37
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2010
Τόπος : syros ermoupolh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Παρατηρήσεις

Δημοσίευση από Christian Ozera Παρ 10 Σεπ 2010, 16:53

χαχαχα...ip είναι ένας αριθμός pc.
Christian Ozera
Christian Ozera
Ultimate Fan
Ultimate Fan

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1431
Λέων Ηλικία : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 05/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Παρατηρήσεις

Δημοσίευση από Tania_Re Παρ 10 Σεπ 2010, 16:54

koρίτσια μου μπαίνετε από την ιδια περοχη και απο τον ιδο υπολογστη! Μην μας παραμυθιάζεις! Βλέπουμε και στον ΄χαρτη από που μπαίνει κοαθένας..
Ενας λογαρασμός σου θα φάει οριστικό ban..διαλεξε ποιον θελες να κρατησεις...
Tania_Re
Tania_Re
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 5055
Δίδυμος Ηλικία : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2010
Τόπος : Θεσσαλονίκη

http://cheapviewslikes.com http://youngwildfree.co

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Παρατηρήσεις

Δημοσίευση από ???????? Παρ 10 Σεπ 2010, 16:57

Ακριβώς! Γλύκα, επέλεξε ποιον θα κρατήσεις και ο άλλος delete..
Anonymous
????????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Παρατηρήσεις

Δημοσίευση από demona Παρ 10 Σεπ 2010, 16:59

soulitsa@xd έγραψε:koρίτσια μου μπαίνετε από την ιδια περοχη και απο τον ιδο υπολογστη! Μην μας παραμυθιάζεις! Βλέπουμε και στον ΄χαρτη από που μπαίνει κοαθένας..
Ενας λογαρασμός σου θα φάει οριστικό ban..διαλεξε ποιον θελες να κρατησεις...
ααααα μην με τρελενεις τωρα που θα μου σβησεις τον λογαριασμο μου ......εγω κοριτσακι μου ειμαι στο σπιτακι μου τωρα απ[ο που σκατα μπενει η αλλη δεν ξερω σιγα μην μου σβησεις το λογαριασμο μου αλλα και να το κανεις οκ δεν θα με νοιαξει κανε οτι θες ειλικρινα δεν με νοιαζει
demona
demona
Fan
Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 145
Δίδυμος Ηλικία : 37
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2010
Τόπος : syros ermoupolh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Παρατηρήσεις

Δημοσίευση από Tania_Re Παρ 10 Σεπ 2010, 17:00

Δεν θα σβήσουμε τον λογαριασμό demona αλλά τον Verona Pattinson.
Tania_Re
Tania_Re
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 5055
Δίδυμος Ηλικία : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2010
Τόπος : Θεσσαλονίκη

http://cheapviewslikes.com http://youngwildfree.co

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Παρατηρήσεις

Δημοσίευση από demona Παρ 10 Σεπ 2010, 17:04

οκ οτι νομιζετε κανετε
demona
demona
Fan
Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 145
Δίδυμος Ηλικία : 37
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2010
Τόπος : syros ermoupolh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Παρατηρήσεις

Δημοσίευση από Tania_Re Παρ 10 Σεπ 2010, 17:09

αφου δεν ειναι δικος σου ο λογαριασμος δεν θα σε πειραξει...
Tania_Re
Tania_Re
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 5055
Δίδυμος Ηλικία : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2010
Τόπος : Θεσσαλονίκη

http://cheapviewslikes.com http://youngwildfree.co

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Παρατηρήσεις

Δημοσίευση από Nemesis of Love Σαβ 11 Σεπ 2010, 12:19

Νταξει αυτο που εγινε ηταν απαραδεκτο......δεν φτανει που βγηκες απο το θεμα σηζητωντας με...τον εαυτο σου δεν σκέφτηκες καθολου πριν πεις το οτιδηποτε.

Ειμαι φανατικη team edward.

Η φωτο δεν τον κολακευει αλλά ειναι οκ.
Συμφωνω οτι υπάρχουν καλυτερες αλλά δεν μπορουμε να αλλαζουμε καθε μερα ή ανα δύο μερες ή... ή.... ή....

Ας την αφησουμε αυτην τωρα και βλέπουμε. Και οπως ειπες ο Εντουαρντ θα υπάρχει μεσα στις υπογραφες σας. Και εφοσον οι 16 ειναι team edward οπως ειπε η Σούλα τοτε η ζυγαρια θα γερνει και πάλι στην μερια του Εντουαρντ.

Δεν χρειαζεται να φτανουμε στα ακρα για κατι που θελουμε....
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Παρατηρήσεις

Δημοσίευση από demona Σαβ 11 Σεπ 2010, 12:38

Lizzy Cullen έγραψε:Νταξει αυτο που εγινε ηταν απαραδεκτο......δεν φτανει που βγηκες απο το θεμα σηζητωντας με...τον εαυτο σου δεν σκέφτηκες καθολου πριν πεις το οτιδηποτε.

Ειμαι φανατικη team edward.

Η φωτο δεν τον κολακευει αλλά ειναι οκ.
Συμφωνω οτι υπάρχουν καλυτερες αλλά δεν μπορουμε να αλλαζουμε καθε μερα ή ανα δύο μερες ή... ή.... ή....

Ας την αφησουμε αυτην τωρα και βλέπουμε. Και οπως ειπες ο Εντουαρντ θα υπάρχει μεσα στις υπογραφες σας. Και εφοσον οι 16 ειναι team edward οπως ειπε η Σούλα τοτε η ζυγαρια θα γερνει και πάλι στην μερια του Εντουαρντ.

Δεν χρειαζεται να φτανουμε στα ακρα για κατι που θελουμε....
εδω εισαι λαθος για τον ρομπερτ οχι εναν αλλα 10 λογαριασμους θα εκανα ΄προκειμενου να αλαξει το απαισιο μοτιβο και σιγα ρε δεν μπορειτε να αλαζετε μοτιβο τσιμεντο ριχνετε? της ρενεσμι πως το αλαξατε γερανο φερατε? οτι θελει ο ανθρωπος κανει απλα δεν γουσταρετε να το αλαξετε οκ δεν θα συνεχισω να σας πριζω ειμαι μια απεναντι σε 88 τουλαχιστον προσπαθησα για τον ρομπερτ μου οσο για τις υπογραφες ναι εχεις δικιο θα της τιμησω δεοντως ξεκινωντας απο σημερα :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: : :vampirecheer : :vampirecheer : :wolfcry: :
demona
demona
Fan
Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 145
Δίδυμος Ηλικία : 37
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2010
Τόπος : syros ermoupolh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Παρατηρήσεις

Δημοσίευση από Alice-Bella Cullen Σαβ 11 Σεπ 2010, 12:42

Και αν βάλουμε και μία κολακευτική του Έντουαρντ θα παραγκωνίζεται ο Τζέικομπ και η Μπέλλα. Και δεν μου άρεσε καθόλου ο τρόπος σου. Πού είδες ότι έχουμε συνέχεια τον Τζέικ? Έλεος δηλαδή. Δεν μιλάμε, δεν μιλάμε αλλά είμαστε τσιτωμένες. Και όπως βλέπεις δεν υπάρχει κάποιο θέμα διακρίσεων. Αν σου αρέσει το Bella and Edward μπορείς να διαγράψεις τους 100 λογαριασμούς που έχεις εδώ και να παραμείνεις εκεί. Άντε, γιατί τρελαθήκαμε με αυτό το θέμα.
Alice-Bella Cullen
Alice-Bella Cullen
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 5318
Καρκίνος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 30/06/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Παρατηρήσεις

Δημοσίευση από Nemesis of Love Σαβ 11 Σεπ 2010, 12:50

demona έγραψε:εδω εισαι λαθος για τον ρομπερτ οχι εναν αλλα 10 λογαριασμους θα εκανα ΄προκειμενου να αλαξει το απαισιο μοτιβο και σιγα ρε δεν μπορειτε να αλαζετε μοτιβο τσιμεντο ριχνετε? της ρενεσμι πως το αλαξατε γερανο φερατε? οτι θελει ο ανθρωπος κανει απλα δεν γουσταρετε να το αλαξετε οκ δεν θα συνεχισω να σας πριζω ειμαι μια απεναντι σε 88 τουλαχιστον προσπαθησα για τον ρομπερτ μου οσο για τις υπογραφες ναι εχεις δικιο θα της τιμησω δεοντως ξεκινωντας απο σημερα :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: : :vampirecheer : :vampirecheer : :wolfcry: :


Για την ρενεσμι αλλαξαμε για μία μερα και αυτο γιατι ηταν τα 4α γενεθλια της και δεν ειχαμε κανονισει κατι αλλο. Για τα γενεθλια της Μπέλλας κανονισαμε ολοκληρο παρτι!!! Η γλυκια ρενεσμι επρεπε να τιμηθει και αυτη με καποιον τροπο.

Δεν ξερω ποσο καιρο εισαι μελος αλλά τους ειχα πρηξει στο τοπικ του team να αλλαχτει η φωτογραφια που ειχαμε (εκεινη με τις πολλες φωτογραφιες μεσα της). Και οχι επειδη δεν μου αρεσε (ισα ισα) αλλά επειδη πιστευα οτι δεν ταιριαζει στο φορουμ.

Εχεις δικαιο οτι πρεπει να βαλουμε μια που να ειναι ο Εντουαρτν απο την εκλειψη για να φαινεται ωραια. Καποια στιγμη θα γινει και αυτο. Οπως ειπα δεν μπορουμε να αλλαζουμε συνεχεια.

Και κατι αλλο που δεν ειχα σκοπο να πω. Τι κολλημα εχεις με τις ηληκιες??? Δηλαδη καποιος που ειναι 9 χρονια μεγαλυτερος μου παει να πει οτι ειναι ανωτερος??? Αν θες να ξερεις εγω και οι φιλοι μου φετος το καλοκαιρι βγηκαμε αρκετες φορες με τους καθηγητες μας. Ηλικίες 25-30. Και περάσαμε και τελεια. Σηζητούσαμε για τα πάντα......να κανεις συγκριση μεταξυ δημοτικου και πανεπιστημιου να το καταλαβω αλλά λυκειου και πανεπιστημιου??? Για μερικα χρονια??? Αυτο δεν μπορω να το καταλάβω.
Και δεν νομιζω να φταει η ηλικια μου γιατι μια χαρα ειναι οι βαθμοι. Ηξερα και θέματα των πανελληνιων :P
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Παρατηρήσεις

Δημοσίευση από demona Σαβ 11 Σεπ 2010, 12:57

Alice-Bella Cullen έγραψε:Και αν βάλουμε και μία κολακευτική του Έντουαρντ θα παραγκωνίζεται ο Τζέικομπ και η Μπέλλα. Και δεν μου άρεσε καθόλου ο τρόπος σου. Πού είδες ότι έχουμε συνέχεια τον Τζέικ? Έλεος δηλαδή. Δεν μιλάμε, δεν μιλάμε αλλά είμαστε τσιτωμένες. Και όπως βλέπεις δεν υπάρχει κάποιο θέμα διακρίσεων. Αν σου αρέσει το Bella and Edward μπορείς να διαγράψεις τους 100 λογαριασμούς που έχεις εδώ και να παραμείνεις εκεί. Άντε, γιατί τρελαθήκαμε με αυτό το θέμα.
σου ζηταω ταπεινα συγνωμη που απλα ειπα να μπει μια νορμαλ φοτο του απ την εκληψη και οχι απ το λυκοφως τι να πω ρε ......αμαν τα εχετε παρει εσεις που ειστε 300 εγω τι να πω που ειμαι μια και ειναι ολες εναντιον μου αλλα στα @@ μου κοπελια δεν μασαω ουτε θα διαγραφτω αμα θελετε διαγραψτε με εσεις εγω ποτε δεν καταθετω τα οπλα ουτε εγκαταλειπω την μαχη τωρα αν εσεις θελετε να με εξολοθρευσετε ριχνοντας μου πισωπλατα καντε το κανενα προβλημα και δεν εχω 100 λογαριασμους εναν εφτιαξα απλα και μονο μπας και κανω κατι ...και δεν ειπα οτι εχετε συνεχεια τον τζεικ αυτο ελειπε...απλα με αυτη την φοτο μειωνετε τον εντουαρτ πολυ και φενετε ποιο πολυ ο σκυλος ας πουμε αυτη η φοτο ειναι αδικη ε? [img]Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 Thetwilightsagaeclipsepo[/img] οκ κοπελια λιγει εδω το θεμα ενταξει? δεν θα ξανασχοληθω με το θεμα τελειωσε ειμαι παραλογη πολυ παραλογη τελος βαλε και την γιαγια μου για μοτιβο λιγο με νοιαζει


Edit by Lizzy Cullen: Θα παρακαλουσα τα προσβλητικα ποστ και γενικα τα προσβλητικα σχολια να σταματησουν. Το θεμα θα ξανασηζηθει. : ;) :
demona
demona
Fan
Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 145
Δίδυμος Ηλικία : 37
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2010
Τόπος : syros ermoupolh

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Παρατηρήσεις

Δημοσίευση από Alice-Bella Cullen Σαβ 11 Σεπ 2010, 13:01

Που βλέπεις εσύ ότι τον αδικεί?
Alice-Bella Cullen
Alice-Bella Cullen
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 5318
Καρκίνος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 30/06/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Παρατηρήσεις

Δημοσίευση από Nemesis of Love Σαβ 11 Σεπ 2010, 13:12

Τωρα μιλαει η Μαρινα team edward.
Εχεις δικιο. Εχει την πλατη του και παιρνει τον μισο χωρο μονος του. Πρεπει να αλλαχτει. Τι με νοιαζει εμενα που χθες ηταν αλλη και αλλαξε ξανα μεσα στην βδαμαδα και μεσα σε εναν μηνα εχει αλλαξει 100 φορες???? ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΤΟΝ ΡΟΜΠ

Τωρα μιλάει η λογικη Μαρινα
Σπόιλερ:
Το θεμα θα σηζητηθει και θα δουμε τι θα γινει. Δεν γινεται να αλλαζουμε φωτογραφια καθε μερα. Εγω θα πρότεινα να βαζαμε καποια φωτογραφια που να έχει όλους τους χαρακτηρες.
Θα ψαξω και γω αν βρεθει καποια. Αν εχετε καποια προταση θα παρακαλουσα να την μοιραστειτε μαζι μας εδω.
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Παρατηρήσεις

Δημοσίευση από Kajol Σαβ 11 Σεπ 2010, 13:44

Δεν ξερω γιατι γινεται ολο αυτο, εγω εχω να πω δυο πραγματα. Η φωτο ειναι τελεια, δεν υπαρχει πιο δικαιη απο μια που ειναι και οι τρεις πρωταγωνιστες μαζι. Δεν υπαρχει λογος να ασχολειστε τοσο πολυ μ αυτο.

Στο κατω κατω εχετε τοσα στο κεφαλι σας, δεν μπορειτε να απασχολειστε συνεχως με τον οποιονδηποτε, που δεν του αρεσει το παραμικρο. Εγω ακομα ειμαι μπερδεμενη, διαβαζοντας, δεν μπορεσα να καταλαβω τι ειναι ακριβως αυτο που ενοχλησε το μελος demona. Τελος παντων, μην χαλαμε τις καρδιες μας.

Τα παιδια που ειναι admin και mod κανουν φοβερα πραγματα, χωρις κανενα κερδος. Το κανουν επειδη το αγαπανε και δεν ειναι υποχρεωμενες να ακουνε τον καθενα που μπορει να εχει στο κεφαλι του ο,τι ναι. Αν δεν εδειχναν τοση αγαπη γι αυτο και δεν φροντιζανε το φορουμ, εδω μεσα θα επικρατουσε χαος.

Ετσι πιστευω, αν ειμαι καπου λαθος, πειτε μου!
Kajol
Kajol
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 6093
Τοξότης Ηλικία : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2010
Τόπος : Forks

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Παρατηρήσεις

Δημοσίευση από Alice-Bella Cullen Σαβ 11 Σεπ 2010, 13:47

Vivaki Cullen έγραψε:Δεν ξερω γιατι γινεται ολο αυτο, εγω εχω να πω δυο πραγματα. Η φωτο ειναι τελεια, δεν υπαρχει πιο δικαιη απο μια που ειναι και οι τρεις πρωταγωνιστες μαζι. Δεν υπαρχει λογος να ασχολειστε τοσο πολυ μ αυτο.

Στο κατω κατω εχετε τοσα στο κεφαλι σας, δεν μπορειτε να απασχολειστε συνεχως με τον οποιονδηποτε, που δεν του αρεσει το παραμικρο. Εγω ακομα ειμαι μπερδεμενη, διαβαζοντας, δεν μπορεσα να καταλαβω τι ειναι ακριβως αυτο που ενοχλησε το μελος demona. Τελος παντων, μην χαλαμε τις καρδιες μας.

Τα παιδια που ειναι admin και mod κανουν φοβερα πραγματα, χωρις κανενα κερδος. Το κανουν επειδη το αγαπανε και δεν ειναι υποχρεωμενες να ακουνε τον καθενα που μπορει να εχει στο κεφαλι του ο,τι ναι. Αν δεν εδειχναν τοση αγαπη γι αυτο και δεν φροντιζανε το φορουμ, εδω μεσα θα επικρατουσε χαος.

Ετσι πιστευω, αν ειμαι καπου λαθος, πειτε μου!

Επιτέλους και λίγη λογική εδώ πέρα!

Σε ευχαριστούμε πολύ Βιβή.
Alice-Bella Cullen
Alice-Bella Cullen
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 5318
Καρκίνος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 30/06/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Παρατηρήσεις

Δημοσίευση από Nemesis of Love Σαβ 11 Σεπ 2010, 13:50

klaps συγκινηθηκα.....
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Παρατηρήσεις

Δημοσίευση από Gamatos Σαβ 11 Σεπ 2010, 13:52

Για ποιο πράμα κάνετε έτσι;
Gamatos
Gamatos
Σχεδιαστής
Σχεδιαστής

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 34
Υδροχόος Ηλικία : 32
Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2010
Τόπος : Parea City

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Παρατηρήσεις

Δημοσίευση από Alice-Bella Cullen Σαβ 11 Σεπ 2010, 13:54

Μία κοπέλα παραπονιόταν για την εικόνα που έχουμε. Λέει ότι δεν φαίνεται πολύ καλά ο Έντουαρντ και τέτοια. Πιστεύει ότι το φόρουμ γέρνει προς τη μεριά του Τζέικομπ.
Alice-Bella Cullen
Alice-Bella Cullen
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 5318
Καρκίνος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 30/06/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Παρατηρήσεις

Δημοσίευση από Gamatos Σαβ 11 Σεπ 2010, 13:57

Είμαι Designer μπορώ να βοηθίσω σε κάτι σε οτιδήποτε σε ότι θέμα θέλετε...;
Gamatos
Gamatos
Σχεδιαστής
Σχεδιαστής

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 34
Υδροχόος Ηλικία : 32
Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2010
Τόπος : Parea City

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Παρατηρήσεις

Δημοσίευση από Kajol Σαβ 11 Σεπ 2010, 13:57

Alice-Bella Cullen έγραψε:
Vivaki Cullen έγραψε:Δεν ξερω γιατι γινεται ολο αυτο, εγω εχω να πω δυο πραγματα. Η φωτο ειναι τελεια, δεν υπαρχει πιο δικαιη απο μια που ειναι και οι τρεις πρωταγωνιστες μαζι. Δεν υπαρχει λογος να ασχολειστε τοσο πολυ μ αυτο.

Στο κατω κατω εχετε τοσα στο κεφαλι σας, δεν μπορειτε να απασχολειστε συνεχως με τον οποιονδηποτε, που δεν του αρεσει το παραμικρο. Εγω ακομα ειμαι μπερδεμενη, διαβαζοντας, δεν μπορεσα να καταλαβω τι ειναι ακριβως αυτο που ενοχλησε το μελος demona. Τελος παντων, μην χαλαμε τις καρδιες μας.

Τα παιδια που ειναι admin και mod κανουν φοβερα πραγματα, χωρις κανενα κερδος. Το κανουν επειδη το αγαπανε και δεν ειναι υποχρεωμενες να ακουνε τον καθενα που μπορει να εχει στο κεφαλι του ο,τι ναι. Αν δεν εδειχναν τοση αγαπη γι αυτο και δεν φροντιζανε το φορουμ, εδω μεσα θα επικρατουσε χαος.

Ετσι πιστευω, αν ειμαι καπου λαθος, πειτε μου!

Επιτέλους και λίγη λογική εδώ πέρα!

Σε ευχαριστούμε πολύ Βιβή.

Να μην ευχαριστεις : ;) : , αυτο ειναι το σωστο. Νομιζω! Η αληθεια ειναι, οτι δεν ηθελα να ανακατευτω να μην υπαρχουν παρεξηγησεις, ομως ολη αυτη η επιθεση που γινεται στους διαχειριστες, ειναι εκνευριστικη.

Εδω δεν ηρθαμε για να τσακωθουμε, αλλα για να περασουμε καλα, παρεα με τους αγαπημενους μας ηρωες. Ολες ανηκουμε σε καποια ομαδα. Ειτε στου Εντουαρντ, ειτε στου Τζεικομπ, ειτε και στις δυο. Αυτο ΔΕΝ σημαινει οτι θα σνομπαρουμε τις αλλες δυο, σε οποια κι ανηκουμε.

Εγω αν και δεν σας ξερω τοσο πολυ καιρο, εχω δεθει και περναω τελεια, ανυπομονω ποτε θα μπω στο φορουμ, γιατι λοιπον να χαλασουμε ολη αυτην την ατμοσφαιρα; Κριμα δεν ειναι....

Kajol
Kajol
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 6093
Τοξότης Ηλικία : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2010
Τόπος : Forks

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Παρατηρήσεις

Δημοσίευση από Alice-Bella Cullen Σαβ 11 Σεπ 2010, 14:00

Κρίμα είναι, γιατί και εγώ έχω δεθεί πολύ μαζί σας και προσπαθώ να κάνω πράγματα που θα ευχαριστήσουν όλα τα μέλη. Τώρα αν αυτή έχει μάθει να γίνεται πάντα το δικό της και να σνομπάρει τις επιλογές των άλλων, λυπάμαι, εδώ ατύχησε! :stop:
Alice-Bella Cullen
Alice-Bella Cullen
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 5318
Καρκίνος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 30/06/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Παρατηρήσεις

Δημοσίευση από Kajol Σαβ 11 Σεπ 2010, 14:10

Alice-Bella Cullen έγραψε:Κρίμα είναι, γιατί και εγώ έχω δεθεί πολύ μαζί σας και προσπαθώ να κάνω πράγματα που θα ευχαριστήσουν όλα τα μέλη. Τώρα αν αυτή έχει μάθει να γίνεται πάντα το δικό της και να σνομπάρει τις επιλογές των άλλων, λυπάμαι, εδώ ατύχησε! :stop:

Ετσι, "ενωμενες θα νικησουμε" που λεει κι ο Ψινακης. :grouphug:

team ed : * twilight* : team jac
Kajol
Kajol
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 6093
Τοξότης Ηλικία : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2010
Τόπος : Forks

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παρατηρήσεις - Σελίδα 4 Empty Απ: Παρατηρήσεις

Δημοσίευση από Kajol Σαβ 11 Σεπ 2010, 14:13

Lizzy Cullen έγραψε: klaps συγκινηθηκα.....

Για τι συγκηνηθηκες πουλακι μου!
Kajol
Kajol
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 6093
Τοξότης Ηλικία : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2010
Τόπος : Forks

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης