Fandom World
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Translation-Language
English French German Spain Italian DutchRussian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

Πρόσφατα Θέματα
» Elite
The Fault in Our Stars (Το Λάθος Αστέρι) EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:21 από DeathView*

»  Gotham
The Fault in Our Stars (Το Λάθος Αστέρι) EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:17 από DeathView*

» New Girl
The Fault in Our Stars (Το Λάθος Αστέρι) EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:16 από DeathView*

» Suits
The Fault in Our Stars (Το Λάθος Αστέρι) EmptyΚυρ 16 Μάης 2021, 16:16 από DeathView*

» La casa de papel
The Fault in Our Stars (Το Λάθος Αστέρι) EmptyΤετ 13 Ιαν 2021, 22:49 από DeathView*

» THE ROOKIE
The Fault in Our Stars (Το Λάθος Αστέρι) EmptyΤετ 13 Ιαν 2021, 22:42 από DeathView*

» …ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (GIA PANTA) (2020)
The Fault in Our Stars (Το Λάθος Αστέρι) EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:51 από DeathView*

» The Magicians
The Fault in Our Stars (Το Λάθος Αστέρι) EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:43 από DeathView*

» ShadowHunters
The Fault in Our Stars (Το Λάθος Αστέρι) EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:42 από DeathView*

» BODYGUARD
The Fault in Our Stars (Το Λάθος Αστέρι) EmptyΣαβ 14 Νοε 2020, 14:39 από DeathView*

Εικονοθήκη


The Fault in Our Stars (Το Λάθος Αστέρι) Empty
Παρόντες χρήστες
32 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 32 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 545, στις Πεμ 01 Ιαν 2015, 15:59
Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

The Fault in Our Stars (Το Λάθος Αστέρι) 418afec4-819c-4713-9a94-595f02c65c61_zpsf167a6cb



The Fault in Our Stars (Το Λάθος Αστέρι)

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

The Fault in Our Stars (Το Λάθος Αστέρι) Empty The Fault in Our Stars (Το Λάθος Αστέρι)

Δημοσίευση από Rosemarie Hathaway Παρ 04 Ιουλ 2014, 16:03

The Fault in Our Stars (Το Λάθος Αστέρι) Fault-in-our-stars

Δύο ασυνήθιστοι έφηβοι, η Χέιζελ (Σαϊλίν Γούντλι, “Divergent”, “The Descendants”) και ο Γκας (Άνσελ Έλγκορτ, “Divergent”, “Carrie”), βλέπουν τη ζωή με διαφορετική ματιά. Είναι ιδιαίτερα ευφυείς, δεν τους αρέσει να ακολουθούν συμβατικές μεθόδους και έχουν δημιουργήσει μία σχέση που θα τους συνεπάρει – όπως και  μας - σε ένα αξέχαστο ταξίδι. Η σχέση αυτή είναι το μεγαλύτερο θαύμα, δεδομένου ότι γνωρίστηκαν και ερωτεύτηκαν σε μια ομάδα υποστήριξης καρκινοπαθών. Η ταινία, η οποία είναι βασισμένη στο ομώνυμο best seller τους Τζον Γκριν, εξερευνά την αστεία, συγκινητική και ταυτόχρονα τραγική κατάσταση του να ζεις και να είσαι ερωτευμένος.

Πηγή: Odeon.gr


Έχετε δει την ταινία; Και αν ναι, πως σας φάνηκε;
Rosemarie Hathaway
Rosemarie Hathaway
Moderator
Moderator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 8732
Ταύρος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2010
Τόπος : Στον κόσμο των ονείρων....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

The Fault in Our Stars (Το Λάθος Αστέρι) Empty Απ: The Fault in Our Stars (Το Λάθος Αστέρι)

Δημοσίευση από DeathView* Παρ 04 Ιουλ 2014, 20:47

θελω να την δω αλλα πρωτα θελω να διαβασω το βιβλιο. εχω διαβασει στα αγγλικα αλλα θελω και ελληνικα
DeathView*
DeathView*
Moderator
Moderator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 13773
Παρθένος Ηλικία : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2010
Τόπος : I live in my own world with my boy |fa1rytale| |L|

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

The Fault in Our Stars (Το Λάθος Αστέρι) Empty Απ: The Fault in Our Stars (Το Λάθος Αστέρι)

Δημοσίευση από Rosemarie Hathaway Κυρ 06 Ιουλ 2014, 16:48

Α το εχεις διαβάσει στα αγγλικά; Έπεσε κλάμα έτσι;
Rosemarie Hathaway
Rosemarie Hathaway
Moderator
Moderator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 8732
Ταύρος Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2010
Τόπος : Στον κόσμο των ονείρων....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

The Fault in Our Stars (Το Λάθος Αστέρι) Empty Απ: The Fault in Our Stars (Το Λάθος Αστέρι)

Δημοσίευση από DeathView* Κυρ 06 Ιουλ 2014, 19:50

πολυ ωραιο! στα ελληνικα θελω τωρα
DeathView*
DeathView*
Moderator
Moderator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 13773
Παρθένος Ηλικία : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2010
Τόπος : I live in my own world with my boy |fa1rytale| |L|

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

The Fault in Our Stars (Το Λάθος Αστέρι) Empty Απ: The Fault in Our Stars (Το Λάθος Αστέρι)

Δημοσίευση από Nemesis of Love Κυρ 17 Αυγ 2014, 11:53

το διαβασα και γω στα αγγλικα και περιμενω να βγει τον αλλο μηνα σε dvd. ηθελα να το δω στο σινεμα αλλα ηθελα να διαβασω πρωτα το βιβλιο. μιλαμε για πολυ κλαμα. και η ταινια νομιζω δεν θα πηγαινει πισω.



ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΜΙΑ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΟΛΙΓΟΛΕΠΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΡΕΙΛΕΡ;;;;;
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

The Fault in Our Stars (Το Λάθος Αστέρι) Empty Απ: The Fault in Our Stars (Το Λάθος Αστέρι)

Δημοσίευση από Nemesis of Love Τρι 26 Αυγ 2014, 20:00

το ειδα το ειδα!! δεν ηταν ιδιαιτερα καλη αναλυση αλλα τουλαχιστον δεν ηταν και χαλια. απο τις καλυτερες ταινιες που εχουν στηριχθει σε βιβλιο. πιστη αλλα και σκηνοθετικα εκπληκτικη. αυριο-μεθαυριο-οποτε απαντησει καποιος θα πω περισσοτερα γιατι τωρα νυσταζω και τα ματια μου σχεδον τσουζουν απο το κλαμα.
Nemesis of Love
Nemesis of Love
Administrator
Administrator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 28687
Τοξότης Ηλικία : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Sydney, Australia

http://afoiaf.forumgreek.com/forum http://queen-of-winterfell.tumblr.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

The Fault in Our Stars (Το Λάθος Αστέρι) Empty Απ: The Fault in Our Stars (Το Λάθος Αστέρι)

Δημοσίευση από mariettoula Τρι 26 Αυγ 2014, 21:59

είχα διαβάσει και εγώ πριν λίγο καιρό το βιβλίο ,και μου άρεσε πάρα πολύ !!!η αλήθεια είναι πως ήθελα να δω την ταινία και πριν ακόμη το διαβάσω καθώς είχα δει το τρέιλερ 100 φορές και σαν πλοκή μου φαινόταν πάρα πολύ ενδιαφέρον ... πριν μερικές μέρες λοιπόν βρήκα σε μια αξιοπρεπή ανάλυση και την ταινία και είπα επιτέλους να την δω , το κλάμα που έριξα δεν λέγετε ...πιστεύω ήταν πολύ καλύτερη από το βιβλίο !!
mariettoula
mariettoula
V.I.P. Member
V.I.P. Member

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 7622
Σκορπιός Ηλικία : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2012
Τόπος : Ρόδος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

The Fault in Our Stars (Το Λάθος Αστέρι) Empty Απ: The Fault in Our Stars (Το Λάθος Αστέρι)

Δημοσίευση από DeathView* Κυρ 16 Αυγ 2015, 22:38

ναι τωρα το ειδα. πολυ μελο για τα γουστα μου ειναι η αληθεια. ωραια ταινια παντως. μου αρεαν αρκετα κομματια απο την ταινια και φρασεις - λεξεις και πιο πολυ η δυναμη των ανθρωπων. okay - okay.
DeathView*
DeathView*
Moderator
Moderator

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 13773
Παρθένος Ηλικία : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2010
Τόπος : I live in my own world with my boy |fa1rytale| |L|

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης