Fandom World
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translation-Language
English French German Spain Italian DutchRussian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

Πρόσφατα Θέματα
» Elite
Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:21 από DeathView*

»  Gotham
Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:17 από DeathView*

» New Girl
Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:16 από DeathView*

» Suits
Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:16 από DeathView*

» La casa de papel
Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!! - Σελίδα 2 EmptyΤετ 13 Ιαν 2021, 22:49 από DeathView*

» THE ROOKIE
Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!! - Σελίδα 2 EmptyΤετ 13 Ιαν 2021, 22:42 από DeathView*

» …ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (GIA PANTA) (2020)
Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!! - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:51 από DeathView*

» The Magicians
Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!! - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:43 από DeathView*

» ShadowHunters
Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!! - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:42 από DeathView*

» BODYGUARD
Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!! - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:39 από DeathView*

Εικονοθήκη


Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!! - Σελίδα 2 Empty
Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 545, στις Πεμ 01 Ιαν 2015, 15:59
Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!! - Σελίδα 2 418afec4-819c-4713-9a94-595f02c65c61_zpsf167a6cb



Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!!

+8
Maria Colden
Jimmy Cullen...
Celest Volturi
sandy forever
Leah Clearwater
Kornilia PattinsonCullen
Nantia Hale_Biers
Nemesis of Love
12 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!!

Δημοσίευση από Maria Colden Κυρ 04 Δεκ 2011, 15:29

^ναι τι να σου πω!Γυρησα σπίτι με τα πόδια μες τις λάσπες [μετά πήγμε και στο δάσις τρομάρα μας]!Ξεμαλλιασμένη,με το μακιγιαζ διασκορπιστο στο πρόσοπο να παραπαταω!
Ένας θεός ξέρει πως γλίτωσα την τιμωρια
Maria Colden
Maria Colden
Ultimate Fan
Ultimate Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1048
Ζυγός Ηλικία : 94
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2011
Τόπος : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!!

Δημοσίευση από Nemesis of Love Κυρ 04 Δεκ 2011, 21:17

και εισαι και μικρη!!! πρεπει να ειναι σχετικα χαλαροι οι δικοι σου...
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!!

Δημοσίευση από κατερινα καλεν Κυρ 04 Δεκ 2011, 21:46

πλακα κανεις ετσι;;;;:Ο
κατερινα καλεν
κατερινα καλεν
Devoted Fan
Devoted Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 760
Καρκίνος Ηλικία : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 05/04/2011
Τόπος : στην πολη φορκς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!!

Δημοσίευση από Maria Colden Σαβ 10 Δεκ 2011, 12:38

^δεν κάνω πλάκα! xaxa
^^Οι γονείς μου έλειπαν ...Θα έμενα με την γιαγιά μου γιατί είχαν κατέβει Αθήνα.Και είναι πολύ καλή γιατί είμαι το πρωτο της εγγόνι...
Maria Colden
Maria Colden
Ultimate Fan
Ultimate Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1048
Ζυγός Ηλικία : 94
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2011
Τόπος : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!!

Δημοσίευση από Nemesis of Love Σαβ 10 Δεκ 2011, 13:54

χαχαχα φανταζομαι πώς ειναι στο μικροτερο.....
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!!

Δημοσίευση από sandy forever Παρ 16 Δεκ 2011, 20:04

τουλαχιστον ελειπαν οι γωνεις σου ! γλυτοσες το κατσαδιασμα
sandy forever
sandy forever
Devoted Fan
Devoted Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 792
Αιγόκερως Ηλικία : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2011
Τόπος : εκει που ειναι οι ανθρωποι που αγαπαω

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!!

Δημοσίευση από Maria Colden Παρ 23 Δεκ 2011, 21:05

sandy forever έγραψε:τουλαχιστον ελειπαν οι γωνεις σου ! γλυτοσες το κατσαδιασμα
Εμ αυτό πες...γιατί αν ήταν εκεί....μπουχου!!!
Δεν θέλω να σκέφτομαι
Maria Colden
Maria Colden
Ultimate Fan
Ultimate Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1048
Ζυγός Ηλικία : 94
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2011
Τόπος : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!!

Δημοσίευση από sandy forever Τρι 03 Ιαν 2012, 17:48

οι γιαγιαδες ειναι πολυ χαλαρες μας αφηνουν να βγαινουμε με τ'αγορια μας ή να τους φερνουμε σπιτι ! μας εχουν εμπιστοσυνη οτι δεν θα το χοντρινουμε επειδη ειμαστε στο σπιτι και ετσι μας αφηνουν μονους για οση ωρα θελουμε !!!!!!!!!
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΕΛΕΙΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sandy forever
sandy forever
Devoted Fan
Devoted Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 792
Αιγόκερως Ηλικία : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2011
Τόπος : εκει που ειναι οι ανθρωποι που αγαπαω

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!!

Δημοσίευση από eirini28 Κυρ 08 Ιαν 2012, 20:18

Χαχαχαχα ειχα κανει περυσι παρτυ στο σπιτι μου,ολοι ηταν στο δωματιο μου ( μεγαλο ειναι ευτυχως) τους λεω οτι θα παω να φερω κοκα κολα, μολις παιρνω την κοκα κολα παω στο δωματιο και τσουπ! κλειδωμενη! με ειχαν κλειδωσει απο εξω! να γελανε! με χιλια βασανα μετα απο καμποση ωρα ανοιξαν την πορτα.
Το δωματιο ηταν ΧΑΛΙΑ!
eirini28
eirini28
Devoted Fan
Devoted Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 661
Τοξότης Ηλικία : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 30/11/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!!

Δημοσίευση από Darky Δευ 09 Ιαν 2012, 18:39

Μονοήμερη Β' Γυμνασίου... Επιστρέφαμε από Ναύπλιο και ο οδηγός είχε κλείσει όλα τα φώτα του πούλμαν μέσα μόνο κάτι μικρά(ξέρετε), η μουσική στο τέρμα, όλοι στον διάδρομο να χορεύουμε και οι καθηγητές να μας τραβάνε βίντεο. Κάποια στιγμή λοιπόν βλέπουμε ένα περιπολικό. Βουτάει μία καθηγήτρια το μικρόφωνο και φωνάζει: << Όλοι κάτω αστυνομία!!! >> Για πότε κάτσαμε, για πότε έκλεισε η μουσική, για πότε γίναμε όλοι Παναγίτσες... Ένας Θεός ξέρει. Με το που περάσαμε το περιπολικό ξαναβουτάει η καθηγήτρια το μικρόφωνο και λέει: << Σηκωθείτε τώρα! Τώρα όμως και κλείστε όλες τις κουρτίνες!! >> Από εκείνη την στιγμή και μέχρι να φτάσουμε είχε γίνει πανικός στο πούλμαν... Χορεύαμε μέχρι τελικής πτώσης και οι αφιερώσεις πήγαιναν σύννεφο(μαζί με τα απαραίτητα επιφωνήματα)!!! Τρελό γλέντι!! Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!
Darky
Darky
Fan
Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 243
Ζυγός Ηλικία : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2012
Τόπος : Εκεί που βρίσκονται τα όνειρά μου...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!!

Δημοσίευση από Maria Colden Δευ 09 Ιαν 2012, 21:13

^Πλάκα πρέπει ανα είχε!!! xaxa
Θα ήθελα να κάνω κάτι τέτοιο : :hurrah: :
Maria Colden
Maria Colden
Ultimate Fan
Ultimate Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1048
Ζυγός Ηλικία : 94
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2011
Τόπος : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!!

Δημοσίευση από Darky Τετ 11 Ιαν 2012, 16:03

Η λέξη πλάκα δεν περιγράφει ούτε στο ελάχιστο το πώς νιώσαμε και το πώς ήταν... Έπρεπε να ήσουν μέσα εκεί και να δεις από μόνη σου το τι γινόταν!!! Cry from laughter Cry from laughter
Darky
Darky
Fan
Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 243
Ζυγός Ηλικία : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2012
Τόπος : Εκεί που βρίσκονται τα όνειρά μου...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!!

Δημοσίευση από sandy forever Πεμ 19 Ιαν 2012, 22:19

ειναι οτι πιο τελειο !!!!!!!!!!!!!!!!!
αφιερωσεις αγορια - κοριτσια ?
sandy forever
sandy forever
Devoted Fan
Devoted Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 792
Αιγόκερως Ηλικία : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2011
Τόπος : εκει που ειναι οι ανθρωποι που αγαπαω

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Διασκέδαση μεχρι τελικής πτώσης!!

Δημοσίευση από Pretty Little Liar Τρι 01 Οκτ 2013, 00:15

3ημερη Γ' Γυμνασιου!! εγω Η Εμμη Η Χαρα και ο Βασιλης στην καμπινα του πλοιου! εγω και η Εμμη τουαλετα μαζι η Χαρα στο κρεβατι και ο Βασιλης στο αλο κρεβατι χωρις μπλουζα μουσικη στο φουλ και μπιρες γυρο γυρο!! χτυπαει η πορτα κανεις δεν ακουει ξανα χτιπαει και ακουει η Χαρα λεει ποιος ειναι τετια ωρα!  4 η ωρα το πρωι ανοιγει η Χαρα με συκομενει την μπλουζα να φενεται η κιλια της και να ειναι η καθηγητρια να βλεπει το βασιλη χωρις μπλουζα και να λεει δεν ντρεπεστε 15 χρονα ακομα? Βγενω απο την τουαλετα καιτ ειδα το σκινοκο και λεω κυρια ο Βασιλης ηρθε εδω γτ απεναντη κοιμουντε κατι ναρκομανης με τρυπες στα χερια (αληθεια αυτο) και δεν φοραει μπλουζα γτ μου την εδωσε επειδη εχεισα κατα λαθος λιγο νερο στην πλουζα μου και δεν εχω αλη μπλουζα για πιτζαμα!! (και καλα τωρα εγω πανω μου ειχα μπυρα) και κυρια η χαρα ειναι σχεσον χωρις μπλουζα γτ κοιμοταν κιατην ξυπνισαμε! και ρωταει η καθηγιτρια και η εμμη της λεω ημασταν μαζι τουαλετε γτ ειναι αδιαθετη και ποναει η κυλια της! με το που φευγει αυτη χωρις τημωρια ευτυχος να σκαμε στα γελια!! ε μετα επεσα και απο ενα σκαμπο γτ με τρομαξε ο Βασιλης οταν πηγα να κλισω το ερκονισιον και κουτουλισα στο κρεβατι και να παει ναμε φιλησει( τωρα τα εχουμε και παω Β Λυκειου) και εγω να φευγω γτ δεν το καταλαβα και να πηγενω για υπνο το επομενο πρωι βρεθηκα στο κρεβατι της Χαρας η Εμμη και η Χαρα στο πατομα να κοιμουντε και μαζι ο Βασιλης στο κρεβατι μου να κοιματε!! εκει να δεις γελια που ριξαμεοταν ηρθε ο διευθηντης και μας ειδε ετσι!!
Pretty Little Liar
Pretty Little Liar
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 5206
Παρθένος Ηλικία : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 13/11/2012
Τόπος : Κρήτη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης