Fandom World
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translation-Language
English French German Spain Italian DutchRussian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

Πρόσφατα Θέματα
» Elite
Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:21 από DeathView*

»  Gotham
Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:17 από DeathView*

» New Girl
Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:16 από DeathView*

» Suits
Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:16 από DeathView*

» La casa de papel
Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 EmptyΤετ 13 Ιαν 2021, 22:49 από DeathView*

» THE ROOKIE
Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 EmptyΤετ 13 Ιαν 2021, 22:42 από DeathView*

» …ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (GIA PANTA) (2020)
Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:51 από DeathView*

» The Magicians
Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:43 από DeathView*

» ShadowHunters
Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:42 από DeathView*

» BODYGUARD
Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:39 από DeathView*

Εικονοθήκη


Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 Empty
Παρόντες χρήστες
24 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 24 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 545, στις Πεμ 01 Ιαν 2015, 15:59
Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 418afec4-819c-4713-9a94-595f02c65c61_zpsf167a6cb



Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

+20
Darky
Maria Colden
Celest Volturi
RosalieVamp
Dalia
SpongeBob
Nemesis of Love
ctella
Jimmy Cullen...
κατερινα καλεν
kassi
Arg Winchester
Marzaki Cullen
Alice-Bella Cullen
SaveWaterDrinkBlood
Nantia Hale_Biers
Roza Cullen
Rosemarie Hathaway
ΚonstantinaPd
Tania_Re
24 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από RosalieVamp Τετ 11 Ιαν 2012, 20:15

εγω παλι ειδα οτι πηγα γ μπανιο με την κολλητη μο0 και την μαμα μο0 στην θαλασσα και τσο0π εμφανιστηκε ειναι φιλος μο0 ΛΟΛ
RosalieVamp
RosalieVamp
Ultimate Fan
Ultimate Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1441
Ταύρος Ηλικία : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2011
Τόπος : Argos

http://everythingispossibleifubelieve.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Nemesis of Love Τετ 11 Ιαν 2012, 22:42

Darky έγραψε:Παιδιά, ακούστε κουλό όνειρο:

Ήμουνα λέει στο σχολείο μου και γινόταν γιορτή. Υπήρχαν διάφορα τραπέζια μέσα και καθόταν όποιος ήθελε και έτρωγε. Προϋπόθεση όμως για να κάτσουμε, ήταν να κάτσει μαζί μας και όλη μας η οικογένεια! Πάω λοιπόν να κάτσω και ήρθαν και: α) οι γονείς μου, β) ο αδερφός μου, γ) οι μεγαλύτερες αδερφές μου(να σημειώσω εδώ πως δεν έχω αδερφές!!!), δ) οι κολλητές μου και ε) το αγόρι που μ'αρέσει!!!!

Αυτό τώρα τι σημαίνει????? Μπορεί να το εξηγήσει κανείς?????

Α! Και κάτι άλλο. Είπα στην μαμά μου το μέρος με τις μεγαλύτερες αδελφές μου (η μία με περνούσε 2 χρόνια και η άλλη 3) και μου είπε πως το 3 παίζει. Την ρώτησα τι εννοούσε με αυτό και δεν μου απαντούσε και τότε πετάχτηκε ο μπαμπάς μου και μου είπε θα σου πει άλλη ώρα. Από ότι κατάλαβα, μάλλον η μαμά μου ήταν έγκυος πριν γεννήσει εμένα και το έχασε...

Τέσπα, αν μπορείτε να βγάλετε νόημα από αυτό το πράγμα πείτε τι καταλάβατε. Γιατί εγώ μπερδεύτηκα πολύ... 🇭🇲 :helpme: 🇭🇲

μηπως υποσυνείδητα θες μεγαλύτερες αδερφες? : :=/: :
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Darky Τετ 11 Ιαν 2012, 22:59

Η αλήθεια είναι ότι θέλω, αλλά... Δεν είμαι σίγουρη πως μόνο αυτό ήθελε να μου πει το όνειρο... 🇭🇲
Darky
Darky
Fan
Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 243
Ζυγός Ηλικία : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2012
Τόπος : Εκεί που βρίσκονται τα όνειρά μου...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από maria99cool Παρ 17 Φεβ 2012, 21:01

εγω παλη εχει καιρω που το ηδα οταν ημουν φανατικα τρελαμενει με τον κουβανο William Levy ηταν ενα ονειρο υπεροχο ηδα οτι ηρθε στην Κυπρο ημουν καπου στην Ανορθοση και τον ηδα πιγα κοντα του του ηπα ποσο τον αγαπω και βλεπω τις τιλινουβελες του και καθισαμε και μιλισαμε λιγο μετα εκεινος επρεπε να παει αμεσος στο αεροδρομιο για το μεξικο ξαφνικα τον επρειασε ενας ξαφνικος πονοκεφαλος του ηπα να ερθει σπιτι μου να πει ενα παυσιπονο και μετα να παει στο αεροδρομιο τελικα τον επισα ηρθε και του εβαλα λιγο νερο και του εδοσα το παυσιπονο μετα καταλαβε πως ειχε χαση την πτιση εστι τον εβαλα να ξαπλοση στο δωματιο μου και κιμιθικε μετα ειμουν και εγω κουρασμενει και πιγα ξαπλωσα λιγο διπλα του ξεκουραστικα λιγο του εδωσα ενα φιλι ( στο μαγουλο φυσικα) ηταν σαν να τον αποχερετουσα και πραγματη εκεινη την ωρα ξιπνισα τι να συμενει???
maria99cool
maria99cool
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 4850
Ιχθύς Ηλικία : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2012
Τόπος : Under the moonlight lost im my mind lisening to music..!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Nemesis of Love Παρ 17 Φεβ 2012, 22:25

αλλα και αλλα... δεν εχει καποια συγκεκριμενη συνοχη δηλαδη


εχω δυο-τρεις βδομαδες που ειδα ενα πολυ περιεργο ονειρο.

ξυπνησα και ημουν ετοιμη να βαλω τα κλαματα. ειδα οτι με πηρα τηλεφωνο μια φιλη μου και μου ειπε οτι πεθανε η μαμα της και εκλαιγε και μετα ειδα οτι πηγα στο χωριο της και καθοταν με τον υποδιευθυντη του σχολειου (που οντως ειναι συγχωριανος της) και μου ειπε οτι ειναι θειος της (αδερφος της μαμας που υποτιθεται πεθανε). Αυτα. Και μετα ξυπνησα.

Ρωτησα στο σχολειο και μου ειπαν οτι μπορει να ειναι τυχη και συμβολιζει για μενα ενα καινουριο ξεκινημα και για την μαμα της φιλης μου μεκροζωια. Εσεις ξερετε τιποτα παραπανω;
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από mariettoula Παρ 17 Φεβ 2012, 23:20

Μαρίνα μου δεν έχω ιδέα ...

εγώ κορίτσια τις περισσότερες φορές βλέπω όνειρα τα οποία μόλις ξυπνήσω τα έχω ξεχάσει...ελάχιστες είναι οι φορές που τα θυμάμαι ...πάντως από όσο θυμάμαι βλέπω χαρούμενα όνειρα αν και υπάρχουν ορισμένες φορές που βλέπω πράγματα που δεν θα ήθελα σε καμία περίπτωση ...
mariettoula
mariettoula
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 7622
Σκορπιός Ηλικία : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2012
Τόπος : Ρόδος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Marzaki Cullen Σαβ 18 Φεβ 2012, 16:47

Πριν καμποσο καιρο ειχα δει εμενα και μια φιλη μου να μεταφερομαστε σε αλλους κοσμους και αλλες εποχες. Σε ενα απο αυτα τα ταξιδια, ενα ατομο μου εδωσε εμενα προσοπικα ενα ρολοι σαν αυτα τα παλια.
Σπόιλερ:

Εχτες ειδα κατι παρομοιο. Εγω και η φιλη μου παλι αλλα επισκευτηκαμε πολλους "κοσμους" και καθε φορα που φευγαμε μου εδιναν εμενα(οχι στην φιλη μου) απο ενα "δωρο" κατι απο εκεινη την εποχη νομιζω. Και στον ονειρο μου νομιζα οτι ονειρευομουν και οτι οταν ξυπνησω ολα θα εξαφανιστουν. Παμε σε ενα σπιτι και κοιμομαστε με την φιλη μου και οταν ξυνησαμε ηταν εκει τα πραγματα. Το πρωι ηταν ολα τα πραγματα εκει. Πηγαμε βολτα και ανακαλυψα οτι το ρολοι (απο το προηγουμενο ονειρο) ελειπε. και δεν μπορουσα να το βρω πουθενα. Ξυπνησα πριν προλαβω να το βρω..

Σε εσας εχει τυχει να βλεπετε ονειρα σε "συνεχεια"?
Marzaki Cullen
Marzaki Cullen
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 2076
Κριός Ηλικία : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Τόπος : ΚεrατciΝi Cιτy

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από mariettoula Σαβ 18 Φεβ 2012, 17:45

Marzaki Cullen έγραψε:

Σε εσας εχει τυχει να βλεπετε ονειρα σε "συνεχεια"?

εμένα προσωπικά μου έχει συμβεί μερικές φορές να βλέπω ένα όνειρο με συγκεκριμένα άτομα και να ξαναβλέπω τα ίδια άτομα σε άλλες συνθήκες ... αλλά να βλέπω την συνέχεια ενός ονείρου ...δεν μου έχει συμβεί ...
mariettoula
mariettoula
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 7622
Σκορπιός Ηλικία : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2012
Τόπος : Ρόδος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από RosalieVamp Σαβ 18 Φεβ 2012, 18:52

και εμενα μο0 εχει τυχει ν δω ονειρο με συνεχεια αλλα τπτ σπο0δαιο μαρζακι τι ενο0σες κοσμο0ς??
RosalieVamp
RosalieVamp
Ultimate Fan
Ultimate Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1441
Ταύρος Ηλικία : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2011
Τόπος : Argos

http://everythingispossibleifubelieve.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από mariettoula Κυρ 03 Ιουν 2012, 21:26

κορίτσια τώρα τελευταία δεν ξέρω τι έχω πάθει αλλά βλέπω συνεχώς όνειρα στα οποία πάω ταξίδι ...συγκεκριμένα χτες είδα πως θα πήγαινα και καλά ταξίδι με την ξαδέρφη μου και τους γονείς της και με μία συμμαθήτρια μου (την διπλανή μου) θα πηγαίναμε στην Ιταλία και είχαμε πάει στο αεροδρόμιο και επειδή ήταν νωρίς πήγαμε πρώτα κάπου για να φάμε και μετά πήγαμε και εγώ επειδή νόμιζα πως ξέχασα κάτι άνοιξα την βαλίτσα μου για να βρω μία ζακέτα μου και την βρήκα και μετά ξύπνησα ...
σήμερα είδα πως θα πήγαινα ταξίδι με την τάξη μου σε κάποιο νησί (δεν θυμάμαι ακριβώς ) και είχα πάει με μία από τις καλύτερες μου φίλες να κάνουμε μια βόλτα πριν φύγουμε και έτσι όπως καθόμασταν ακούσαμε το λεωφορείο να έρχεται ..εκείνη έτρεξε για να το προλάβει και εγώ πήγα σπίτι μου και της είπα να πει στο οδηγό να περιμένει μέχρι να πάω και εγώ γιατί ήθελα να πάρω την βαλίτσα μου ...και μετά ξύπνησα ...μήπως ξέρετε τι σημαίνουν ?
mariettoula
mariettoula
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 7622
Σκορπιός Ηλικία : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2012
Τόπος : Ρόδος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Rosemarie Hathaway Δευ 04 Ιουν 2012, 21:12

Αν ονειρευτείτε ότι πραγματοποιείτε κάποιο ταξίδι, είναι προμήνυμα ότι θα λάβετε κληρονομιά από κει που δεν το περιμένατε.

...λέει ο ονειροκρίτης. ::p
Rosemarie Hathaway
Rosemarie Hathaway
Moderator
Moderator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 8732
Ταύρος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2010
Τόπος : Στον κόσμο των ονείρων....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από mariettoula Δευ 04 Ιουν 2012, 21:38

ναι ε ??? ΛΟΛ τώρα αυτό καλό είναι ??
mariettoula
mariettoula
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 7622
Σκορπιός Ηλικία : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2012
Τόπος : Ρόδος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από RosalieVamp Τρι 05 Ιουν 2012, 10:40

κοιτα στις μερες μας η κληρονομια ειναι τρελη τυχη ΛΟΛ
RosalieVamp
RosalieVamp
Ultimate Fan
Ultimate Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1441
Ταύρος Ηλικία : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2011
Τόπος : Argos

http://everythingispossibleifubelieve.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από maria99cool Τρι 05 Ιουν 2012, 13:25

Tina Cullen έγραψε:Αν ονειρευτείτε ότι πραγματοποιείτε κάποιο ταξίδι, είναι προμήνυμα ότι θα λάβετε κληρονομιά από κει που δεν το περιμένατε.

...λέει ο ονειροκρίτης. ::p
Μπα δεν νωμιζω..... : :=/: :
maria99cool
maria99cool
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 4850
Ιχθύς Ηλικία : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2012
Τόπος : Under the moonlight lost im my mind lisening to music..!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Rosemarie Hathaway Τρι 05 Ιουν 2012, 13:26

Καλά ούτε εγώ πιστεύω στους ονειροκρίτες αλλά μ'αρέσει να διαβάζω τι λένε... ΛΟΛ
Rosemarie Hathaway
Rosemarie Hathaway
Moderator
Moderator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 8732
Ταύρος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2010
Τόπος : Στον κόσμο των ονείρων....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από maria99cool Τρι 05 Ιουν 2012, 13:32

Ναι και εγω... ΛΟΛ
maria99cool
maria99cool
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 4850
Ιχθύς Ηλικία : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2012
Τόπος : Under the moonlight lost im my mind lisening to music..!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Nantia Hale_Biers Τρι 05 Ιουν 2012, 20:11

εγω παλι ειδα χτες οτι ημουν σε εκκλησια και αντι να ειναι κοσμος στα στασιδια ηταν Αγιοι με φωτοστεφανα
μου λεει η μανα μου εσυ με τισες ωρες που κοιμασε μεχρι και τον Θεο τον ιδιο θα δεις! lol
Nantia Hale_Biers
Nantia Hale_Biers
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 9307
Ζυγός Ηλικία : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2010
Τόπος : L.A.

http://www.greek-parea.net/ http://candicemorgan-accola.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από elena98 Τρι 05 Ιουν 2012, 21:13

Όταν βλέπεις αγίους να ξέρεις ότι θέλουν να σε προστατέψουν!!! Ο παππούς μου δύο φορές είδε την Αγία Παρασκευή και του είπε να μην πάει στην δουλειά και τις δύο φορές γλίτωσε από βέβαιο θάνατο!!!!
elena98
elena98
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 2850
Κριός Ηλικία : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012
Τόπος : Το πρώτο αστέρι δεξιά το δεύτερο αριστερά και μετά όλο ευθεία

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Nantia Hale_Biers Τρι 05 Ιουν 2012, 23:36

μακαρι
με τρομαξε το ονειρο
ηταν ακριβως οπως τους βλεπουμε στις εικονες μονο που ηταν σκυμενοι και προσευχοταν
να δουμε τι θα γινει
Nantia Hale_Biers
Nantia Hale_Biers
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 9307
Ζυγός Ηλικία : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2010
Τόπος : L.A.

http://www.greek-parea.net/ http://candicemorgan-accola.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Rosemarie Hathaway Παρ 08 Ιουν 2012, 17:03

Εγώ τον τελευταίο καιρό δεν μπορώ να θυμηθώ με τίποτα τα όνειρά μου.. : :=/: : very mad
Rosemarie Hathaway
Rosemarie Hathaway
Moderator
Moderator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 8732
Ταύρος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2010
Τόπος : Στον κόσμο των ονείρων....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από mariettoula Παρ 08 Ιουν 2012, 19:05

εγώ πάλι θυμάμαι τα όνειρα μου αν ξυπνήσω από μόνη μου αν ξυπνήσει κάποιος αλλιώς δεν θυμάμαι τίποτα ...
mariettoula
mariettoula
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 7622
Σκορπιός Ηλικία : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2012
Τόπος : Ρόδος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από maria99cool Παρ 08 Ιουν 2012, 19:51

Εγω χθες ιδα οτι ηταν μεσανιχτα περπατουσα στην παραλια με τους γονεις μου ξαφνικα πεταγετε ενα ψαρη απο την θαλασσα εξω απο το νερω στην στερια και αρχιζει να σπαρταραει με παραπολη διναμη αμεσος οι γωνεις μου εσκιψαν το αγγαλιασαν και εβαλαν στην αγγαλια του ............(η μαμμα μου δηγγεκριμενα εκλεγε πολυ)...με προβλιματισε αυτο το ονειρο τη να σημενη;;;;
maria99cool
maria99cool
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 4850
Ιχθύς Ηλικία : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2012
Τόπος : Under the moonlight lost im my mind lisening to music..!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από Rosemarie Hathaway Σαβ 09 Ιουν 2012, 17:07

Εγώ είδα σήμερα ότι ήμουν μαζί με ένα άλλο άτομο (αλλά δεν θυμάμαι ποιο, δεν θυμάμαι καν αν ήταν αγόρι ή κορίτσι) και μας κυνηγούσε μια μεσήλικη γυναίκα (που εγώ στο όνειρο υποτίθεται οτι την ήξερα) με κάτι πολύχρωμα χαπάκια :fainting: γύρω γύρω απο το σπίτι μου και ήθελε να μας χώσει μέσα στο υπόγειο που ήταν γεμέτο πολύχρωμα χάπια. Μάλλον ήθελε να μας χαπακώσει. ΛΟΛ Αλλά μέχρι που ξύπνησα δεν κατάφερε να μας πιάσει. :shimy:
Rosemarie Hathaway
Rosemarie Hathaway
Moderator
Moderator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 8732
Ταύρος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2010
Τόπος : Στον κόσμο των ονείρων....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από stavroylaki Τρι 14 Αυγ 2012, 00:10

Εγω παλι βλεπω αυτον τον καιρο πολυ περιεργα ονειρα.. γενικοτερα λατρευω τα ονειρα και πολλες φορες ενα που θελω να δω το βλεπω... μου εχει τυχει να δω ενα ονεριο αρκετες φορες η να δω την συνεχεια του..
Σημερα ειχα δει ενα που δεν το θυμαμαι καθολου καλα αλλα μου αρεσε.... Ηταν μεν χαζο αλλα ηταν πολυ ωραιο... δεν ειχα ξανανιωσει ετσι σε αλλο ονειρο....

Ειμουν στο φροντιστηριο και τελειωνοντας το μαθημα τρυγυρναω στην Βεροια... Το θεμα ειναι πως ειναι βραδυ.... Βλεπω την γιαγια μου να τρυγυρναει και με λεει "ηκοπελα [Μου ειχε πει ονομα αλλα δεν το θυμαμαι... Και στο νειρο την ηξερα και δεν ειχα καθολου καλες σχεσεις μαζι της Μαλλον..] Στο κεντρο της Βεροιας θα κανει καταδυση απο 100 χιλιομετρα υψος... Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 440946"
Εγω νευριασα και τρεχω να την προλαβω.... ανεβαινω με μεγαλη ευκολια τα 100 χιλιομετρα [Αλλο τουτο] Και παω εκει περα και την Κατηγορω πως εκλεψε στους ολυμπιακους αγωνες και οτι εγω επρεπε να κανω αυτη την πτωση και κατι αλλα τετοια... Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 899339 ΛΟΟΟΟΛ
Εκεινη νευριασε και εφυγε...Την ακολουθησα μεσα απο γεφυρες που οδηγουσαν στα παραθυρα πολυκατοικιων για να ζητησω συγνωμη... Εκεινη με ακουει που την φωναζα και αποδεχεται την συγνωμη μου και πηδαμε τα 100 χιλιομετρα μαζι... Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 440946

Νομιζω αυτο ηταν... ολο κατι τετοια τρελα και χαζα ονειρα βλεπω.... Αλλα βλεπω και μερικα τα οποια ειναι για σεναριο ταινιας... Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 496787

Παντως αυτο το ονειρο οσο τρελο και αν ηταν ειχε μια αισθηση ανεμελιας που δεν ειχα ξανανιωσει σε αλλο ονειρο... Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 2137517512
stavroylaki
stavroylaki
Fan
Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 276
Παρθένος Ηλικία : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2012
Τόπος : In the world of anime and evanescence xD

https://www.youtube.com/user/stavroylaki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 Empty Απ: Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες)

Δημοσίευση από elena98 Τρι 14 Αυγ 2012, 10:41

εγώ αγάπες μου δεν ξέρω γιατί δεν ξέρω πως αλλά σχεδόν κάθε βράδυ βλέπω τα ίδια όνειρα με την κολλητή μου!!! Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 409397 Και να φανταστείτε εκείνη αυτές τις μέρες είναι Θεσσαλονίκη!!! Δεν έχουμε δεί ή κάνει τα ίδια πράγματα γιανα μοιάζουν τα όνειρα μας!!!

Γιατί λέτε να γίνεται αυτό??? Όνειρα..(Καταχωρήσεις και Ερμηνείες) - Σελίδα 3 790129
elena98
elena98
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 2850
Κριός Ηλικία : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012
Τόπος : Το πρώτο αστέρι δεξιά το δεύτερο αριστερά και μετά όλο ευθεία

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης