Fandom World
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translation-Language
English French German Spain Italian DutchRussian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

Πρόσφατα Θέματα
» Elite
Μα γιατί το ΠΑΙΖΕΙ cool και με γράφει? EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:21 από DeathView*

»  Gotham
Μα γιατί το ΠΑΙΖΕΙ cool και με γράφει? EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:17 από DeathView*

» New Girl
Μα γιατί το ΠΑΙΖΕΙ cool και με γράφει? EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:16 από DeathView*

» Suits
Μα γιατί το ΠΑΙΖΕΙ cool και με γράφει? EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:16 από DeathView*

» La casa de papel
Μα γιατί το ΠΑΙΖΕΙ cool και με γράφει? EmptyΤετ 13 Ιαν 2021, 22:49 από DeathView*

» THE ROOKIE
Μα γιατί το ΠΑΙΖΕΙ cool και με γράφει? EmptyΤετ 13 Ιαν 2021, 22:42 από DeathView*

» …ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (GIA PANTA) (2020)
Μα γιατί το ΠΑΙΖΕΙ cool και με γράφει? EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:51 από DeathView*

» The Magicians
Μα γιατί το ΠΑΙΖΕΙ cool και με γράφει? EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:43 από DeathView*

» ShadowHunters
Μα γιατί το ΠΑΙΖΕΙ cool και με γράφει? EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:42 από DeathView*

» BODYGUARD
Μα γιατί το ΠΑΙΖΕΙ cool και με γράφει? EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:39 από DeathView*

Εικονοθήκη


Μα γιατί το ΠΑΙΖΕΙ cool και με γράφει? Empty
Παρόντες χρήστες
35 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 35 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 545, στις Πεμ 01 Ιαν 2015, 15:59
Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Μα γιατί το ΠΑΙΖΕΙ cool και με γράφει? 418afec4-819c-4713-9a94-595f02c65c61_zpsf167a6cb



Μα γιατί το ΠΑΙΖΕΙ cool και με γράφει?

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Μα γιατί το ΠΑΙΖΕΙ cool και με γράφει? Empty Μα γιατί το ΠΑΙΖΕΙ cool και με γράφει?

Δημοσίευση από Tania_Re Τρι 28 Ιουν 2011, 18:45


Λοιπόν, είναι μια φίλη μου, σχεδόν κολλητή, που κάναμε εδώ και χρόνια παρέα αλλά ανα διαστήματα χωρίζαμε λόγω του οτι έβρισκε άλλες παρέες και γενικά έχει αλλάξει, έχει γίνει το ''κακό κορίτσι''. Αυτό που με εκνευρίζει όμως είναι πως όταν είμαστε μαζί μου ανοίγετε, μίλάμε, μου δείχνει τον ευαίσθητο χαρακτήρα της και γενικά για αυτήν ΥΠΑΡΧΩ.. ενώ μερικές φορές(Ιδιαίτερα στις ηλεκτρονικές συνομιλίες μας) με γράφει εντελώς έως με κάνει να νιώθω Άχρηστη και της το λέω, αλλά δεν αλλάζει.. Τι να κάνω?
Tania_Re
Tania_Re
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 5055
Δίδυμος Ηλικία : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2010
Τόπος : Θεσσαλονίκη

http://cheapviewslikes.com http://youngwildfree.co

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μα γιατί το ΠΑΙΖΕΙ cool και με γράφει? Empty Απ: Μα γιατί το ΠΑΙΖΕΙ cool και με γράφει?

Δημοσίευση από ΚonstantinaPd Τρι 28 Ιουν 2011, 20:05

λοιπον αυτο ειχα και εγω πριν κατι μηνες με την κολ μ αλλα επιδη τν υπεραγαπω της αφισα λιγο ελευθερο χωρο κ χρονο δηλ. δν τσ μιλουσα στ chat και τν αφισα ν σκευτει για λιγεσ μερεσ δν την ενοχλουσα καθολου μετα απο 3 μερες μου εστειλε στ chat και καταλαβε τ λαθος της απο τοτε ειμαστε αχοριστες και δν με παραταει πλεον για αλλες ή με παιρνει μαζι της ή δν παει μαζι τους !!!!!! ;) κανε τωρα εσυ οτι λεει η καρδια σ ;)
ΚonstantinaPd
ΚonstantinaPd
Newbie
Newbie

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 25
Τοξότης Ηλικία : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 25/06/2011
Τόπος : forcs

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μα γιατί το ΠΑΙΖΕΙ cool και με γράφει? Empty Απ: Μα γιατί το ΠΑΙΖΕΙ cool και με γράφει?

Δημοσίευση από Tania_Re Τρι 28 Ιουν 2011, 20:52


Κι εγώ κάνω κάτι τέτοιο! Δηλαδή, επειδή θυμώνω με την συμπεριφορά της, την αγνοώ μερικές φορές και άλλωτε με ψάχνει αυτή ή δεν δίνει καθόλου σημασία αλλά πάλι κάνει τα ίδια..
snif
Tania_Re
Tania_Re
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 5055
Δίδυμος Ηλικία : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2010
Τόπος : Θεσσαλονίκη

http://cheapviewslikes.com http://youngwildfree.co

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μα γιατί το ΠΑΙΖΕΙ cool και με γράφει? Empty Απ: Μα γιατί το ΠΑΙΖΕΙ cool και με γράφει?

Δημοσίευση από Maria Colden Τρι 22 Νοε 2011, 18:09

Αντιμετωπίζω ακριβώς ο ίδιο πρόβλημα...δεν έχω απαντηση ακομα...
Maria Colden
Maria Colden
Ultimate Fan
Ultimate Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1048
Ζυγός Ηλικία : 94
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2011
Τόπος : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης