Fandom World
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translation-Language
English French German Spain Italian DutchRussian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

Πρόσφατα Θέματα
» Elite
Στίβεν Κινγκ... δεν μας τα λες καλά... EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:21 από DeathView*

»  Gotham
Στίβεν Κινγκ... δεν μας τα λες καλά... EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:17 από DeathView*

» New Girl
Στίβεν Κινγκ... δεν μας τα λες καλά... EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:16 από DeathView*

» Suits
Στίβεν Κινγκ... δεν μας τα λες καλά... EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:16 από DeathView*

» La casa de papel
Στίβεν Κινγκ... δεν μας τα λες καλά... EmptyΤετ 13 Ιαν 2021, 22:49 από DeathView*

» THE ROOKIE
Στίβεν Κινγκ... δεν μας τα λες καλά... EmptyΤετ 13 Ιαν 2021, 22:42 από DeathView*

» …ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (GIA PANTA) (2020)
Στίβεν Κινγκ... δεν μας τα λες καλά... EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:51 από DeathView*

» The Magicians
Στίβεν Κινγκ... δεν μας τα λες καλά... EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:43 από DeathView*

» ShadowHunters
Στίβεν Κινγκ... δεν μας τα λες καλά... EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:42 από DeathView*

» BODYGUARD
Στίβεν Κινγκ... δεν μας τα λες καλά... EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:39 από DeathView*

Εικονοθήκη


Στίβεν Κινγκ... δεν μας τα λες καλά... Empty
Παρόντες χρήστες
31 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 31 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 545, στις Πεμ 01 Ιαν 2015, 15:59
Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Στίβεν Κινγκ... δεν μας τα λες καλά... 418afec4-819c-4713-9a94-595f02c65c61_zpsf167a6cb



Στίβεν Κινγκ... δεν μας τα λες καλά...

+3
eleanna mtc
Marzaki Cullen
Kajol
7 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Στίβεν Κινγκ... δεν μας τα λες καλά... Empty Στίβεν Κινγκ... δεν μας τα λες καλά...

Δημοσίευση από Kajol Πεμ 06 Ιαν 2011, 00:39

Στίβεν Κινγκ... δεν μας τα λες καλά... B161663

Δεν μας τα λες καθόλου καλά...

Πριν λίγο καιρό δημοσίευσα ένα άρθρο, με συνέντευξη του Στίβεν Κινγκ, που έλεγε ότι οι βρικόλακες δεν είναι ρομαντικοί και χορτοφάγοι, αλλά αιμοδιψή τέρατα που η φύση τους είναι μία. Να σκοτώνουν αφού πρώτα περάσουν καλά... με τα θύματά τους.

Έτσι θέλοντας να μας το υπενθυμίσει έγραψε ο ίδιος ένα βιβλίο για βρικόλακες. Το έγραψε για να μας δείξει πως πρέπει πραγματικά να παρουσιάζονται οι βρικόλακες ή επειδή είδε ότι οι βρικόλακες πουλάνε και θέλησε να επωφεληθεί; Εγώ λέω πως ζήλεψε και είδε το ψωμί που υπάρχει στο θέμα "Βρικόλακας" και είπε να κερδίσει κάτι, παραμένωντας φυσικά στο ίδιο εδώ και χρόνια συγγραφικό μοτίβο του. Το αίμα.

Εσείς τι γνώμη έχετε;


Για όσους θέλουν να διαβάσουν την περίληψη ορίστε: http://www.greekbooks.gr/books/logotehnia/american-vampire.product
Kajol
Kajol
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 6093
Τοξότης Ηλικία : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2010
Τόπος : Forks

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στίβεν Κινγκ... δεν μας τα λες καλά... Empty Απ: Στίβεν Κινγκ... δεν μας τα λες καλά...

Δημοσίευση από Marzaki Cullen Πεμ 06 Ιαν 2011, 10:10

Δεν θα το αγοραζα ποτε.. δεν μου αρεσουν αυτοι οι βρικολακες.. Προτειμω τους χορτοφαγους.. ::p
Marzaki Cullen
Marzaki Cullen
Fangirl Forever
Fangirl Forever

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 2076
Κριός Ηλικία : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Τόπος : ΚεrατciΝi Cιτy

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στίβεν Κινγκ... δεν μας τα λες καλά... Empty Απ: Στίβεν Κινγκ... δεν μας τα λες καλά...

Δημοσίευση από eleanna mtc Πεμ 06 Ιαν 2011, 14:17

Marzaki Cullen έγραψε:Δεν θα το αγοραζα ποτε.. δεν μου αρεσουν αυτοι οι βρικολακες.. Προτειμω τους χορτοφαγους.. Στίβεν Κινγκ... δεν μας τα λες καλά... 423551

Θα συμφωνήσω απολύτως... ! Έχει βγει και μια καινούρια ταινία με βρικόλακες-τέρατα που διψούν για αίμα! Το let me in...
eleanna mtc
eleanna mtc
Fan
Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 218
Λέων Ηλικία : 30
Ημερομηνία εγγραφής : 08/10/2010
Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στίβεν Κινγκ... δεν μας τα λες καλά... Empty Απ: Στίβεν Κινγκ... δεν μας τα λες καλά...

Δημοσίευση από Rosemarie Hathaway Πεμ 06 Ιαν 2011, 14:27

Αυτούς τους βρικόλακες τους φοβάμαι! ΛΟΛ
Βασικά τρελένομαι για ότι έχει να κάνει με τους καλούς βρικόλακες! Είμαι τρελή τους φαν!
Αλλά τους άλλους δεν τους θέλω καθόλου!
Rosemarie Hathaway
Rosemarie Hathaway
Moderator
Moderator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 8732
Ταύρος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2010
Τόπος : Στον κόσμο των ονείρων....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στίβεν Κινγκ... δεν μας τα λες καλά... Empty Απ: Στίβεν Κινγκ... δεν μας τα λες καλά...

Δημοσίευση από Celest Volturi Πεμ 06 Ιαν 2011, 16:39

εγω παλι δεν εχω ιδιατερο προβλημα και με τους κακους βρικολακες αν και προτιμω τους πιο καλους!!!!

το βιβλιο για καποιον που αγαπα τα βιβλια πιο παλαιας εποχης πρεπει να ειναι πολυ καλο! προσωπικα δεν προκειται να το αγορασω αλλα ποτε δεν ξερετε!!!

παντως ο τυπος ζηλεψε και ειπε να εκμεταλλευτει την δημοσιοτητα των βρικολακων οσο προλαβαινει
Celest Volturi
Celest Volturi
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 5395
Τοξότης Ηλικία : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : athens

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στίβεν Κινγκ... δεν μας τα λες καλά... Empty Απ: Στίβεν Κινγκ... δεν μας τα λες καλά...

Δημοσίευση από Kajol Πεμ 06 Ιαν 2011, 16:49

Εγώ δεν έχω πρόβλημα εφόσον το θέμα είναι ωραίο και το βιβλίο καλό, αλλά νταξ ρε φιλε τι βγαίνεις να κανεις να μας αποδειξεις αυτα που μας ελεγες; Σπάστικα!
Kajol
Kajol
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 6093
Τοξότης Ηλικία : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2010
Τόπος : Forks

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στίβεν Κινγκ... δεν μας τα λες καλά... Empty Απ: Στίβεν Κινγκ... δεν μας τα λες καλά...

Δημοσίευση από zan Κυρ 22 Ιαν 2012, 13:09

καλα! αντι να εισαι ανθρωπος με δολοφονικες διαθεσεις γινεσαι βαμπιρ με τετοιους ειδους ορεξεις σιγα το νεο!!!!!

πολυ σαλτσα για το τιποτα λεω εγω
zan
zan
Fan
Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 138
Υδροχόος Ηλικία : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2012
Τόπος : Σέρρες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στίβεν Κινγκ... δεν μας τα λες καλά... Empty Απ: Στίβεν Κινγκ... δεν μας τα λες καλά...

Δημοσίευση από Isabella Marie Swan Πεμ 21 Ιουν 2012, 00:13

Συγκλονιστηκαα!!!
Isabella Marie Swan
Isabella Marie Swan
Obsessed Fan
Obsessed Fan

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 491
Ταύρος Ηλικία : 24
Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2012
Τόπος : Στον δικο μου!!!....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης