Fandom World
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translation-Language
English French German Spain Italian DutchRussian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

Πρόσφατα Θέματα
» Elite
Είδηση-βόμβα στο Hollywood!!!  EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:21 από DeathView*

»  Gotham
Είδηση-βόμβα στο Hollywood!!!  EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:17 από DeathView*

» New Girl
Είδηση-βόμβα στο Hollywood!!!  EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:16 από DeathView*

» Suits
Είδηση-βόμβα στο Hollywood!!!  EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:16 από DeathView*

» La casa de papel
Είδηση-βόμβα στο Hollywood!!!  EmptyΤετ 13 Ιαν 2021, 22:49 από DeathView*

» THE ROOKIE
Είδηση-βόμβα στο Hollywood!!!  EmptyΤετ 13 Ιαν 2021, 22:42 από DeathView*

» …ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (GIA PANTA) (2020)
Είδηση-βόμβα στο Hollywood!!!  EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:51 από DeathView*

» The Magicians
Είδηση-βόμβα στο Hollywood!!!  EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:43 από DeathView*

» ShadowHunters
Είδηση-βόμβα στο Hollywood!!!  EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:42 από DeathView*

» BODYGUARD
Είδηση-βόμβα στο Hollywood!!!  EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:39 από DeathView*

Εικονοθήκη


Είδηση-βόμβα στο Hollywood!!!  Empty
Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 545, στις Πεμ 01 Ιαν 2015, 15:59
Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Είδηση-βόμβα στο Hollywood!!!  418afec4-819c-4713-9a94-595f02c65c61_zpsf167a6cb



Είδηση-βόμβα στο Hollywood!!!

Πήγαινε κάτω

26072012

Δημοσίευση 

Είδηση-βόμβα στο Hollywood!!!  Empty Είδηση-βόμβα στο Hollywood!!!




Είδηση-βόμβα στο Hollywood!!!  Usweekly

Τις τελευταίες ώρες κυκλοφορεί στο διαδίκτυο μία είδηση που από πολλούς θεωρείται αμφιλεγόμενη. Μετά από τα δημοσιεύματα που ήθελαν τον Ρομπ να παντρεύεται την Κρίστεν, δημοσιεύτηκε μία είδηση δηλώνοντας ότι η Κρίστεν απατάει τον Ρομπ. Να και το άρθρο...

Κλαίνε οι βρυκόλακες; Κι όμως κλαίνε! Συντετριμμένος απέμεινε ο πιο διάσημος
βρυκόλακας, ο Robert Pattinson, όταν κυκλοφόρησαν φωτογραφίες της αγαπημένης του Kristen Stewart σε τρυφερά ενσταντανέ με τον σκηνοθέτη της ταινίας "Η Χιονάτη και ο Κυνηγός", Rupert Sanders.

Το σοκαριστικό δεν είναι ότι μόνο τον απάτησε αν και εκείνος σκόπευε να της κάνει και πρόταση γάμου, αλλά το γεγονός ότι "η πέτρα του σκανδάλου" ο Βρετανός σκηνοθέτης είναι ήδη παντρεμένος, πατέρας δύο παιδιών κι έχει τα διπλά της χρόνια! Πριν από λίγο καιρό ο Robert Pattinson αναφερόταν στο ενδεχόμενο γάμου με την καλή του λέγοντας: "Ένα περιοδικό δημοσίευσε φωτογραφίες λέγοντας ότι παντρεύομαι. Ακόμη και η μητέρα μου με πήρε και με ρώτησε αν είναι αλήθειά. Δεν είναι. Τουλάχιστον όχι ακόμη. Όμως είναι αλήθεια ότι η Kristen έχει κάνει κάτι μέσα μου που καμία άλλη δεν το έχει καταφέρει!".

Μάλλον η Kristen αποδεικνύεται πιο σκληρή και δεν έδωσε και μεγάλη σημασία στη συναισθηματική εκδήλωση του αγαπημένου της, καθώς μόλις την περασμένη Τρίτη εθεάθη στην αγκαλιά του παντρεμένου σκηνοθέτη, ενώ το αμερικανικό Us Weekly ισχυρίζεται ότι έχει και φωτογραφικά ντοκουμέντα.

Πηγή ανέφερε στο αμερικανικό περιοδικό ότι η Kristen με τον Rupert – που είναι παντρεμένος με το μοντέλο της Vogue Liberty Ross – εθεάθησαν να απολαμβάνουν ρομαντικό ραντεβού και μάλιστα δεν χόρταιναν ο ένας τον άλλο. Φίλος της ηθοποιού τόνισε στο People.com: «Η Kristen είναι απολύτως συντετριμμένη.
Ήταν ένα λάθος κα έλλειψη καλής κρίσης. Δεν έχει σχέση με τον Rupert. Ήταν απλώς μία περαστική στιγμή που δεν έπρεπε να συμβεί ποτέ. Δεν ήθελε να πληγώσει κανέναν. Είναι καλό παιδί που απλώς έκανε κακή επιλογή!».

Επίσης, η σύζυγος του σκηνοθέτη ανήρτησε ένα αινιγματικό σχόλιο στο twitter της που είχε διατυπώσει στο παρελθόν η Marilyn Monroe: Μερικές φορές τα καλά πράγματα καταρρέουν ώστε καλύτερα πράγματα να συμβούν». Αργότερα ανήρτησε λόγια της Maya Angelou: «Αν νιώσεις στην καρδιά σου ενδιαφέρον για κάποιον άλλο, έχεις προχωρήσει».

Για να δούμε λοιπόν αν αυτή η είδηση είναι αληθινή...
Alice-Bella Cullen
Alice-Bella Cullen
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 5318
Καρκίνος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 30/06/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μοιραστείτε αυτή τη δημοσίευση στο: reddit

Είδηση-βόμβα στο Hollywood!!! :: Σχόλια

Isabella Marie Swan

Δημοσίευση Παρ 27 Ιουλ 2012, 18:47 από Isabella Marie Swan

Ναι είναι αληθινή μάλλον... Βγήκε η Κρίστεν και ζήτησε συγγνώμη δημοσίως από τον Ρόμπερτ. Να εδώ είναι το άρθρο:

http://www.queen.gr/CELEBRITY-SPOTTING/JUICY-NEWS/item/56007-kristen-stewart-paradehtike-dimosia-tin-apistia-kai-zita-sygnomi

Αλλά επειδή είναι γραπτώς -μπορεί να γράφουν 'ότι θέλουν- και δεν υπάρχει κάποιο βίντεο δεν είμαι σίγουρη για τίποτα!...

Πάντως δεν το περίμενα από την Κρίστεν έπεσα από τα σύννεφα μόλις το διάβασα...

Δεν νομίζω να είναι και πολύ αλήθεια αλλά αν είναι, ισχύει το παραπάνω μου σχόλιο...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Pretty Little Liar

Δημοσίευση Τρι 11 Δεκ 2012, 17:53 από Pretty Little Liar

δες αυτο και θα καταλαβεις ποτε μην λες ποτε δεν ειναι ετσι τα πραγματα ποτε δεν το πιστεψα....

https://www.youtube.com/watch?v=9N3Od6j-d3A

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης