Fandom World
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translation-Language
English French German Spain Italian DutchRussian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

Πρόσφατα Θέματα
» Elite
Eurovision Song Contest - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:21 από DeathView*

»  Gotham
Eurovision Song Contest - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:17 από DeathView*

» New Girl
Eurovision Song Contest - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:16 από DeathView*

» Suits
Eurovision Song Contest - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:16 από DeathView*

» La casa de papel
Eurovision Song Contest - Σελίδα 3 EmptyΤετ 13 Ιαν 2021, 22:49 από DeathView*

» THE ROOKIE
Eurovision Song Contest - Σελίδα 3 EmptyΤετ 13 Ιαν 2021, 22:42 από DeathView*

» …ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (GIA PANTA) (2020)
Eurovision Song Contest - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:51 από DeathView*

» The Magicians
Eurovision Song Contest - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:43 από DeathView*

» ShadowHunters
Eurovision Song Contest - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:42 από DeathView*

» BODYGUARD
Eurovision Song Contest - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:39 από DeathView*

Εικονοθήκη


Eurovision Song Contest - Σελίδα 3 Empty
Παρόντες χρήστες
42 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 42 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 545, στις Πεμ 01 Ιαν 2015, 15:59
Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Eurovision Song Contest - Σελίδα 3 418afec4-819c-4713-9a94-595f02c65c61_zpsf167a6cb



Eurovision Song Contest

+12
Victoria
sandy forever
κατερινα καλεν
Roza Cullen
edwards xati
Tania_Re
elinaki
Marzaki Cullen
Nantia Hale_Biers
Rosemarie Hathaway
Celest Volturi
Alice-Bella Cullen
16 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Eurovision Song Contest - Σελίδα 3 Empty Απ: Eurovision Song Contest

Δημοσίευση από Nemesis of Love Κυρ 11 Μάης 2014, 00:44

δεν ειπα οτι δεν αξιζει απλα δεν θα ηθελα να βγει πρωτο μονο και μονο της τετοιας...
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eurovision Song Contest - Σελίδα 3 Empty Απ: Eurovision Song Contest

Δημοσίευση από Ruby Κυρ 11 Μάης 2014, 00:58

Ναι το καταλαβα. Για το τραγουδι και μονο ελεγα γιατι δεν του ειχα δωσει σημασια. Κι εγω δε τρελαινομαι ομως γιατι δε μου αρεσει σαν συνολο. Η Σουηδια ειναι καλυτερη στο συνολο.
Ruby
Ruby
Devoted Fan
Devoted Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 853
Σκορπιός Ηλικία : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 21/01/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eurovision Song Contest - Σελίδα 3 Empty Απ: Eurovision Song Contest

Δημοσίευση από Nemesis of Love Κυρ 11 Μάης 2014, 01:17

καλα η αυστρια θα βγει. εχει περασει παρα πολυ μπροστα απο οτι βλεπω. για να δουμε και την λιθουανια
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eurovision Song Contest - Σελίδα 3 Empty Απ: Eurovision Song Contest

Δημοσίευση από Ruby Κυρ 11 Μάης 2014, 01:27

Βγηκε!!
Ενταξει μωρε το συζηταμε τωρα και με την αδερφη μου και μου ειπε αν μη τι αλλω μονο καλο ειναι αυτο για τα ατομα με ιδιαιτεροτητες. Δινει καλο μηνυμα. Και μου κανει εντυπωση γιατι δεν το ειχα και πολυ απ τους Ελληνες να της δωσουν 12αρι. Θα τη κοροιδευαν πιστευα.
Οχι στη τελικη μπραβο της που το τολμησε. 
Η Ελλαδα πατωσε.  chuckling
Ruby
Ruby
Devoted Fan
Devoted Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 853
Σκορπιός Ηλικία : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 21/01/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eurovision Song Contest - Σελίδα 3 Empty Απ: Eurovision Song Contest

Δημοσίευση από Nemesis of Love Κυρ 11 Μάης 2014, 01:34

εξεπλαγην που της δωσαμε το 12αρι εμεις... συμφωνω για το μηνυμα αλλα ειναι και λιγο αδικο που δεν βγηκε σουηδια ή ολλανδια γιατι τεχνικα τα τραγουδια ηταν καλυτερα. οχι οτι θα ειναι η πρωτη φορα που γινονται αδικιες στην γιουροβιζιον.
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eurovision Song Contest - Σελίδα 3 Empty Απ: Eurovision Song Contest

Δημοσίευση από Ruby Κυρ 11 Μάης 2014, 01:38

Νemesis of Love έγραψε:οχι οτι θα ειναι η πρωτη φορα που γινονται αδικιες στην γιουροβιζιον.

Δεν ειναι και φεστιβαλ Θεσσαλονικης. Για Γιουροβιζιον μιλαμε. Η μαχη των εντυπωσεων.
Παλι καλα που μπηκαν και 3αδα δε λες;
Ruby
Ruby
Devoted Fan
Devoted Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 853
Σκορπιός Ηλικία : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 21/01/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eurovision Song Contest - Σελίδα 3 Empty Απ: Eurovision Song Contest

Δημοσίευση από Nemesis of Love Κυρ 11 Μάης 2014, 01:41

εχεις δικαιο...
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eurovision Song Contest - Σελίδα 3 Empty Απ: Eurovision Song Contest

Δημοσίευση από Nemesis of Love Δευ 25 Μάης 2015, 17:15

1. σλοβενια.
γλυκουλα. πολλα υποσχεμενος τιτλος.
ω θεε μου, τι αποκρουστικα τσιριχτη φωνη που εχει; -.-
στις επαναληψεις για να ψηφισεις μ αρεσε ο.Ο

2. γαλλια
ποσο μαματο σκηνικο; υπεροχη φωνη. βεβαια λιγακι καταθλιπτικο. το θελω στην 15αδα τουλαχιστον. για να μην πω 10αδα πριν να χω ακουσει τουλαχιστον 10 τραγουδια
πωω μαματοι στιχοι. οτι καταλαβαινω τελος παντων.

3. ισραηλ
τελειο το σποτακι τους!
η φωνη του δεν μ αρεσει. οι στιχοι του ειναι σκατα αλλα το τραγουδι εχει σχετικα καλο ρυθμο. ισως τα παει καλα. δεν ξερω.

4. εσθονια
1η εντυπωση - απιστευτα τρομερα βαρετοι
τιτλος ισως να εχει βαθυ νοημα
εεεε κατι κανει πιο μετα. το ψιλοσωσανε
αυτος ρε παιδια καποιον μου θυμιζει φατσικα!
οπα οπα. δακρυσε αυτη; ή ιδρωτας ηταν;

καταλαβα ποιον μου θυμιζει εκει που τα δειχνουν για να ψηφισεις. μου θυμιζει τον μα-ακα που μοιαζει να παιρνει ναρκωτικα απο το walking dead. αυτος με το δηθεν μαλλι μεχρι το πηγουνι/ωμους.

5. βρετανια
καλο για τα δεδομενα της αγγλιας. αλλα παλι προς το τελος θα βγει μου φαινεται. οι ανθρωποι καλοι ηταν. αυτα που τους φορεσαν και ετσι οπως τους παρουσιασαν ηταν σκατα.

6. αρμενια
ενδιαφερον τιτλος και ονομασια συγκροτηματος.
αχ και η μελωδια ειναι ομορφη. και η φωνη του κυριουλη. και τα σκηνικα. σας εχω πει ποσο αγαπω το μωβακι; αχ και των γυναικων οι φωνες ειναι μαγευτικες! ελπιζω να βγει στη 10αδα αν οχι στην 5αδα! (και τα φορεματα ειναι τοσο μαματα. λιτα και τελεια)

7. λιθουανια
κι αυτο πολυ ωραιο. ακουγεται σαν τραγουδι ρομαντικης κομεντι. σε παραμυθενια φαση. και μετα γινεται και πιο εντονο. εχει ενεργεια, πως να το κανουμε; και τους σιπαρω κι ολας. γλυκουλια!!

8. σερβια
ωω τι ομορφος τιτλος. και η φωνη της. πωωω σε ταξιδευει. αχ και οι στιχοι. ειναι τοσο προσωπικο!

9. νορβηγια
χμ ενδιαφερον. μελο λιγακι ισως αλλα καλο. και ειναι και γλυκουλης αυτος με ομορφη φωνουλα. τον συγχωρω και ελπιζω να μην ειναι ολο ετσι μπαλαντα. και η κοπελλλιιιτσα καλη ειναι. *αμαλλλια* και οι φωνες τους δενουν/ταιριαζουν πολυ ωραια. η ευχη μου εισακουστηκε. το σωσανε.

10. σουηδια
μ αρεσει ο τιτλος. ομορφη μελωδια. εχει ωραια χροια η φωνη του. και τα σκηνικα ειναι πολυ ωραια. καταπληκτικα. πωω ενταξει καταλαβαινω γιατι βγηκε πρωτο. δικαιως. αχ cutie ♥

11. κυπρος μας!!
χαιρομαι που περασε γιατι δεν το ξερα.
τι ασπρομαυρια ειναι αυτη; βιντατζ-αρουμε καραγιαννη; πολυ καλο. παρα πολυ καλα. να σε πηρες χρωμα. ομορφουλης εισαι και συ ρε.
παντως μεχρι και σημερα το αγαπημενο μου τραγουδι της κυπρου απο eurovision ειναι το life looks better in spring απο john lilygreen & the islanders.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

12. αυστραλια.
αχ εδειξαν το οπερα χαους ♥
καλεεε δεν ειναι κακος. βασικα ειναι πολυ καλο. εντυπωσιαστηκα.

13. βελγιο
ενταξει δεν με τρελαινει. δεν ειναι ασχημο ή κακογουστο ή φαλτσο ή ή. απλα εμενα δεν με τρελαινει.

14. αυστρια
ομορφη μπαλαντα αλλα το νιωθω οτι δεν θα βγει τιποτα

15. ελλαδα
α καλε οι δικοι μας!!
και αυτο το ιδιο. δεν ειναι κακο. απλα δεν το βλεπω να βγαινει τιποτα. και το φορεμα της δεν γραφει καθολου ωραια -.- ουτε καν της καθεται σωστα.

16. μοντενεγκρο
αντιο ε; αντε γεια. και να μην μας ξεχασεις.
παραλιγο να το προχωρησω για να μην κοιμηθω.

17. γερμανια
ε δεν λεει και κατι το ιδιαιτερο το τραγουδι

18. πολωνια
στην αρχη νομιζα οτι ηθελε sympathy vote αλλα τελικα αποδειχτηκε οτι εχει φωναρα.

19. Λετονια
ομορφη κοπελα και φορεμα. πολυ τσιριχτη μου φαινεται ομως η φωνη της. πολυ λεπτη.

20. ρουμανια
εεεε
ομορφη μελωδια σχετικα. μονο που δεν καταλαβαινω τι λεει. 2-3 στιχους επιασα μονο. you'll be the reason to start over again? τα υπολοιπα είτε ειναι αγγλικα και δεν τον καταλαβαινω ειτε ειναι ρουμανικα και εχω καλο λογο που δεν καταλαβαινω.

21. ισπανια
απο τον τιτλο ακουγεται καλο. αχ κοκκινοσκουφιτσα!! τι ομορφη γλωσσα; αααααα αυτο το τραγουδι νομιζω το χα ακουσει καπου πριν απο σημερα! ειναι διασημο; θα βγει στις πρωτες θεσεις; το ελπιζω; ελα μωρη γιατι εγινες ελληνιδα θεα απο κοκκινοσκουφιτσα; κι αυτο το φορεμα ειναι ωραιο αλλα εμενα μ αρεσει η κοκκινοσκουφιτσα. και το gif της αλλαγης το ειδα στο tumblr. πολυ fab.

22. ουγγαρια
ομορφη κοπελλλλιιτσα.
ωραιος τιτλος τραγουδιου. βαρετο τραγουδι. i kinda spaced out.

πολυ σοβαροτητα και μπαλαντα φετος ρε παιδια. τι γινεται; που ειναι τα γελοια γιουροθεαματα να γελασουμε και να διασκεδασουμε λιγο;

23. γεωργια
πολυ badass λουκ. ελπιζω κι αυτο να βγηκε στα πρωτα γιατι ειναι πολυ καλο.

24. αζερμπαϊτζαν
εμ ναι οκ. συμπαθητικουλικο αλλα δεν μου ακουγεται και τιποτα ιδιαιτερο.

25. ρωσσια.
πανεμορφη με υπεροχη φωνη. αχ ανατριχιασα. ωραιοι στιχοι/περιεχομενο. πω ενταξει. 5αδα σιγουρα;

26. αλβανια
καλος τιτλος αλλα δεν εχω και πολλες ελπιδες. εεε κατι λεει, δεν μπορω να πω. ενταξει. αλλα ΚΙ ΑΛΛΗ ΜΠΑΛΑΝΤΑ; γιατι ακουμπας το βυζι μωρη; τουλαχιστον δεν εμεινες σε μπαλαντα.

27. ιταλια
ναι. οκ. no, no, no. did i mention no?

ρε παιδια γιατι ολοι δινουν 12αρια στην ιταλια; τι το ιδιαιτερο ειχε; εμενα δεν μ αρεσε.
συγνωμη ακουσα γιουχαρισματα γιατι την κοπελα απο τη ρωσσια; -.-

αχ τι γλυκουλης ο γκάυ. σηκωνεται και χαιρεταει τους τραγουδιστες των χωρων αν του δωσουν καλους βαθμους. και το βλεπουμε μονο οταν παιρνει 12 και τον δειχνει η καμερα

αυτος που βγηκε να δωσει τους ψηφους της ρωσσιας τον ελεγαν ντιμιτρι. ♥
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eurovision Song Contest - Σελίδα 3 Empty Απ: Eurovision Song Contest

Δημοσίευση από Rosemarie Hathaway Τρι 26 Μάης 2015, 17:05

Σουηδία, Λετονία, Ισπανία, Αζερμπαιτζάν inlove
Rosemarie Hathaway
Rosemarie Hathaway
Moderator
Moderator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 8732
Ταύρος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2010
Τόπος : Στον κόσμο των ονείρων....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eurovision Song Contest - Σελίδα 3 Empty Απ: Eurovision Song Contest

Δημοσίευση από Nemesis of Love Τετ 27 Μάης 2015, 01:17

εγω ηθελα

1. σουηδια (ηξερε οτι ειχε νικησει)
- ισπανια
- ρωσία
- σερβια
5. αυστραλια (ηξερα οτι βγηκε 5ο οταν ειδα eurovision)

και μετα ηθελα και αρμενια στην δεκαδα.
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eurovision Song Contest - Σελίδα 3 Empty Απ: Eurovision Song Contest

Δημοσίευση από Nemesis of Love Κυρ 15 Μάης 2016, 07:05

Βελγιο. Μιεεεχ. Καλουλι ειναι αλλα νταααξει.
σημειωση: οταν τα ξαναπερνουσαν κατα την διαρκεια της ψηφοφοριας, εχοντας ακουσει ολα τα τραγουδια το βελγιο μου ακουγοταν καλυτερα απο οτι στην αρχη.

Τσεχια. Ωραια κοπελα, ωραια φωνη. Αλλα το τραγουδι δεν εχει αυτο το "κατι" για να ξεχωρισει.

Ολλανδια. Τον ειδα νομιζω στο ταμπλρ. Λογικο. Δειτε φατσουλα!! Αλλα το τραγουδι δεν ειναι ενα που ξανακους. ΜΙΣΟ ΛΕΠΤΟ. νομιζω θυμηθηκα που τον ειχα δει στο ταμπλρ. Νομιζω ελεγαν οτι μοιαζει με τον Τσακ Μπας!! ενταξει, μεχρι το τελος αρχισε να μ αρεσει περισσοτερο. αλλα και παλι δεν θα το ψηφιζα.

Αζερμπαιτζαν. τιποτα το ιδιαιτερο εδω... βασικα, τι παιζει με τις στολες των χορευτων;

Ουγγαρια. αυτο κερδισε; εντααααξει. καλο ειναι. αλλα οχι και νικητηριο!! Και αυτος ωραιος ειναι, δεν μπορω να πω αλλα το ντυσιμο καθολου δεν μ αρε. Αυτος απο πισω που βαραει το τετοιο οντως κανει μουσικη ή απλα υπαρχει για να εκπροσωπισει καποιο μερος της κουλτουρας της χωρας;  ::p

ΚΑΛΕ. ΤΙ ΓΛΥΚΟΥΛΙ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ. Εχω να πω οτι προσπαθω να μην παρακολουθω το οπτικο μερος συνεχεια. Και την ακουσα και το γυρισα να δω. ΑΧ ΝΑΙ. ξερω οτι δεν κερδιζει αλλα ελπιζω να βγει τουλαχιστον στην 10αδα.

Ισραηλ. Ωραια μουσικη. Πανεμορφη μουσικη. Η φωνη αυτουνου ντεν μ αρεσει. :giveup: Μου φαινεται οτι δεν το λεει με παθος. Κατι λειπει απο την φωνη του τελος παντων. Στο ρεφρεν το εσωσε καπως. Οκκ. Το δεχομαι, καλουλι ειναι.

Βουλγαρια. ΦΑΚ ΓΙΕΣ. δατς γουατ ι'μ τολκινγκ αμπαουτ!! επιτελους, eurovision <3 δειχνει φακιν μπαντας, το τραγουδι γκαμαει -πιστευω- και ειναι και γιουροβιζιονικο. 10αδα τουλαχιστον ελπιζω.

Τι κιουτι που ειναι ο Σουηδος;! Βεβαια το τραγουδι καμια σχεση με το περσινο του Μανς <3.
Καλουλι αλλα μετριο. Δεν ξεχωριζει οπως της Βουλγαριας ας πουμε που προηγηθηκε.

Γερμανια. Γλυκουλικο ειναι. Μ αρεσει και η μελωδια και η φωνη της. Και οι στιχοι ειναι καλοι. Εχει ντυθει Λολιτα και καλα;

Γαλλια. Φακ. Ανατριχιασα. Ωραιο ειναι. ο.Ο Και γιουροβιζιονικο και απ ολα! Ελπιζω να βγαινει 10αδα.  ::p

Τι ντυθηκε η Πολωνια; -.- δεν ειναι ιδιαιτερα κακο το τραγουδι. αλλα δεν κερδιζει με τιποτα.

ΑΧ Η ΛΟΡΙΝ  inlove το αγαπω το euphoria.  heart

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ τι γλυκοοοο για αυστραλια πρωτο πλανο εδειξαν το sea life!!
Πω πω πω ενταξει. ειναι ωραιο. αχ θα μου μεινει νομιζω, θα το βαζω να το ακουω. Μια απορια την εχω. Πως κατεβηκε απο το κουτι;

Κυπρος και ο ενας φοραει μπλουζα "say... halloumi" λελ.  laughing
Οντως τελικα ειναι δυνατο τραγουδι.

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΙΩΘΕΙ ΣΑΝ ΓΙΟΥΡΟΒΙΖΙΟΝ.  egyptio  egyptio  yeah

Γιατι στην παρουσιαση της Σερβιας αυτη εγραφε αραβικα στον πινακα; Ή λαθος κανω; Αναποδα δεν εγραφε; Το τραγουδι ακουγεται αλλα δεν με τρελαινει κι ολας. δεν εχει κατι που να το κανει ιδιαιτερο. κατι που να σε κανει να θες να το ξανακουσεις τελος παντων.

Λιθουανια. μιεχ ξενερωτη η φωνη του. και το ντυσιμο. και το μαλλι.

Κροατια. Ω ΝΑΙ. γιουροβιζιον!! αλλα δεν θα βγει τιποτα.  ::p  

Ο Σεργκευ ειναι γουτσου γουτσου. Τον ειδα και στο ταμπλρ με τον Ντιμιτρι και ειναι γλυκες <3 Ωραιο τραγουδι και ωραια γραφικα. Πως τον εκαναν αραγε και σκαρφαλωσε εκει; επιπεδη οθονη δεν ειναι;

Ισπανια. Οκ. το φορεμα σκατα. το τραγουδι απο την αλλη ειναι παραδοξως πολυ καλο.

Λετονια. Ρεεεε αυτος ειναι κουκλακι ζωγραφιστο <3 το τραγουδι δεν ειναι και τοσο καλο. αλλα οκ, δεν ειναι και αχρηστο. επιασα τον εαυτο μου να κουνιεται στον ρυθμο του τραγουδιου παντως.

Ουκρανια. Μου επιασε την κουβεντα μια φιλη στο φβ και παραλιγο να μην το σχολιασω. περασε εντελως απαρατηρητο. το πηγα πισω για να το ξαναδω και να σχηματισω αποψη. μιεεεεεχ. αλλα το φορεμα της ηταν ωραιο.

Μαλτα... εεεεε τουλαχιστον ειναι μια βελτιωση απο της ουκρανιας.  ::p  Αρκετα ευχαριστο στο ακουσμα. Το ενα ποδι που εξεχει ετσι εξω δεν μ αρεσει. Και το τραγουδι ελεγε διαρκως τον τιτλο. boooooooring που λεει και ο Σερλοκ.

Γεωργια. Μιεχ. Απο γκρουπακια, της Κυπρου μου αρεσε.

Η Αυστρια ντυθηκε σαν την Αυρορα/Ωραια Κοιμωμενη; Ντααααξει καλο ειναι. 10αδα ισως;

Αγγλια. Εεεεεεεεε thinking

Αρμενια. οκ. νοτ μπαντ. αρκετα κλασσικο γιουροβιζιονικο. τα εβγαλε σχεδον ολα εξω. καλα το παει.  ::p

WAIT. IS THAT. SIR. IAN. MCKELLEN. *πανικ* egyptio  yeah


Με την σειρα που εμφανιστηκαν ξεχωρισα
Ιταλια
Βουλγαρια
Αυστραλια
Κυπρο
Ρωσσια
Ισπανια
Αυστρια
Αρμενια

IS THAT. JUSTIN. TIMBERLAKE. aaaaaaaaAAAA

Αχ φερανε μια απο τις γιαγιαδες. Για την Ρωσσια δεν ειχαν διαγωνιστει αυτες;
Και τον τετοιο. Αχ πως τον λενε. τον in-love-with-a-farytale.
ΟΜΓ ΟΜΓ. τι μιξη ηταν αυτη; και τον τετοιο απο το μινι παγοδρομιο του ντιμα μπιλάν. και τους λορντι. και δεν ξερω και γω τι αλλο. ισως επειδη ο ημιγυμνος Μανς τραβηξε λιγο την προσοχη <3

Δεν μ αρεσει ο νεος τροπος παρουσιασης ψηφων. αυτα.



ΕΝΤΙΤ. ΕΝΤΙΤ. ΜΙΣΟ ΛΕΠΤΑΚΙ. ουκρανια ειναι που κερδισε; οχι ουγγαρια; μα της ουκρανιας ηταν απο τα πιο χαμηλα στην δικη μου κλιμακα aaaaa
το ξανακουσα στο τελος. συνεχιζει να μην μ αρεσει giveup giveup
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eurovision Song Contest - Σελίδα 3 Empty Απ: Eurovision Song Contest

Δημοσίευση από DeathView* Σαβ 18 Ιουν 2016, 14:29

μονο εμενα δεν μου αρεσαν? funny tongue
DeathView*
DeathView*
Moderator
Moderator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 13773
Παρθένος Ηλικία : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2010
Τόπος : I live in my own world with my boy |fa1rytale| |L|

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eurovision Song Contest - Σελίδα 3 Empty Απ: Eurovision Song Contest

Δημοσίευση από Nemesis of Love Κυρ 19 Ιουν 2016, 07:42

κανενα τραγουδι εννοεις; τι εννοεις;
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eurovision Song Contest - Σελίδα 3 Empty Απ: Eurovision Song Contest

Δημοσίευση από DeathView* Κυρ 19 Ιουν 2016, 15:39

ναι. τα τραγουδια ο τροπος που ηταν φετος να ψηφισουν.. ολα γενικα δεν ξερω ειναι οπως παλια. με την εννοια οτι αν οι γειτονες σου δεν σε θελουν δεν θα σε βαλουν καλο βαθμο και τετοια
DeathView*
DeathView*
Moderator
Moderator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 13773
Παρθένος Ηλικία : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2010
Τόπος : I live in my own world with my boy |fa1rytale| |L|

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eurovision Song Contest - Σελίδα 3 Empty Απ: Eurovision Song Contest

Δημοσίευση από Nemesis of Love Δευ 20 Ιουν 2016, 02:28

α ναι ο τροπος ψηφοφοριας ουτε εμενα μου αρεσε καθολου. πρεπει να τον αλλαξουν του χρονου. ας μην τον αλλαξουν εντελως. δεν θελω απαραιτητα να επιστρεψει ο παλιος.

αλλα θα μπορουσαν να εχουν μια κριτικη επιτροπη εκει σε εκεινη την χωρα που γινεται ο διαγωνισμος με δυο ατομα απο καθε χωρα, ειδικα. Δηλαδη μουσικους κλπ. Η καθε χωρα να εβγαζε την δικη της βαθμολογια και οταν ξεκινουσε η ψηφοφορια, να εμπαιναν αυτοματα οι βαθμοι ολων των επιτροπων σε καθε χωρα. Αυτο θα επαιρνε μερικα λεπτα μονο. Αντε να επαιρνε κανα 5λεπτο αν ηθελαν να το κανουν πιο αναλυτικα.

Και μετα να εβγαινε καποιος απο καθε χωρα που θα ανακοινωνε τους βαθμους που αναλογουν σε καθε αλλη διαγωνιζομενη χωρα (απο το televoting της χωρας αυτης).

Γιατι φετος φαγαμε 500 ωρες με τους βαθμους των κριτων και μετα οι βαθμοι του televoting δεν ξεραμε απο που ερχοντουσαν. Οποτε πως μπορουμε να ξερουμε οτι δεν ηταν φτιαχτα;

Που ειλικρινα νομιζω οτι ηταν πολυ πιθανο να ηταν φτιαχτα. Το τραγουδι που κερδισε δεν ηταν καθολου καλο και παρα το νοημα του, θα ηταν ενα τραγουδι που αν ψηφιζοταν απο καπου θα ηταν απο τους κουλτουριαριδες υποτιθεται κριτες και οχι απο το κοινο.
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eurovision Song Contest - Σελίδα 3 Empty Απ: Eurovision Song Contest

Δημοσίευση από DeathView* Δευ 20 Ιουν 2016, 23:14

συμφωνω απολυτα μαζι σου μαρινα. ετσι πρεπει να γινει.
DeathView*
DeathView*
Moderator
Moderator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 13773
Παρθένος Ηλικία : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2010
Τόπος : I live in my own world with my boy |fa1rytale| |L|

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης