Fandom World
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translation-Language
English French German Spain Italian DutchRussian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

Πρόσφατα Θέματα
» Elite
Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας??? EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:21 από DeathView*

»  Gotham
Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας??? EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:17 από DeathView*

» New Girl
Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας??? EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:16 από DeathView*

» Suits
Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας??? EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:16 από DeathView*

» La casa de papel
Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας??? EmptyΤετ 13 Ιαν 2021, 22:49 από DeathView*

» THE ROOKIE
Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας??? EmptyΤετ 13 Ιαν 2021, 22:42 από DeathView*

» …ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (GIA PANTA) (2020)
Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας??? EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:51 από DeathView*

» The Magicians
Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας??? EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:43 από DeathView*

» ShadowHunters
Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας??? EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:42 από DeathView*

» BODYGUARD
Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας??? EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:39 από DeathView*

Εικονοθήκη


Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας??? Empty
Παρόντες χρήστες
26 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 26 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 545, στις Πεμ 01 Ιαν 2015, 15:59
Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας??? 418afec4-819c-4713-9a94-595f02c65c61_zpsf167a6cb



Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας???

+3
mariettoula
Chihiro
Victoria
7 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας??? Empty Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας???

Δημοσίευση από Victoria Σαβ 21 Απρ 2012, 16:39

προσωπικα δεν ειμαι σιγουρη πλεον αν υπαρχει αληθινη φιλια σημερα. δε ξερω ομως αν το πιστευουν κι αλλοι ή αν ειμαι η μονη που το πιστευει αυτο.

γι' αυτο λοιπον εφτιαξα αυτο το τοπικ για οποια θελει να πει την αποψη της για το θεμα.. : :) :
Victoria
Victoria
Devoted Fan
Devoted Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 604
Τοξότης Ηλικία : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 20/05/2011
Τόπος : Βουλα (Αθηνα)

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000587359142

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας??? Empty Απ: Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας???

Δημοσίευση από Chihiro Σαβ 21 Απρ 2012, 20:13

Συμφωνώ μαζί σου. Και να υπάρχει είναι πολύ δύσκολο να βρεθεί έτσι όπως κατάντησε ο κόσμος. Πλέον έχουν μετονομάσει τη φιλία σε συμφέρον... Όλοι κοιτούν το συμφέρον τους και τίποτα παραπάνω. Λίγα είναι τα άτομα που νοιάζονται πραγματικά για τον άλλον και όποιος βρει έστω ένα από αυτά είναι πολύ τυχερός!
Chihiro
Chihiro
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 4242
Ζυγός Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011
Τόπος : Ρόδος

http://darklittlekitty.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας??? Empty Απ: Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας???

Δημοσίευση από mariettoula Σαβ 21 Απρ 2012, 21:19

georgia_15 έγραψε:Συμφωνώ μαζί σου. Και να υπάρχει είναι πολύ δύσκολο να βρεθεί έτσι όπως κατάντησε ο κόσμος. Πλέον έχουν μετονομάσει τη φιλία σε συμφέρον... Όλοι κοιτούν το συμφέρον τους και τίποτα παραπάνω. Λίγα είναι τα άτομα που νοιάζονται πραγματικά για τον άλλον και όποιος βρει έστω ένα από αυτά είναι πολύ τυχερός!

συμφωνώ απόλυτα ... φιλία στις μέρες μας δεν υπάρχει ..όλα γίνονται μόνο για το συμφέρον ... : :=/: :...
mariettoula
mariettoula
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 7622
Σκορπιός Ηλικία : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2012
Τόπος : Ρόδος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας??? Empty Απ: Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας???

Δημοσίευση από Chihiro Σαβ 21 Απρ 2012, 23:19

Δυστυχώς έτσι είναι :/
Chihiro
Chihiro
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 4242
Ζυγός Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011
Τόπος : Ρόδος

http://darklittlekitty.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας??? Empty Απ: Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας???

Δημοσίευση από elena98 Κυρ 22 Απρ 2012, 13:31

Κορίτσια φιλία υπάρχει μόνο που κρατάει μόνο μέχρι τα 10 μας χρόνια!!! Μετά πολλά πράγματα αλλάζουν και είναι σπάνιο φαινόμενο να βρεις έναν πραγματικό φίλο !!! :+)):
elena98
elena98
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 2850
Κριός Ηλικία : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012
Τόπος : Το πρώτο αστέρι δεξιά το δεύτερο αριστερά και μετά όλο ευθεία

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας??? Empty Απ: Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας???

Δημοσίευση από Rosemarie Hathaway Κυρ 22 Απρ 2012, 13:53

Πιστεύω πως υπάρχει...Αλλά είναι πολύ δύσκολο να την βρεις και να την κερδίσεις..
Εγώ δεν ξέρω αν έχω βρει ακόμα την αληθινή φιλία...Αλλά το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να ελπίζουμε...
Rosemarie Hathaway
Rosemarie Hathaway
Moderator
Moderator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 8732
Ταύρος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2010
Τόπος : Στον κόσμο των ονείρων....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας??? Empty Απ: Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας???

Δημοσίευση από Chihiro Κυρ 22 Απρ 2012, 14:15

Tina Cullen έγραψε:Πιστεύω πως υπάρχει...Αλλά είναι πολύ δύσκολο να την βρεις και να την κερδίσεις..
Εγώ δεν ξέρω αν έχω βρει ακόμα την αληθινή φιλία...Αλλά το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να ελπίζουμε...
Και εγώ θέλω να πιστεύω πως την βρήκα στις δύο κολλητές μου, αλλά με αυτά που έχουν δει τα μάτια μου τον τελευταίο καιρό είμαι πολύ επιφυλακτική.
Chihiro
Chihiro
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 4242
Ζυγός Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011
Τόπος : Ρόδος

http://darklittlekitty.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας??? Empty Απ: Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας???

Δημοσίευση από Chihiro Κυρ 22 Απρ 2012, 20:20

Sorry για το double-post αλλά ήθελα να προσθέσω κάτι. i m sorry
Προσωπικά πιστεύω πως περισσότερο θα με βοηθήσουν και θα με στηρίξουν οι φίλες και φίλοι που δημιούργησα εδώ παρά, άλλες "φίλες" που τις βλέπω και κάθε μέρα. Οπότε θα ήθελα να κάνω μία διόρθωση στο ποστ μου και να πω πως μπορεί να δημιουργηθεί μία αληθινά φιλία έστω και μέσα από κάποιο ιστοτόπο σαν και αυτό, γιατί εδώ δεν παίζονται τα συμφέροντα! Απλά μοιραζόμαστε αντιλήψεις, ιδέες και δίνουμε συμβουλές σε άτομα που τις χρειάζονται. Για να μην αναφέρω ότι σχεδόν όλοι- για να μην πω όλοι- περνάμε περισσότερη ώρα εδώ, μαζί με αυτά τα άτομα, παρά με τους φίλους μας από το σχολείο ή από οπουδήποτε αλλού.
Α και κάτι άλλο...
Σας ευχαριστώ όλους που σε οποιοδήποτε πρόβλημα μου είσασταν εκεί για να με βοηθήσετε!!! love u all! ckeekiss :grouphug: :hug:
Chihiro
Chihiro
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 4242
Ζυγός Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011
Τόπος : Ρόδος

http://darklittlekitty.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας??? Empty Απ: Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας???

Δημοσίευση από mariettoula Κυρ 22 Απρ 2012, 20:45

georgia_15 έγραψε:Sorry για το double-post αλλά ήθελα να προσθέσω κάτι. i m sorry
Προσωπικά πιστεύω πως περισσότερο θα με βοηθήσουν και θα με στηρίξουν οι φίλες και φίλοι που δημιούργησα εδώ παρά, άλλες "φίλες" που τις βλέπω και κάθε μέρα. Οπότε θα ήθελα να κάνω μία διόρθωση στο ποστ μου και να πω πως μπορεί να δημιουργηθεί μία αληθινά φιλία έστω και μέσα από κάποιο ιστοτόπο σαν και αυτό, γιατί εδώ δεν παίζονται τα συμφέροντα! Απλά μοιραζόμαστε αντιλήψεις, ιδέες και δίνουμε συμβουλές σε άτομα που τις χρειάζονται. Για να μην αναφέρω ότι σχεδόν όλοι- για να μην πω όλοι- περνάμε περισσότερη ώρα εδώ, μαζί με αυτά τα άτομα, παρά με τους φίλους μας από το σχολείο ή από οπουδήποτε αλλού.
Α και κάτι άλλο...
Σας ευχαριστώ όλους που σε οποιοδήποτε πρόβλημα μου είσασταν εκεί για να με βοηθήσετε!!! love u all! ckeekiss :grouphug: :hug:

έχεις δίκαιο ..και εγώ αυτό πιστεύω ..διότι ενώ μπορεί να μην γνωριζόμαστε από κοντά ,σε διάφορους ιστότοπους που έχω γνωρίσει άτομα με έχουν βοηθήσει πολύ περισσότερο από τις φίλες μου από το σχολείο ... διότι όπως είπες εδώ δεν παίζονται τα συμφέροντα .. smile
θα ήθελα και εγώ με την σειρά μου να ευχαριστήσω όλα τα άτομα που ήταν κοντά μου σε οποιοδήποτε πρόβλημά μου ... ckeekiss
mariettoula
mariettoula
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 7622
Σκορπιός Ηλικία : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2012
Τόπος : Ρόδος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας??? Empty Απ: Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας???

Δημοσίευση από Victoria Κυρ 22 Απρ 2012, 22:33

georgia_15 συμφωνω πολυ μαζι σου, ιδικα στο τελευταιο ποστ : :respect: : . οι περισσοτεροι "φιλοι" πιστευω ειναι μονο για συμφερον , ή απλα για να περνανε καλα. αλλα ισως και να υπαρχει αληθινη φιλια και απλα να εχω κανει ολες τις λαθος επιλογες.. 🇭🇲
Victoria
Victoria
Devoted Fan
Devoted Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 604
Τοξότης Ηλικία : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 20/05/2011
Τόπος : Βουλα (Αθηνα)

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000587359142

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας??? Empty Απ: Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας???

Δημοσίευση από maria99cool Δευ 23 Απρ 2012, 15:06

mariettoula έγραψε:
georgia_15 έγραψε:Sorry για το double-post αλλά ήθελα να προσθέσω κάτι. i m sorry
Προσωπικά πιστεύω πως περισσότερο θα με βοηθήσουν και θα με στηρίξουν οι φίλες και φίλοι που δημιούργησα εδώ παρά, άλλες "φίλες" που τις βλέπω και κάθε μέρα. Οπότε θα ήθελα να κάνω μία διόρθωση στο ποστ μου και να πω πως μπορεί να δημιουργηθεί μία αληθινά φιλία έστω και μέσα από κάποιο ιστοτόπο σαν και αυτό, γιατί εδώ δεν παίζονται τα συμφέροντα! Απλά μοιραζόμαστε αντιλήψεις, ιδέες και δίνουμε συμβουλές σε άτομα που τις χρειάζονται. Για να μην αναφέρω ότι σχεδόν όλοι- για να μην πω όλοι- περνάμε περισσότερη ώρα εδώ, μαζί με αυτά τα άτομα, παρά με τους φίλους μας από το σχολείο ή από οπουδήποτε αλλού. :huh: :grouphug:
Σας ευχαριστώ όλους που σε οποιοδήποτε πρόβλημα μου είσασταν εκεί για να με βοηθήσετε!!! love u all! ckeekiss :grouphug: :hug:

έχεις δίκαιο ..και εγώ αυτό πιστεύω ..διότι ενώ μπορεί να μην γνωριζόμαστε από κοντά ,σε διάφορους ιστότοπους που έχω γνωρίσει άτομα με έχουν βοηθήσει πολύ περισσότερο από τις φίλες μου από το σχολείο ... διότι όπως είπες εδώ δεν παίζονται τα συμφέροντα .. smile

θα ήθελα και εγώ με την σειρά μου να ευχαριστήσω όλα τα άτομα που ήταν κοντά μου σε οποιοδήποτε πρόβλημά μου ... ckeekiss

Κοριτσια συμφωνω και εγω μαζι σας με ολα οσα ηπατε και εγω θελω να ευχαριστισω ολα τα κοριτσια που μου σταθικαν απο εδω kiss :hug: κιριος (maiettoula και georgia) kiss ckeekiss
αλλα εγω θα διαφονισω σε κατι ...στο οτι ηπατε πως δεν ηπαρχει αλειθινη φιλια απλα. πρεπει να ψαξεις για να την βρεις μην περιμενετε οτι θα την βριτε αν δεν ψαξετε καλα εγω την βρικα και ειμαι συγουρι για αυτο (για αυτο σας το λεω 💋 ):
maria99cool
maria99cool
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 4850
Ιχθύς Ηλικία : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2012
Τόπος : Under the moonlight lost im my mind lisening to music..!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας??? Empty Απ: Υπαρχει αληθινη φιλια στις μερες μας???

Δημοσίευση από DeathView* Πεμ 07 Ιουν 2012, 15:41

υπάρχει αλλα είναι πολύ δύσκολο να την βρείς.. ευτυχώς έχω φίλες από το γυμνάσιο και είμαστε υπέροχα μαζί <3
DeathView*
DeathView*
Moderator
Moderator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 13773
Παρθένος Ηλικία : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2010
Τόπος : I live in my own world with my boy |fa1rytale| |L|

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης