Fandom World
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translation-Language
English French German Spain Italian DutchRussian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

Πρόσφατα Θέματα
» Elite
Η αδερφή μου έπλεξε με κακές παρέες!! EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:21 από DeathView*

»  Gotham
Η αδερφή μου έπλεξε με κακές παρέες!! EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:17 από DeathView*

» New Girl
Η αδερφή μου έπλεξε με κακές παρέες!! EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:16 από DeathView*

» Suits
Η αδερφή μου έπλεξε με κακές παρέες!! EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:16 από DeathView*

» La casa de papel
Η αδερφή μου έπλεξε με κακές παρέες!! EmptyΤετ 13 Ιαν 2021, 22:49 από DeathView*

» THE ROOKIE
Η αδερφή μου έπλεξε με κακές παρέες!! EmptyΤετ 13 Ιαν 2021, 22:42 από DeathView*

» …ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (GIA PANTA) (2020)
Η αδερφή μου έπλεξε με κακές παρέες!! EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:51 από DeathView*

» The Magicians
Η αδερφή μου έπλεξε με κακές παρέες!! EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:43 από DeathView*

» ShadowHunters
Η αδερφή μου έπλεξε με κακές παρέες!! EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:42 από DeathView*

» BODYGUARD
Η αδερφή μου έπλεξε με κακές παρέες!! EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:39 από DeathView*

Εικονοθήκη


Η αδερφή μου έπλεξε με κακές παρέες!! Empty
Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 545, στις Πεμ 01 Ιαν 2015, 15:59
Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Η αδερφή μου έπλεξε με κακές παρέες!! 418afec4-819c-4713-9a94-595f02c65c61_zpsf167a6cb



Η αδερφή μου έπλεξε με κακές παρέες!!

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Η αδερφή μου έπλεξε με κακές παρέες!! Empty Η αδερφή μου έπλεξε με κακές παρέες!!

Δημοσίευση από EliNaKi DAmThouGht Κυρ 24 Ιουλ 2011, 01:48


Μπορεί να μην το θεωρείτε κάτι εντελώς τρελό ή κακό αλλά για μένα(πόσο μάλλον για την οικογένεια μου!) είναι! Το ανακάλυψα κάτω από το στρώμα της όταν κάναμε δουλειές στο σπίτι ενώ αυτή(η γαϊδούρα) πήγε για μπάνιο με τις φίλες της! 2 πακέτα MALBOURO ΜΑΛΙΣΤΑ! το ένα κλειστό και το άλλο ανοιχτό να λείπουν 2-3 από μέσα! Στο συρτάρι της, κάτω από κάτι τετράδια είχε ένα πακέτο προφυλακτικά aaaaa! Φυσικά, δεν είπα τίποτα γιατί αν το μάθαιναν οι γονείς μας θα την ξεμάλλιαζαν. Και το λέω κυριολεκτικά, όχι δεν μας κακοποιούν ΛΟΛ , αλλά σε τέτοιες περιστάσεις είναι ικανοί να σου χώσουν και σφαλιάρα και ξεμάλλιασμα και μέσα στο σπίτι, κομμένο ίντερνετ βόλτες κλπ. Θα την πλήρωνα κι εγώ δηλαδή! Όταν επέστρεψε μπήκα στο δωμάτιο της και της είπα να βγει θέλω να καθαρίσω γιατί δεν το κάναμε όλο το δωμάτιο της, αυτή σηκώθηκε και εγώ πήγα να τακτοποιήσω(και καλά!) τα μαξιλάρια και με τραβάει μια και μου λέει ''Τι κάνεις εκεί?'' κι της λέω ''Τι κάνω? Μου κρύβεις κάτι?'' δεν απάντησε και ξάπλωσε από πάνω. Μετά, όταν έλειπα και πήγα να δω δεν ήταν εκεί τα πακέτα.Όταν έλειπαν οι γονείς μας για 12 ημέρες διακοπές αυτή γυρνούσε κάθε μέρα χαράματα γύρω στις 4-5 μεθυσμένη, δεν έβλεπε μπροστά της και μην πω ότι μπορεί να είχε πάρει και τπτ άλλο! ΄΄Αλλες φορές έφερνε μαζί της αγόρια(3 διαφορετικά συνολικά) κι εγώ κρυφάκουγα στο δωμάτιο, δεν θέλετε να μάθετε, έτσΙ??
Η μάνα μου πρέπει να έχει καταλάβει κάτι γιατί σήμερα η αδερφή μου ήθελε να πάει για τσίχλες(και καλά) αλλά δεν την άφησε. Εκείνη άρχισε να διαμαρτύρητε και τότε της το ξέκοψες ''Δεν θα βγείς για μια εβδομάδα'' και δεν θα πας πουθενά διακοπες'' ''Και μην σε ξαναδώ με αυτό τοο Π****κι να κάνεις παρέα! Ουέ και αλίμονο σου!)
Είμαι σίγουρη ότι η αδερφή μου έχει μπλέξει άσχημα. ΠΟΛΥ άσχημα. Και όχι δνε ντρέπομαι να τα βγάλω στην φόρα! Σε όλους συμβαίνουν κάποια στιγμή! Αλλά γιατί ρε γμτ στην αδερφή μου!!!??????
EliNaKi DAmThouGht
EliNaKi DAmThouGht
Fan
Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 145
Ταύρος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 02/05/2011
Τόπος : Walk with my Dreams..

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η αδερφή μου έπλεξε με κακές παρέες!! Empty Απ: Η αδερφή μου έπλεξε με κακές παρέες!!

Δημοσίευση από varvara Κυρ 24 Ιουλ 2011, 02:02

Δεν εχω αδερφη...(δν ξερω κατα ποσο ειναι καλο)
εχω αδερφια ομως...(που ειναι τα χειροτερα πιστεψε με εχω και εγω μια παρομοια ιστορια αλλα υπομονη θα τα βρουν μπροστα τους)
varvara
varvara
Fan
Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 179
Καρκίνος Ηλικία : 31
Ημερομηνία εγγραφής : 23/07/2011
Τόπος : Σαντορινη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η αδερφή μου έπλεξε με κακές παρέες!! Empty Απ: Η αδερφή μου έπλεξε με κακές παρέες!!

Δημοσίευση από Leah Clearwater Τρι 16 Αυγ 2011, 01:35

Αδέρφια...Μεγάλος μπελάς!
Στο λέω εγώ,που έχω έναν μικρότερο αδελφό!
Λοιπόν,το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να της μιλήσεις.Να της πεις ότι ξέρεις τι της συμβαίνει κι ότι θες να τη βοηθήσεις.Αν το πράγμα ξεφύγει από τον έλεγχο,πες στο στους γονείς σου.Εκείνοι θα βρουν τη λύση.Είτε με τον καλό,είτε με τον κακό τρόπο.
Σπόιλερ:
Leah Clearwater
Leah Clearwater
Fan
Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 222
Δίδυμος Ηλικία : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 30/06/2010
Τόπος : La Push,Washington

http://bellandedward.0forum.biz/u1934

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η αδερφή μου έπλεξε με κακές παρέες!! Empty Απ: Η αδερφή μου έπλεξε με κακές παρέες!!

Δημοσίευση από Maria Colden Τρι 22 Νοε 2011, 17:40

Χαρα στην υπομονή σου!Εγώ θα το είχα πει στην αμνα μας απ'την αρχη..Οσο για το άλλο πιαστειν και μιλα της!
Maria Colden
Maria Colden
Ultimate Fan
Ultimate Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1048
Ζυγός Ηλικία : 94
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2011
Τόπος : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης