Fandom World
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translation-Language
English French German Spain Italian DutchRussian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

Πρόσφατα Θέματα
» Elite
Η κολλητή μου συμπεριφέρεται περίεργα... EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:21 από DeathView*

»  Gotham
Η κολλητή μου συμπεριφέρεται περίεργα... EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:17 από DeathView*

» New Girl
Η κολλητή μου συμπεριφέρεται περίεργα... EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:16 από DeathView*

» Suits
Η κολλητή μου συμπεριφέρεται περίεργα... EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:16 από DeathView*

» La casa de papel
Η κολλητή μου συμπεριφέρεται περίεργα... EmptyΤετ 13 Ιαν 2021, 22:49 από DeathView*

» THE ROOKIE
Η κολλητή μου συμπεριφέρεται περίεργα... EmptyΤετ 13 Ιαν 2021, 22:42 από DeathView*

» …ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (GIA PANTA) (2020)
Η κολλητή μου συμπεριφέρεται περίεργα... EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:51 από DeathView*

» The Magicians
Η κολλητή μου συμπεριφέρεται περίεργα... EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:43 από DeathView*

» ShadowHunters
Η κολλητή μου συμπεριφέρεται περίεργα... EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:42 από DeathView*

» BODYGUARD
Η κολλητή μου συμπεριφέρεται περίεργα... EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:39 από DeathView*

Εικονοθήκη


Η κολλητή μου συμπεριφέρεται περίεργα... Empty
Παρόντες χρήστες
35 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 35 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 545, στις Πεμ 01 Ιαν 2015, 15:59
Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Η κολλητή μου συμπεριφέρεται περίεργα... 418afec4-819c-4713-9a94-595f02c65c61_zpsf167a6cb



Η κολλητή μου συμπεριφέρεται περίεργα...

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Η κολλητή μου συμπεριφέρεται περίεργα... Empty Η κολλητή μου συμπεριφέρεται περίεργα...

Δημοσίευση από Maria Colden Σαβ 07 Ιαν 2012, 01:10

Η κολλητή μου η Δ άρχισε και φέρεται περίεργα.Αυτή πριν αρχίσουμε να δενόμαστε έκανε παρέα με μια βρ***.Αυτή η βρ**** λοιπόν ειναι η Ε και κάνει τρομερή παρέα με την Α,το μεγάλο ψώνιο που έχει δοκιμάσει τα πάντα.Με την Ε η Δ πηγαίνουν μαζί σχολείο,επειδή μένουν αρκετά κοντά.Η κολητη μου λοιπόν και εγώ τα περνάγαμε μια χαρά μέχρι που μαι μερά αυτή άρχισε να απομακρύνεται.Δηλαδή έκανε παρέα με την Ε και την Α και τα τσιρακια τους και άφησε εμάς.Στην αρχή το αγνόησα αλλά μετά ζήτησε να αλλαξεί θέση και στην τάξη και πήγε απέναντι μαζί τους.Στο συγκεκριμένο άτομο έχω πει υπερβολικά πολλά μυστηκα μου που δνε πρέπει να καμία των δυνάμεων αν βγουν στη φορα.Είναι αρκετά δύσκολο.Μετά από λίγες μέρες είμασταν μαι χαρά.Μιλούσαμε,είμασταν μαζί στα μαθήματα .όλα καλα.και μετά ξανά στον πάγο.Δνε μπορώ να την καταλάβω κορίτσια.Τη λέτε να κάνω;Σας παρακαλώ βοηθήστε με.
Maria Colden
Maria Colden
Ultimate Fan
Ultimate Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1048
Ζυγός Ηλικία : 94
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2011
Τόπος : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η κολλητή μου συμπεριφέρεται περίεργα... Empty Απ: Η κολλητή μου συμπεριφέρεται περίεργα...

Δημοσίευση από Nemesis of Love Τρι 17 Ιαν 2012, 14:52

Να της μιλήσεις ανοιχτα. Αυτο πιστευω. Πες της "συμβαινει κατι;"
Και οχι με υφακι. Σαν να ανυσυχεις πραγματικα για εκεινη. Γιατι απο οτι βλέπω οντως ανησυχεις
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η κολλητή μου συμπεριφέρεται περίεργα... Empty Απ: Η κολλητή μου συμπεριφέρεται περίεργα...

Δημοσίευση από Maria Colden Τρι 17 Ιαν 2012, 15:38

την ρώτησα και απάντησε κάτι του τύπου''τι εννοείς;''
εε εγώ της εξήγησα την όλη φάση και εκείνη έκανε σαν να μην το είχε καταλάβει και την επόμενη μέρα όλα καλά όλα ωραία...
Maria Colden
Maria Colden
Ultimate Fan
Ultimate Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1048
Ζυγός Ηλικία : 94
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2011
Τόπος : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η κολλητή μου συμπεριφέρεται περίεργα... Empty Απ: Η κολλητή μου συμπεριφέρεται περίεργα...

Δημοσίευση από Nemesis of Love Τρι 17 Ιαν 2012, 15:52

Μήπως κατάλαβε το λάθος της και γι αυτο την επομενη μερα ηταν "ολα καλα και ολα ωραια" αλλά μετά της ξαναμιλησαν οι αλλες και ξαναχάλασε?
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης